Tek Öğretmenli B. S. Senebaşı Zümre Toplantı Tutan

Tek Öğretmenli B. S. Senebaşı Zümre Toplantı Tutanağı

Açıklama Tek öğretmenli 4 sınıf biradara birleştirilmiş sınılı okullar için senebaşı zümre öğretmenler toplatısı tutanağı ve alınan kararlar tutanağı

şablonu alıntıdır. içerik 2012 itibariyle mevcut uygulamalara güncellenmiştir.
Tek Öğretmenli B. S. Senebaşı Zümre Toplantı Tutanağı dosyası, Birleştirilmiş Sınıf 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanakları bölümünde bulunmaktadır. Tek Öğretmenli B. S. Senebaşı Zümre Toplantı Tutanağı Eğitimhane, Tek Öğretmenli B. S. Senebaşı Zümre Toplantı Tutanağı indir.
Gönderen mcan60
Bölüm Birleştirilmiş Sınıf 1. Dönem Zümre Toplantı Tutanakları
Tarih01 Ekim 2012
Boyut0.049 Mb
İndirme2.739
Teşekkür22
Teşekkür Et Yorum Yaz Rapor Et
Gönderilen Dosya Yorumları:
mstf58 (04 Ekim 2012)
hocam saolasın allah razı olsun çok işime yaradı

sema12 (03 Ekim 2012)
hocam gercekten bazı insanları anlamıyorum .teşekkür edeceklerine kızıyorlar

mcan60 (02 Ekim 2012)
tuhaf ve gereksiz bir durum olduğunu biliyorum ama keyfimden yapmıyorum. eskiden gereksiz bulup yapmıyordum ama iki yıldır yapıyorum. her teftişte soruyorlar. her seferinde aynı açıklama ve tartışmaları yapmaktansa çıkarıyorum üç-beş sayfa. soran olursa "işte burada" diyorum. yani nedir ki bu kadar mecaz dolu sorular sorabiliyorsunuz... yok neyi ortaklaştıracaksın, yok bi de bana anlat..

esasen ben buraya "de"nin ne zaman ayrı, ne zaman birleşik yazılacağını anlatan bir çalışma kağıdı eklesem daha iyi olur sanıyorum. çünkü ona daha çok ihtiyacınız var gibi görünüyor.

akbtv (02 Ekim 2012)
öğretmenlerim zümre birden fazla sınıf olan okullarda ortaklaşmak için yapılır. tek sınıflı okulda neyi ortaklaştıracaksınız?

turanka (01 Ekim 2012)
değerli öğretmenim tek öğretmenli nasıl zümre yapıyorsun?Bide bana anlatsana...


Egitimhane.Com ©2006-2023 rss