18 Mart Çanakkale Zaferi 102 Yaşında!

Ülkesini ve kutsal değerlerini bedeli ne olursa olsun koruyan, gerekirse canlarını bu uğurda feda eden aziz şehitlerimizi, Çanakkale Zaferi’nin 102. yıl dönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

Metrekareye 6 bin merminin düştüğü ve 6 milyonda bir ihtimal olan mermilerin havada çarpıştığı bu destan unutulmayacak, Çanakkale Türküleri büyük destanı asırlar boyu hafızalarda diri tutacak. Kimse unutmasın ki Çanakkale geçilmez!

Pencereden baktığınızda güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, birileri yaşadığınız günlerin bedelini ödediği içindir.

Bizim, sokakta top kavgasına düştüğümüz yaşlarda vatan kavgasına giden çocuk şehitlerimizi asla unutmayacağız.

Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale zaferinin 102. Yılında tüm şehitlerimizi Rahmetle anıyoruz.

Ruhunuz şad olsun..!

Egitimhane.com

18 Mart 2017 12:28 Okunma: 2129
Yorumlar:
müdürümsü
18 Mart 2017 23:55
3     2
Medeniyetin beşiği denilen ama dünyaya gelmiş şeref katsayısı en düşük millet olan Avrupalıların yaptıklarını ibret vesikası olarak unutmamız gereken bir destan. Şehirlerimizin gazilerimizin ruhu şad olsun.
munzeviçığlık
18 Mart 2017 14:34
14     0
Çanakkale mücadeledir . Çanakkale inanctir. Çanakkale bagimsiz gelecegin miladi, kurtuluşun ilk adimidir. Bu topraklarda filizlenen ve parçası oldugumuz gelecegin kurucuları aziz şehitlerimizi saygi ile anıyoruz . Zaferimizin 102. yılı kutlu olsun. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 rss