Egitimhane.com
Ana Sayfa Forum Dosyalar Haberler Okullar Test Çöz Okul Yardım
Serbest Kürsü Dernek Siteler Kitaplığımız Galeri Videolar Atama Rehberi
Yerel Forum İndir! Videolar İlkokuma Arama İletişim Tüm Linkler
 
2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı


[Ana Sayfa]  [Arama]  [Son Dosyalar]  [D. Gönderenler]  [Yönetim]  [Dosya Ekle] 

2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı

Açıklama:2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Programı Eğitimhane, 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Programı indir. Bu program ile 2. sınıftaki tüm kazanım ve formlarını çok hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sınıf listenizi doğru bir şekilde girmeniz. Hemen değerlendirme yapabilirsiniz.
Dosyanın rar şifresi : akmercan


2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı dosyası, 2. Sınıf Genel Dosyalar bölümünde bulunmaktadır. 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı Eğitimhane, 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı indir.
Gönderen: ercanakmercan
Bölüm:2. Sınıf Genel Dosyalar
Tarih: 25 Aralık 2012
Boyut: 0.585 Mb
İndirme: 3.924
Ogrenci.egitimhane.com

Dosya Ara Dosyayı İndir Teşekkür Et

2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı Benzer Dosyalar
Gönderilen Dosya Yorumları
SAİME KURT (10 Ocak 2015)
Teşekkürler

ercanakmercan (16 Mart 2013)
rhnzngn (11 Mart 2013)
parola olmuyor hocam ellerinize sağlık demek isterim ama olmuyorrrrr

aomeerr (19 Şubat 2013)
kardeş eline koluna sağlık güzel program yapmışsın ama sayfa korumasını bir türlü kaldıramadım ne makrosu kaldı ne mikrosu sayfa korumasını kaldırmak için verdiğin herşeyi denedim ama yanlış
tilkinin üzüme baktığı gibi bizde senin yaptığın programa bakıyoruz.

sayın hocalarım parola niçin istediğinizi anlamıyorum. Öncelikle bu programda sadece sınıf listesi kısmını girmeniz yeterli. Ben örnek olsun diye liste girdim. Siz oradaki listenin yerine kendi listenizi yazacaksınız o kadar. O programın yerine aşağıda vereceğim linkten hem programın kullanımını görebilirsiniz hemde programın yeni arayüzünü ve eklentilerini görebilirsiniz. Umarım bu sefer sıkıntı olmadan bu programı kullanabilirsiniz. Saygılarımla.

Kullanma ile ilgili link :

http://indir.egitimhane.com/1ewF6

Programın indirme linki:

http://indir.egitimhane.com/1v1uf

Görüşlerinizi bildirirseniz memnun olurum.

rhnzngn (11 Mart 2013)
parola olmuyor hocam ellerinize sağlık demek isterim ama olmuyorrrrr


aomeerr (19 Şubat 2013)
kardeş eline koluna sağlık güzel program yapmışsın ama sayfa korumasını bir türlü kaldıramadım ne makrosu kaldı ne mikrosu sayfa korumasını kaldırmak için verdiğin herşeyi denedim ama yanlış
tilkinin üzüme baktığı gibi bizde senin yaptığın programa bakıyoruz.

ercanakmercan (07 Ocak 2013)
musakazim hocam programın bütün şifrelerini versem dahi makrolarla şifreleme yaptığım için siz bir hücreden diğerine geçerken dahi program kendisini şifreleyecektir. Programı hazırlarken vba kısmına yazdığım kodlar nedeni ile veri girişi yapılırken program anlık olarak o bölgeyi korumasız hale getiriyor ve ordan çıkar çıkmaz kendini şifreliyor. Yavaş not girme nedenin ise hücre ve satır renklendirme makrosudur. Sizde eğer ram az işlemci düşük ise bu daha belirgin olur. Öyle durumlarda dosyanızı kayıt edip kapatın ve yeniden girin. Şifreler farklı farklı ama saya koruma şifresi genelde "1" dir. Hayırlı kullanmalar. Şuan zaten diğer sınıfları hazırlamaya çalışıyorum ve ara yüz olarak visual basic formu düşünüyorum. Ama vakit bulamıyorum. İnşallah işinize yarar.

musakazim (07 Ocak 2013)
parolayı verebilirmisin.
notları girmekte zorlanıyorum

musakazim (07 Ocak 2013)
sayfa korumasını kaldır parolasını verebilirmisin.
öğrencinin değerlerini zor giriyorum çok yavaş çalışıyor.

tiernan (02 Ocak 2013)
ellerinize emeğinize sağlık teşekkürler...

ercanakmercan (31 Aralık 2012)
cakiroba24 hocam öncelikle program makrolar içerdiği için makroların çalışmasına izin verin. daha sonra listenizi yazın ve diğer isimleri ve numaralrı silin. formları değerlendirmeye geçin orada not verme hücrelerinde birine tıkladığınızda makrolar otomatik olarak sizin öğrenciniz kadar kısmı görünür yapacak ve sıfır olan hücrelerin hepsini gizleyecektir. Öğrenci eklemek istediğinizde ise sınıf listesinde deneme olarak bir kaç öğrenci yazın ve aynı işlemi formlarda tekrar edin. Göreceksiniz ki bu öğrenciler makrolar ile eklenmiş olacak. Saygılarımla. olmazsa listenizi özelden excel olarak gönderin ben ekleyip göndereyim. Saygılarımla.

cakiroba42 (31 Aralık 2012)
sayın hocam dediğinizi de yaptım ama sildiğim öğrencileride nmarasına sıfır yazıp sayfaya ekliyor. yani üstte 2o ğrenci bilgileri var ama altta da boş 35 öğrenci çıkıyor numaraları sıfır olarak kaydediliyor. sorunu çözemedim teşekkürler

2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı Eğitimhane

2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı dosyası ercanakmercan tarafından Eğitimhane'ye gönderildi. 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı, 2. Sınıf Genel Dosyalar bölümünde bulunmaktadır. 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı bugüne kadar 3.924 defa indirildi. 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı 2015-2016 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Programı Eğitimhane, 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Programı indir. Bu program ile 2. sınıftaki tüm kazanım ve formlarını çok hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirebili 2. Sınıf Kazanım Değerlendirme Formları Programı indir.