Konu: Okul Yöneticileri Odası 2018 - 2019  (Okunma sayısı 81691 defa)

karabekir_2005

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 87
  • Teşekkür 89
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eyl 2018 21:43:06
Değerli Arkadaşlarım. Öncelikle Hepinizin Hepimizin Eğitim Öğretim Yılı Hayırlı Ve Uğurlu Olsun. Sormak İstediğim Konu: Birleştirilmiş Sınıfta Müdür Yetkili Olarak Görev Yapan Öğretmen Ders Dışı Egzersiz Açabilir Mi? Bunun Yönetmelikteki Maddesi Nedir. Ayrıntılı Olarak İzah Edebilecek Arkadaşlara İhtiyaç Vardır. Şimdiden Teşekkür Ederim.

sınıff58

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 83
  • Teşekkür 26
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eyl 2018 21:49:59
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Haftalık ders çizelgeleri değişti mi ilköğretim kurumları nda

CANAC

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 178
  • Teşekkür 68
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eyl 2018 22:55:50
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Haftalık ders çizelgeleri değişti mi ilköğretim kurumları nda
Olduğunu zannetmiyorum hocam mutlaka duyardık ama ...

mali8057

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 1.779
  • Teşekkür 159
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eyl 2018 23:00:44
Ücretli öğretmenler için ücret onayı alınmalı mıdır?

wesser

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 2.953
  • Teşekkür 6261
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eyl 2018 23:01:46
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Ücretli öğretmenler için ücret onayı alınmalı mıdır?

Evet, biz alıyoruz.

mesutyilmaz8

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 46
  • Teşekkür 6
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 00:11:17
Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği 39.maddesine (5) Göre Nakil Başvurusu Yapılamaz. Bu Uyarının Açıklamasını Yapabilir Misiniz<Br />
Cocugum baska bir ilde guzel sanatlar muzik bolumu 9. Sınıfa  kesin kayıt yaptırdım. İller arası nakil yapamıyorum. Bu uyarıyı verıyor. Yardım lutfen

cemalay

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Din Kült. Öğrt.
  • İleti: 328
  • Teşekkür 199
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 00:19:40
6 haftalık hamile öğretmen kadın doğum uzmanından "nöbet tutması sakıncalıdır" ifadeli bir rapor getirse bu öğretmen nöbetten muaf tutulabilir mi?

yusufylmz

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 67
  • Teşekkür 173
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 00:38:39
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

Oyun ve Fiziki Etkinlikler dersinin adı değişti hocam. Beden Eğitimi ve Oyun olarak. Saatlerde değişim yok.

wesser

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 2.953
  • Teşekkür 6261
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 00:45:40

İlkokul Oyun ve Fiziki Etkinlikler Dersinin adı  “İlkokul Beden Eğitimi ve Oyun Dersi (1-4. Sınıflar)  olarak değiştirildi.

dalambert

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 33
  • Teşekkür 26
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 01:04:44
İyi çalışmalar,müdür yardımcımız öğrencimizin numarasını yazıp öğrencilerimin bilgilerini görebiliyor.Ben kendi bilgisayarımda numarasını yazıyorum,kayıtlarda yoktur,hiçbir öğrencimin bilgisine ulaşamıyorum.Nedeni nedir?İnternet exp kullanıyorum.Kısıtlama mı var acaba?İyi çalışmalar.

airtor

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 3.563
  • Teşekkür 626
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 04:47:42
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
6 haftalık hamile öğretmen kadın doğum uzmanından "nöbet tutması sakıncalıdır" ifadeli bir rapor getirse bu öğretmen nöbetten muaf tutulabilir mi?

Tabiki hocam ileride bi problem olursa sıkıntıya düşersiniz

airtor

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 3.563
  • Teşekkür 626
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 04:59:40
Norm isinden anlayan arkadslar

1.seçmeli dersler normun hesaplanmasina dahilmidir
2.görsel sanatlar ve müzik öğretmeni özel eğitim sınıfında derse giriyorlar burda girdikleri alaniyla ilgili dersleri norma dâhil ediyor muyuz

sinan_444

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 161
  • Teşekkür 63
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 07:39:27
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
6 haftalık hamile öğretmen kadın doğum uzmanından "nöbet tutması sakıncalıdır" ifadeli bir rapor getirse bu öğretmen nöbetten muaf tutulabilir mi?
Tabii ki nöbetten azade tutulur.

hadis

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 56
  • Teşekkür 47
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 07:46:27
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Ücretli öğretmenler için ücret onayı alınmalı mıdır?
Hayir kaymakamliktan gelirken ucret miktari bilgiside yer aldigindan tekrar almaya  gerek yok

ALAFALAK_15

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 65
  • Teşekkür 64
    • Çevrimdışı
  • # 19 Eyl 2018 08:16:50
Günaydın arkadaşlar,Taşımalı köy okuluyuz,kurallara uymayan servis şöförleri ile ilgili ne yapabiliriz.(öğrenci harici yolcu alma,ihalede bildirmediği farklı araçlarla öğrenci taşıma,çok hızlı gitme...)

 

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss