Parayla Da Aşk Kitabı Satılıyor Demek Ki!
Tüm Yazılar | Yazarlar | Açıklama

Parayla Da Aşk Kitabı Satılıyor Demek Ki!


PARAYLA DA AŞK KİTABI SATILIYOR DEMEK Kİ!
Parayla aşk kitabı satanlara:
Parayla da aşk kitabı yazılıyormuş demek ki.Bu kitaptaki kelimeleri kendileri icat etmişler.Kelime cümle ve deyim gibi sözlerin anlam zenginliğini kendileri bulmuşlardır.

İnsanda oluşan sevgi yoğunluğunun vücut kimyasında kalpte beyinde damarlardaki etkisini de sağlamayı bulmuşlardır belki de.
Bugün virgülüm yok.

Körün göz aşkını sağırın ses aşkını topalın ayak aşkını şehidin vatan aşkını yazacak gün yazarımız yok mu?Fakirin ekmek aşkı yazılsa satılmaz mı ki?

Hepsinden önemlisi aşık olamayanın aşkını yazabilecek varsa okuyalım.Yüzü gülmeyenin aşkı da çok satılıp basılabilir.Sahip olduklarımıza hamdetme aşkı yok mu?

40 000 sayfa yetmezse daha fazla okuyup yazalım.Burnumuzun ucuna konan tozun aşkı var mıdır?Bu tozun kimyasal elektriksel fiziksel … özelliklerini de okusak mı acaba ?Boş ver toz işte ne önemi var.

Kalıp kalıp söz şiir yazmak kolay Allah kolaylık sağladıktan sonra.Allah'ın izniyle ölüleri dirilten İsa(As mucizesi de ölüleri diriltmektir.Mesleği marangozluk avcılık bildiğim kadarıyla.Hani Allah nasip ederse omuzlarda yükseleceğimiz kalıbı mezardaki kalıbı yapacak olan.

Umarım doğru anlaşılır yazdıklarım.Dünyada bu kadar aç mutsuz insan varken insanlarla dalga geçercesine içinde belki de %1 bile insanlık olmayan sırf para harcatmak için yapılan reklama yüzü gülmeyenleri bırakın bir saniye hatırlamayı ;gerçekte onlardan nefret edenlere.

Allah her daim imandan ihlastan ayırmasın.İçimizi Allah aşkıyla insanlık sevgisiyle doldursun .Amin.

Yazıyı değerlendir: 5 3

Bekir BERKİTEN
Öğretmen

02 Temmuz 2014

Yazara Ait Diğer Yazılar
Beğenilen Son Yazılar
Egitimhane.Com ©2006-2023 rss