Egitimhane.com
Ana SayfaForumDosyalarHaberlerOkullarTest ÇözOkul Yardım
Serbest KürsüDernekSitelerKitaplığımızGaleriVideolarAtama Rehberi
Yerel Forumİndir!VideolarİlkokumaAramaİletişimTüm Linkler
 
Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic)


[Ana Sayfa]  [Arama]  [Son Dosyalar]  [D. Gönderenler]  [Yönetim]  [Dosya Ekle] 

Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic)

Açıklama:GridOmatic adlı küçük program ile kendi milimetrik kağıtlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız milimetrik kağıdın çizgi renklerini, görünümlerini kendinize göre belirleyebilir ve yazıcı çıktısı alabilirsiniz. Yazıcıya göndermeden önce önizleme yapmakta mümkündür.

GridOmatic ücretsiz bir programdır ve milimetrik kağıtlar yazdırmak için idealdir. Hazırladığınız milimetrik kağıtlara isim verip saklayabilirsiniz.Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) dosyası, Genel Programlar bölümünde bulunmaktadır. Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) Eğitimhane, Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) indir.
Gönderen: coAch
Bölüm:Genel Programlar
Tarih: 28 Haziran 2012
Boyut: 0.115 Mb
İndirme: 3.823

Dosya AraDosyayı İndirTeşekkür Et

Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) Benzer Dosyalar
Gönderilen Dosya Yorumları
dilekhakan (11 Ekim 2012)
tşk


albatros44 (30 Haziran 2012)
Güzel bir program, teşekkürler

Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) Eğitimhane

Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) dosyası coAch tarafından Eğitimhane'ye gönderildi. Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic), Genel Programlar bölümünde bulunmaktadır. Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) bugüne kadar 3.823 defa indirildi. Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) 2015-2016 GridOmatic adlı küçük program ile kendi milimetrik kağıtlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız milimetrik kağıdın çizgi renklerini, görünümlerini kendinize göre belirleyebilir ve yazıcı Milimetrik Kağıt Hazırlama Programı (gridomatic) indir.


 
 

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss