Müdür Yardımcısı, Giden Müdürün Yerine Görevlendir

Müdür Yardımcısı, Giden Müdürün Yerine Görevlendirilirse 24 Saat Mi Ek Ders Alır?

jawhlan - 11 Ekim 2018 16:16

bir ilkokulun kadrolu müdürünün başka bir okula görevlendirilmesi sonrası, aynı ilk okulun kadrolu müdür yardımcısı, giden müdürün yerine müdür olarak görevlendirilirse 24 saat mi ek ders alır? yoksa dolu kadroya görevlendirildiği için asıl kadrosunun olduğu müdür yardımcılarının aldığı 19+3=22 saat ek ders mi alır?

Cevap vermek için üye girişi yapmalısınız!

         

alpi61 - 11 Ekim 2018 17:44

Kadro boş olmadığı için müdür yrd. eksersi yazılır sayın hocam..

cevdetkorkmaz - 12 Ekim 2018 16:25
kadro boş olursa yada değilse gibi kısımlar nerede bahsediliyor

         

hadis - 11 Ekim 2018 18:15

Sadece 18 saat alir. Nobet alamaz.

         

creasy - 12 Ekim 2018 08:48

Kadro boş değil sadece 18 saat ekders alabilir.

jawhlan - 12 Ekim 2018 19:49
18 nasıl oluyor hocam? 19 saate çıkarıldı aylar önce son düzenleme ile

creasy - 12 Ekim 2018 22:47
Doğru müdür yardımcısı kısmını atlamışım 19 saat alırsınız nöbet ekdersi fiilen olmadığı için alamazsınız.

         

cevdetkorkmaz - 12 Ekim 2018 16:31

Bu olay tamamen tutarsız ve saçma maalesef..Kadro dolu boş olayı tamamen adaletsiz ve eşitlik kavramından tamamen uzak.Aynı şartları taşıyan aynı işi yapan birisi müdür kadrosu boş diye 24 saat, öbürü müdür kadrosu dolu ama ortada müdür yok (başka bir yerde görevlendirmesi yapılmış) 18 saat....

jawhlan - 12 Ekim 2018 19:52
18 nasıl oluyır hocam? 19 a çıkarılmadı mı? 4+4+4+4+3 şeklinde. Ayrıca 3 saat de nöbeti var. 22 olmaz mı?

cevdetkorkmaz - 15 Ekim 2018 14:37
yok hocam normalde 18 saat artırımlı 19 saat sendika kararı...Ayrıca sen müdür oldun artık müdür yardımcısı değilsin nöbet ücreti alamazsın diyor...

         

kimyacin - 11 Ekim 2018 21:51

Müdür olma şartlarını taşıyor ise 22 maddeden 24 saat alır.

jawhlan - 12 Ekim 2018 19:51
Müdür olma şartından kasıt ne tam olarak hocam? Biliyorum gayet açık bir tanım ama arkadaş 6 yıllık öğretmen ve 3 aydır kadrolu müdür yardımcısı. Daha önce görevlendirme müdürlük yapmış sadece. Bu şartlar yeterli mi 24 saat alması için?

kimyacin - 13 Ekim 2018 20:57
En az 1 yıl müdür yardımcılığı yapmış olmak gerekiyor

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss