Annemin Yanına Özründen Dolayı Yer Değiştirdim. Es

Annemin Yanına Özründen Dolayı Yer Değiştirdim. Eski Görev Yerime Tayin İsteyebilir Miyim ?

onuran - 16 Nisan 2018 13:18

2018 yaz döneminde annemin özründen dolayı ayrıldığım eski görev yaptığım İl ya da ilçeye tayin isteyebilir miyim?

Cevap vermek için üye girişi yapmalısınız!

emrah6840 - 16 Nisan 2018 13:20

isteyebilirsiniz

yenican1071 - 16 Nisan 2018 15:00

Özür grubundan isteyebilirsiniz. Yoksa 3 yil beklemeniz gerekmektedir.

onuran - 16 Nisan 2018 15:40

2017 yaz özür kılavuzunun 14.maddesinde isteyemez yazıyor ben 2018 ocakta yer değiştirdim 2018 yaz döneminde eski ayrıldığım yere annemin ikametgâhını alıp isteyebilirmiyim çok tereddütte kaldım

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss