18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun!

Çanakkale Zaferi, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen Türk milletinin kahramanlık destanıdır.

Türklerin hayatını değiştiren, Kurtuluş Savaşı'na damgasını vuran, dünya tarihinin en önemli savaşlarından biri olan 18 Mart Çanakkale Zaferi, Mustafa Kemal Atatürk'ün askerlerine "Ben size taarruzu emretmiyorum, ölmeyi emrediyorum. Biz ölünceye kadar geçecek zaman zarfında yerimize başka kuvvetler gelir, başka komutanlar hâkim olabilir." dediği zaferdir.

Tarihe altın harflerle yazılan Çanakkale Zaferi’nin 105. yıl dönümünde milletimizin bu onurlu gününü kutluyor, kahraman şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi şükran ve rahmetle anıyoruz.

Gönderen: volkankaz, 18 Mart 2020 11:54 Okunma: 1277
Yorumlar:
göbekligeneral
18 Mart 2020 20:34
3     1
Hazer hocamın dediğine katılıyorum zaten her gördüğümde içim cız eder.zamanında yüzlerce ağaç katledilmiş,kel bir görüntü ortaya çıkmış.ütfen olayı başka yerlere çekmeyelim.vatan için canını verenleri de rahmetle anıyorum.Ruhlarına fatiha gönderelim.
hazer
18 Mart 2020 19:16
6     1
Resimdeki bölge derhal ağaçlandırılmalı ve o yazı üç boyutlu olarak sahil şeridine büyük ve herkes tarafından görülebilecek hale getirilmeli
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK