Okulöncesi Öğretmenleri Günlüğü

Çevrimdışı suatin

• Bilge Meclis Üyesi
  • 12.658
  • 57.173
  • Müdür Yardımcısı
  • 12.658
  • 57.173
  • Müdür Yardımcısı
# 18 Ağu 2011 04:34:09
iki uzun kulağım bir fısıltıyı duyar keskin sivri dişlerim ....... bilemezseniz adımı darılırım çocuklar böyle bir tavşan şarkısı vardı bilen var mı?

Çevrimdışı okulönceci26

• Bilge Üye
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
# 18 Ağu 2011 04:35:06
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
iki uzun kulağım bir fısıltıyı duyar keskin sivri dişlerim ....... bilemezseniz adımı darılırım çocuklar böyle bir tavşan şarkısı vardı bilen var mı?
evet öğretmenim yazayımmı?

Çevrimdışı tekmen

• Moderatör
  • 21.659
  • 46.557
  • 2. Sınıf Öğretmeni
  • 21.659
  • 46.557
  • 2. Sınıf Öğretmeni
# 18 Ağu 2011 04:37:20
iki uzun kulağım bir fısıltıyı duyar, keskin sivri dişlerim, küçük bir kuyruğum var.
haydi haydi biliniz çok kolay bir adım var,
bilemezseniz adımı darılırım çocuklar.

benhavucu çok yerim, lahanayı severim.
yokuşu hızla çıkar, inişi güç inerim.
haydi haydi biliniz çok kolay bir adım var,
bilemezseniz adımı darılırım çocuklar.

Çevrimdışı okulönceci26

• Bilge Üye
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
# 18 Ağu 2011 04:41:10
tekmen öğretmenim maşaallah çok hızlısınız...

Çevrimdışı suatin

• Bilge Meclis Üyesi
  • 12.658
  • 57.173
  • Müdür Yardımcısı
  • 12.658
  • 57.173
  • Müdür Yardımcısı
# 18 Ağu 2011 04:42:44
mp3 yada klibi var mı acaba yarın oğluma öğrtmeyi düşünüyorum rica etsem yada link atarmısınız ben bulamadım

Çevrimdışı tekmen

• Moderatör
  • 21.659
  • 46.557
  • 2. Sınıf Öğretmeni
  • 21.659
  • 46.557
  • 2. Sınıf Öğretmeni
# 18 Ağu 2011 04:43:20
tekmen öğretmenim maşaallah çok hızlısınız...
suatin hocamın mesajından 3dk 11 sn sonra yazmışım. hımm hiç fena değil.
aslında işi uzmanına bırakmak lazımdı ama ben sizin yazdığınızı görmedim.

Çevrimdışı okulönceci26

• Bilge Üye
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
# 18 Ağu 2011 04:44:58
suatin hocamın mesajından 3dk 11 sn sonra yazmışım. hımm hiç fena değil.
aslında işi uzmanına bırakmak lazımdı ama ben sizin yazdığınızı görmedim.

sizin yanınızda uzman olduğumu iddia edemem öğretmenim..

Çevrimdışı boran_12

• Uzman Üye
  • 1.441
  • 4.106
  • 2. Sınıf Öğretmeni
  • 1.441
  • 4.106
  • 2. Sınıf Öğretmeni
# 18 Ağu 2011 04:46:45
mp3 yada klibi var mı acaba yarın oğluma öğrtmeyi düşünüyorum rica etsem yada link atarmısınız ben bulamadım

Çevrimdışı the end

• Üye
  • *
  • 23
  • 3
  • 23
  • 3
# 18 Ağu 2011 04:48:48
veli danışma günlerine neler yazılıyor...?ya ne yazık ki bizde çok gereksiz evrak hazırlamak var hocam sınıflarımızda yardımcılarımız yok 25 tane çocukla ilgilenip planımızı uygulayıp diğer taraftanda onları gözlemeye  çalışıyoruz eve geldiğimiz zamanda 25 tane çocuk için şekiller çizip ertesi günün faaliyetini hazırlamaya çalışıyoruz elimizde yeterli imkanlar olmadığı için hazır faaliyet dosyaları alamıyoruz ???

