Egitimhane.com
Ana Sayfa Forum Dosyalar Haberler Okullar Test Çöz Okul Yardım
Serbest Kürsü Dernek Siteler Kitaplığımız Galeri Videolar Atama Rehberi
Yerel Forum İndir! Videolar İlkokuma Arama İletişim Tüm Linkler
 
Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form


[Ana Sayfa]  [Arama]  [Son Dosyalar]  [D. Gönderenler]  [Yönetim]  [Dosya Ekle] 

Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form

Açıklama:Arkadaşlar öncelikle internette Formmatik ,Otoform gibi bir çok program var. Söz konusu programlar not hesaplamaktan öteye gidemiyor. Naçizane exelle oluşturduğum bu OTOFORM programı ise; değerlendirme ölçeklerini ön görülen NOTLARA EN UYGUN ŞEKİLDE KENDİSİ DOLDURUYOR. Proje ,performans,dersiçi etkinlik vb. değerlendirme formları 3. sınıfara uygun hazırlandı. Lakin form isimleri ve ölçütler değiştirilebilir olduğundan diğer arkadaşlar da kullanabilir. Program NASIL ÇALIŞIR? Öncelikle dosyanın (.xlsx) uzantılı olduğunu söylemem gerekir. Programı açtıktan sonra ;bir kereliğine Öğretmen ad ve soyadını, sınıfını, öğretim yılını, öğrenci nosunu, öğrenci ad ve soyadlarını yazıyoruz. Ardından her öğrencinin karşısındaki satırlara ön gördüğümüz notu giriyoruz. Bu notlar o öğrenci için birer veritabanı oluşturuyor. Tüm alanları doldurmanız bir kaç dk'nızı alacaktır. Ardından seyredin olanları. 47 adet form, performans ,proje vb değerlendirme ölçeği otomatik olarak puanlanıp, öngördüğünüz notlar çerçevesinde + -5 düzeltme payıyla gerçek notlara dönüştürülecektir... Formlara ulaşmak için her formun üzerindeki 'AÇ' butona tıklayacacağız. Dilerseniz butonların altındaki Form adlarını ve izin verilen diğer alanları değiştirebilirsiniz. Sayfa her yenilediğinde veya' F9' a basıldığında ölçütlerin farklı şekillerde puanlandığını ancak notun değişmediğini göreceksiniz. Formüller şifre korumalıdır
Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form dosyası, Genel Programlar bölümünde bulunmaktadır. Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form Eğitimhane, Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form indir.
Gönderen: erbay111
Bölüm:Genel Programlar
Tarih: 13 Mart 2011
Boyut: 3.429 Mb
İndirme: 38.730
Ogrenci.egitimhane.com

Dosya Ara Dosyayı İndir Teşekkür Et

Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form Benzer Dosyalar
Gönderilen Dosya Yorumları
denizzzzz (20 Nisan 2014)
arkadaşım parola istiyor

ramazanaladag (23 Haziran 2013)
emek için teşekkür ama çok hata var. notlar yanlış hesaplanıyor. şifresiz bu programın yeri maalesef çöp kutusu

ZÜLAL-2 (19 Haziran 2013)
Emeğine Sağlık Öğretmenim....

mazlum47 (18 Haziran 2013)
yazdırırken hata 438 diyor ,bu ne demek


mazlum47 (18 Haziran 2013)
hata 438 diyor bu program ne demek istiyor

mustafa çolak (11 Haziran 2013)
şifresi kaç

pamli (28 Mayıs 2013)
teşekkürler

muallim_73 (17 Nisan 2013)
teşekkürler

mrlaras (16 Nisan 2013)
çalışmalarınızdan dolayı size teşekkür ediyorum


horozefe (09 Nisan 2013)
Emeğinize Sağlık .teşekkürler.


Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form Eğitimhane

Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form dosyası erbay111 tarafından Eğitimhane'ye gönderildi. Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form, Genel Programlar bölümünde bulunmaktadır. Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form bugüne kadar 38.730 defa indirildi. Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form 2015-2016 Arkadaşlar öncelikle internette Formmatik ,Otoform gibi bir çok program var. Söz konusu programlar not hesaplamaktan öteye gidemiyor. Naçizane exelle oluşturduğum bu OTOFORM programı ise; değerlendi Performans, Proje Notunu Kendi Veren Otomatik Form indir.


 
 

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss