Çocuğuma Evde Refakat İçin Nasıl Bir Rapor Almalıy

Çocuğuma Evde Refakat İçin Nasıl Bir Rapor Almalıyım?

ninova - 07 Şubat 2019 15:07

Oğlumu doktora götürdüm ilaç verdi evde dinlenmesi gerekir dedi.Benden başka bakacak kimsesi yok.Bu durumda doktordan oğlum için isteyeceğim x gün kadar raporu okula verip raporlu sayılır miyim.? Ya da nasıl bir evrak almalıyım.Evde refakatçi belgesi vs..Not Doktor biraz pimpirikli bana vermiyor

Cevap vermek için üye girişi yapmalısınız!

         

wesser - 07 Şubat 2019 15:18

Mazaret izni almalısınız. Çocuğa verilen raporu refakat için kullanamazsınız.

ninova - 07 Şubat 2019 18:03
Teşekkürler

         

celil65 - 08 Şubat 2019 00:28

657 sayılı Devlet memurları kanununun 105. maddesinde Hastalık ve Refakat izni açıklanmış. Biraz uzun. Ağır hastalık, sağlık kurulu raporu gibi şartları var. Sizin durumu kapsar mı bilemedim. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

ninova - 08 Şubat 2019 01:05
Teşekkürler

Egitimhane.Com ©2006-2023