Çevrimdışı suatin

• Bilge Meclis Üyesi
  • 12.658
  • 57.173
  • Müdür Yardımcısı
  • 12.658
  • 57.173
  • Müdür Yardımcısı
# 18 Ağu 2011 04:49:35
teşekkür ederim dostlar allah sizden razı olsun

Çevrimdışı okulönceci26

• Bilge Üye
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
# 18 Ağu 2011 04:53:37
bende sizden farklı değildim.20 öğrencim,birde kaynaştırma öğrencim vardı.üstelik bire bir eğitim veriyordum,inanın..toplantı günlerinde velilerle belirlediğiniz günde ne konuşuyorsanız yada size hangi konu hakkında bilgi istiyorsa bunları belirtiyorsunuz.aile katılımındaki konulardan da olabilir.
bende hazır dosya kullanmayanlardanım.bende etkinliğimi genelde kendim hazırlıyorum.fakat bir okulöncesi siteler var.çok güzel etkinlikler var.ben yararını gördüm eminim sizde takip ediyorsunuzdur...
veli danışma günlerine neler yazılıyor...?ya ne yazık ki bizde çok gereksiz evrak hazırlamak var hocam sınıflarımızda yardımcılarımız yok 25 tane çocukla ilgilenip planımızı uygulayıp diğer taraftanda onları gözlemeye  çalışıyoruz eve geldiğimiz zamanda 25 tane çocuk için şekiller çizip ertesi günün faaliyetini hazırlamaya çalışıyoruz elimizde yeterli imkanlar olmadığı için hazır faaliyet dosyaları alamıyoruz ???

Çevrimdışı the end

• Üye
  • *
  • 23
  • 3
  • 23
  • 3
# 18 Ağu 2011 04:58:15
toplantı günlerinde velilerle belirlediğiniz günde ne konuşuyorsanız yada size hangi konu hakkında bilgi istiyorsa bunları belirtiyorsunuz.aile katılımındaki konulardan da olabilir.
bende hazır dosya kullanmayanlardanım.bende etkinliğimi genelde kendim hazırlıyorum.fakat bir okulöncesi siteler var.çok güzel etkinlikler var.ben yararını gördüm eminim sizde takip ediyorsunuzdur...
tşk ederim hocam evet bende takip ediyorum özellikle biz büyük bir aileyiz sitesindede her türlü çok güzel paylaşımlar var i.geceler

Çevrimdışı okulönceci26

• Bilge Üye
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
  • 3.624
  • 18.850
  • Okul Öncesi Öğrt.
# 18 Ağu 2011 05:02:30
tşk ederim hocam evet bende takip ediyorum özellikle biz büyük bir aileyiz sitesindede her türlü çok güzel paylaşımlar var i.geceler

önceokulöncesi.forumada girin orasıda çok güzel.iyi geceler öğretmenim...

Çevrimdışı arzorot

• Aktif Üye
  • **
  • 37
  • 36
  • 37
  • 36
# 18 Ağu 2011 13:33:37
veli danışma günleri,gelişim takip,heber mektubu,haftalık sınıf gözlem formu bunları kullanmıyorum ve benim zümre arkadaşlarımda kullanmıyor daha önce istenilen evraklar kısmındada bunları görmemiştim.müfettişlerde bu belgeleri istemedi
gelişim takip formuysa dediğiniz belli zamanları var onu doldurmanız lazım diye biliyorum eğer dediğimiz aynı formsa eylül ayında ocak ayında sonra kazanım değerlendirme ve e okuldakı gözlem raporu yazılcak ve oyun gözlem formu ve anektod kayıtları öğrencilerin portfolyo dosyalarında olmalı ayrıntı çok öğretmenlerim bu konuda katılıyorum ama zamanında yapılırsa yetiştiriliyor okul başladığında hemen düzenli tutulursa eğer yetiştiriliyor.Haber mektupu yaptığımız yapıyağamız ve veliler bilgilendirmek amaçlı düzenleniyor diye biliyorum ben sürekli kağıtlar hazırladım ve bunların yolladığım bir örneği ve tutanağını tutarak dosyama koydum.Veli katılımı yaptım okula bir katılım günü tarihiyle ilgili dilekce verdim veli gelmeden bir tuanak ve katılımından sonra neler olduğunu anlatan tunak ve çalışmanın yapıldığı günle ilgili resimler yapılan etkinliğin örneklerini sakladım.Haftalık sınıf gözlem formunu tutmadım bunuda sizden duydum hemen not alıcam buda yapıldıgında cocukların eksiklerinin ve gerekli olabilcek çalışmaların farkedilmesini sağlıycağını düşünüyorum.Yanlışlarımda varsa söylerseniz sevinirim ...

Çevrimdışı simsekhanife67

• Uzman Üye
  • 3.606
  • 15.113
  • 1. Sınıf Öğretmeni
  • 3.606
  • 15.113
  • 1. Sınıf Öğretmeni
# 18 Ağu 2011 17:42:09
öğretmenim hoş geldiniz...
Hoş bulduk öğretmenim,yazmasamda yazdıklarınızı okuyorum.Dertlerinizi çektiklerinizi az çok biliyorum.
  Bakıcı problemi yüzünden kızım üç yıl ana sınıfına gitti.Kızımın sosyalleşme probleminden dolayı branş derslerimin çoğunu ana sınıfında geçirdim.Genelde okullarda varlıkları unutulsada içeride yaşananlara şahit oldum.Rabbim hepinize kolaylık versin.Evet hepimizin işi zor ama sizin ki başka.

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK