Konu: Okul Yöneticileri Odası 2018 - 2019  (Okunma sayısı 641569 defa)

yelcin

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 2.784
  • Teşekkür 5084
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 10:24:50
Geçici görevlendirmeyle başka bir birimde koordinatör olarak çalışan öğretmen yıllık izin kullanabilir mi?

yeniceli2001

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 310
  • Teşekkür 152
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 11:11:14
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Habib Hocam, sözleşmeli öğretmen ek ders çizelgesini düzenleyip teslim edeceğim de 3-7 Haziran haftasında idari izin olduğu için planlamadan 1 saat yazıyorum. Acaba doğru mu yapıyorum?
idarecilere, idari görev kapsamında ek dersi yazılır, öğretmene yazılmaz hocam

Barbarouslaz

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 159
  • Teşekkür 1500
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 11:33:30
 Merhaba arkadaşlar ilkokul 4.sınıf öğrencimiz iki yıldır sürekli devamsızlık yapmaktadır bu sene de sınıf tekrarına kaldı ilköğretim kurumları Yönetmeliği 19. maddesine göre eğitim öğretim çağının dışına çıkarıp e okul ayrılma işlemi yapabiliyor muyuz. Bu durum sadece ortaokul ve liseler için mi geçerli?

wesser

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 4.245
  • Teşekkür 8696
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 11:40:02
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Merhaba arkadaşlar ilkokul 4.sınıf öğrencimiz iki yıldır sürekli devamsızlık yapmaktadır bu sene de sınıf tekrarına kaldı ilköğretim kurumları Yönetmeliği 19. maddesine göre eğitim öğretim çağının dışına çıkarıp e okul ayrılma işlemi yapabiliyor muyuz. Bu durum sadece ortaokul ve liseler için mi geçerli?

Örgün eğitim çağında olduğu için bu öğrenciyi ayıramazsınız

riha

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 607
  • Teşekkür 941
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 11:52:44
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
bünyesinde anaokulu olan müdürlerimin yardımına ihtiyacım var.. yaz sezonunda anaokulu hesabında para bırakıyor musunuz?

Para varsa kalır hocam bir şey olmaz. Aynen okul aile birliği gibidir.

mrtmrl

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 580
  • Teşekkür 309
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:00:54
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Para varsa kalır hocam bir şey olmaz. Aynen okul aile birliği gibidir.
peki hocam bu anasınıfı hesabının tam prosedürü nedir?

creasy

  • Bölüm Sorumlusu
  • *****
  • İleti: 6.540
  • Teşekkür 8888
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:06:15
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Geçici görevlendirmeyle başka bir birimde koordinatör olarak çalışan öğretmen yıllık izin kullanabilir mi?
kullanabilir hocam bu durumda da bazı yerler 1 yıllık çalışma süresi istiyorlar

iloli

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yetkili
  • İleti: 389
  • Teşekkür 211
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:06:22
Herkese iyi günler.Arkadaşlar il içi tayinim çıkmıştı.Yeni okuluma son hafta gitmek istiyorum ilişiğimi hemen kesmek zorundamıyım yoksa 15 günlük hakkımı kullanmamda sakınca olur mu?

creasy

  • Bölüm Sorumlusu
  • *****
  • İleti: 6.540
  • Teşekkür 8888
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:07:45
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Herkese iyi günler.Arkadaşlar il içi tayinim çıkmıştı.Yeni okuluma son hafta gitmek istiyorum ilişiğimi hemen kesmek zorundamıyım yoksa 15 günlük hakkımı kullanmamda sakınca olur mu?
farklı ilçede ise sıkıntı olmaz hocam

akram

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 144
  • Teşekkür 26
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:09:44
il dışında 15 günlük süre var. ama yinede gelen yazıda belirtilir ne zaman ilişik keseceğiniz

Venividi34

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 157
  • Teşekkür 33
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:29:02
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Öğrenciniz katıldıysa Evet hocam.

Okul dışı etkinlikte onaya gerek yok sanırım değil mi

OLcAYTo_

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 1.187
  • Teşekkür 1463
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:40:06
Öğretmen sene sonu seminer çalışmasını görevlendirildiği okulda yapabilir mi yoksa kadrosunun olduğu okulda mı yapmak zorunda arkadaşlar?

21lik

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 175
  • Teşekkür 123
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 12:55:02
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Öğretmen sene sonu seminer çalışmasını görevlendirildiği okulda yapabilir mi yoksa kadrosunun olduğu okulda mı yapmak zorunda arkadaşlar?
görevlendirmenin bitiş tarihine göre, nerdeyse orada..

habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 8.221
  • Teşekkür 6130
    • Çevrimiçi
  • # 13 Haz 2019 12:55:59
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Okul dışı etkinlikte onaya gerek yok sanırım değil mi
Öğrenci katıldıysa okul idaresi onaylaması lazım Hocam.

dekok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 198
  • Teşekkür 36
    • Çevrimdışı
  • # 13 Haz 2019 13:07:18
arkadaşlar seminer dönemi ilkokullarda mesleki çalışma programı word olarak olan var mı ?

 

Egitimhane.Com ©2006-2023