6 Sınıf Bilgi Yarışması

6 Sınıf Bilgi Yarışması

Açıklama 6 SINIF BİLGİ YARIŞMASI power point sunusu
6 Sınıf Bilgi Yarışması dosyası, 6. Sınıf Genel Soru Bankası bölümünde bulunmaktadır. 6 Sınıf Bilgi Yarışması Eğitimhane, 6 Sınıf Bilgi Yarışması indir.
Gönderen ciminli
Bölüm 6. Sınıf Genel Soru Bankası
Tarih11 Şubat 2007
Boyut0.013 Mb
İndirme6.620
Teşekkür26
6. Sınıf 2. Dönem Yazılı Soruları
Teşekkür Et Yorum Yaz Rapor Et
Gönderilen Dosya Yorumları:
miniminnos_mine (03 Mart 2009)
bence en sona cevaplarınıda koysnız bide gerçekten katılanlar birinci seçil süper olurdu

66olcay66 (23 Aralık 2008)
çok güzel bir şey yapmışlar tebrik ederim birde derece hesaplansa ne güzel olurdu ama yinede hepinize tebrik yağdırıyom

minefer (17 Haziran 2008)
Aynen katılıyorum. bilgi yarışmasında şık olmamalıdır. Ayrıca seçmeli sorular yerine direk tek kelimeli cevap yöntemi en uygunudur. Buna da katılıyorum. Ama yine de sunuyu hazırlayanı tebrik ediyorum. Örnekleri inşallah başkaları da yapar.

cim_cim_e (15 Ocak 2008)
arkadaşım öncelikle teşekkür ediyorum bilgi yarışması örneği yolladığın için. ama anlayamadığım bir şey var. daha doğrusu anlamak istemiyorum galiba. yahu bilgi yarışması diyoruz adı üstünde... bu şıklı soruları nerden icat ettiniz yahu. çocukları sbs ye sokmuyoruz ki... a,b,c,d şıklarından birini seçmesini isteyince çocuğun genel kültürü mü artmış oluyor. çocuğa kısa cevaplı soru sormamız gerek miyor mu? cevabı bilirse kağıda yazar cevabı bilmezse yazmaz. cevabı hiç bilmemyen birisi % 25 ihtimalle şıklardan birini kaldırıp doğru yanıtlayabilir. hem bu işin esprisi zaten çocuğun cevabı yazmasında. anlayamıyorum gerçekten anlamak istemiyorum.. kurtulun artık şıklardan lütfennn

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss