Egitimhane.com
Ana SayfaForumDosyalarHaberlerOkullarTest ÇözOkul Yardım
Serbest KürsüDernekSitelerKitaplığımızGaleriVideolarAtama Rehberi
Yerel Forumİndir!VideolarİlkokumaAramaİletişimTüm Linkler
 
Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım


[Ana Sayfa]  [Arama]  [Son Dosyalar]  [D. Gönderenler]  [Yönetim]  [Dosya Ekle] 

Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım

Açıklama:Öğretmen Kılavuz Kitabı'nda yer alan bir projeydi.Bazı eklemeler yapıp düzenledim.Güzel bir proje konusu.Umarım öğrencilerimizin araştırma, model oluşturma,rapor yazma ve sunum becerilerini geliştirmesine katkı sağlar.
Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım dosyası, 4. Sınıf Proje Ödevleri bölümünde bulunmaktadır. Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım Eğitimhane, Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım indir.
Gönderen: nina
Bölüm:4. Sınıf Proje Ödevleri
Tarih: 29 Ekim 2011
Boyut: 0.073 Mb
İndirme: 5.492

Dosya AraDosyayı İndirTeşekkür Et

Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım Benzer Dosyalar

Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım Eğitimhane

Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım dosyası nina tarafından Eğitimhane'ye gönderildi. Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım, 4. Sınıf Proje Ödevleri bölümünde bulunmaktadır. Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım bugüne kadar 5.492 defa indirildi. Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım 2015-2016 Öğretmen Kılavuz Kitabı'nda yer alan bir projeydi.Bazı eklemeler yapıp düzenledim.Güzel bir proje konusu.Umarım öğrencilerimizin araştırma, model oluşturma,rapor yazma ve sunum becerilerini geliş Fen Ve Teknoloji Proje Görevi: Ölçü Kabı Yapalım indir.


 
 

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss