Anne Ve Baba! Telefonlar Rafa, Kitaplar Masaya Etwinning Projesi

Anne Ve Baba! Telefonlar Rafa, Kitaplar Masaya Etwinning Projesi Veli-Yazar Buluşması

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde sürdürülen ,eTwinning çalışmaları kapsamında “Anne ve Baba! Telefonlar Rafa, Kitaplar Masaya” adlı projeyi yürüten Reha Midilli İlkokulu, Eşrefbey İlkokulu, Söğütlü İlkokulu, Çökekler İlkokulu, Şehit Kubilay İlkokulu, Hilmi Caner Saraçoğlu İlkokulu, Mehmet Akif İlkokulu, Cumhuriyet İlkokulu, H.Hasan Şen İmam Hatip Ortaokulu ve farklı şehirlerden on okulun velileri ve öğretmenleri “Okur-Yazar Buluşması” etkinliği ile severek okudukları “Çocuğum Ne İster?” Kitabının yazarı Seda Moralıgil ile 27 Mart 2021 Cumartesi günü online yayın ile bir araya geldiler.

Yazarın kitabını okuyan veliler, kitabın içeriğiyle ilgili sorular sordular. Yazar, konuşmasında çocuk-anne ilişkileri,ergen çocuklarda neler dikkat edilmesi hususunda altın değerinde bilgiler sundu. Velilerin kitabı okumaları ve ardından kitabın yazarıyla biraraya gelmesi, edinilen bilginin kalıcı olmasına daha çok katkı sundu. Katılımın yoğun olduğu söyleşi, fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Kaynak: https://annebabatelefonlarrafakitaplarmasaya.blogspot.com/2021/03/veli-yazar-bulusmamiz-reha-midilli.html
Gönderen: elis84, 31 Mart 2021 00:52 Okunma: 336
Yorumlar:
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK