Konu: Okul Yöneticileri Odası 2017-2018  (Okunma sayısı 1147394 defa)

yelcin

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 2.622
  • Teşekkür 4905
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 14:29:23
Halime öğretmene doğuma 3 ay kala doktor raporu ile nöbet görevi verilebilir mi?

mali8057

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 1.714
  • Teşekkür 156
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 14:32:29
2007 yılında 7. sınıftan terk olan bir öğrencinin kaydını e okuldan geçmiş yıllardaki kayıtlardan bulamıyorum. 2008'deki sınıf geçme defterinde sınıf tekrarı diye bir ibare de göremedim. Yazması gerekiyor mu?

ugurlucky

  • Bilge Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 10.473
  • Teşekkür 26857
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 14:34:11
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Halime öğretmene doğuma 3 ay kala doktor raporu ile nöbet görevi verilebilir mi?
26.07.2014 Tarihli ve 29072 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği'nin "Öğretmenlerin nöbet görevi" başlıklı 44. maddesi 7. fıkrasındaki; "(7) Hamile öğretmenlere, doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilmez." hükümlerine göre doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilemez.

yeşilyazı

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 1.544
  • Teşekkür 1050
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 14:34:21
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Halime öğretmene doğuma 3 ay kala doktor raporu ile nöbet görevi verilebilir mi?
Halime öğretmen   :D

Okul Öncesi Eğitim Ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği

Müdür Yardımcısı ve Öğretmenlerin nöbet görevi
MADDE 44
(7) Hamile öğretmenlere, doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren  bir yıl süre ile nöbet görevi verilmez.

orko79

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 1.057
  • Teşekkür 529
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 14:34:33
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
hocam yanıt için teşekkürler. biz ücret ödemiyoruz. gönüllülük esasına dayalı yapılıyor. şöyle bir dilekçe hazırladık, sıkıntı yaşar mıyız acaba?

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında Oyun ve Fiziki Etkinlikler dersinde sınıfımda, sınıf öğretmeni nezaretinde, veli muvafakatnameleri alınarak ve tarafımdan muhafaza edilerek; Müzik Öğretmenliği Bölümü Mezunu ............................. ............................. ... tarafından gönüllülük esasına dayalı olarak ............................. ..... günleri ............... ders saatlerinde ............................. ........................... etkinliğinin yapılması hususunda gerekli iznin verilmesini;

            Gereğini  bilgilerinize arz ederim.


hocam ücret meselesi yoksa tüm velilerden ve sınıf öğretmeninden ve de   ders verecek usta öğreticiden dilekçe almanız bu dilekçelerle okul müdüründen olur almanız ve ayrıca usta öğreticinin bu dersleri verebileceğine dair diploma belge v.b dosyaya eklemeniz yeterli olur.

wesser

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 2.016
  • Teşekkür 4147
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 15:07:56
5 nci sınıflara yapılacak olan İl İzleme sınavında pilot illerdeki tüm okullara mı yapılacak yoksa pilot illerden seçilen okullara mı?

yelcin

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 2.622
  • Teşekkür 4905
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 15:36:45
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
26.07.2014 Tarihli ve 29072 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği'nin "Öğretmenlerin nöbet görevi" başlıklı 44. maddesi 7. fıkrasındaki; "(7) Hamile öğretmenlere, doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilmez." hükümlerine göre doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilemez.
Teşekkürler sayın hocam. Biliyorum da acaba raporla nöbet tutabilir mi diye düşündüm.

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Halime öğretmen   :D
Allah kimseyi şaşırtmasın haline gülen çok olur.
:))))

ugurlucky

  • Bilge Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 10.473
  • Teşekkür 26857
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 15:41:29
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Teşekkürler sayın hocam. Biliyorum da acaba raporla nöbet tutabilir mi diye düşündüm.
Allah kimseyi şaşırtmasın haline gülen çok olur.
:))))
bizim de HALİME :) öğretmenimiz tutmak istemişti. ilçeye danışmıştım kendi isteğiyle tutmak istiyor demiştim de kesinlikle olmaz demişlerdi.

tegin35

  • Üye
  • *
  • İleti: 46
  • Teşekkür 2
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 15:42:51
Okulumuzda 1 sınıfda gözüken 2001 doğumlu Sağlık durumu nedeniyle okula devam edemez (Yön. 32. maddesi) diye ayrılma işlemi yapılmış bir öğrencimiz var biz bu öğrenciyi mecburi ilköğretim yaşı dışına çakartabilir miyiz

tufan38

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 449
  • Teşekkür 106
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 15:47:11
Arkadaşlar e-müfredat  tan öğretmen arkadaşlara duyuru yapabiliyormuyuz

erdemir-1905

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 362
  • Teşekkür 411
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 16:39:27
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar e-müfredat  tan öğretmen arkadaşlara duyuru yapabiliyormuyuz

Toplantı duyurusu yapabilirsiniz

Jan_Set

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 100
  • Teşekkür 4
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 17:19:16
kolay gelsin, ikili öğretim yapan bir anaokulunda(7.30-18.00) İşkur personelinin çalışma saatleri nedir? Hizmet alımı ile alınan personel ile işkur personeli çalışma saatleri konusunda sıkıntılı durumlar oluyor.

tarkan555

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 7.664
  • Teşekkür 7182
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 17:57:00
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
daha vermedim ama bu ay tüketim çıkışı ve hurdaya ayırma işlemleri yaptım. taşınır kayıt yetkilisi okul müdürü taşınır kontrol yetkilisi ilgili şube müdürü harcama yetkilisi de ilçe milli eğitim müdürü

teşekkür ederim saygı değer hocam

serdarhoca64

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Öncesi Öğrt.
  • İleti: 1.298
  • Teşekkür 2798
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 18:01:05
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
teşekkür ederim saygı değer hocam

rica ederim hocam kolay gelsin bir ihtiyacınız olursa her zaman yazabilirsiniz

tarkan555

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 7.664
  • Teşekkür 7182
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2017 18:04:14
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
rica ederim hocam kolay gelsin bir ihtiyacınız olursa her zaman yazabilirsiniz


 Çok teşekkür ederim  :)

 

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss