Atık Malzemelerden Kıyafet Tasarlayıp Proje Sonu Defilesi Yaptılar

TRABZON - VAKFIKEBİR                                                           Kemaliye Adnan Demirtürk İlkokulu öğrencileri proje sürecinde biriken plastik kapak, poşet  ve karton kutulardan temiz ve kullanılabilir durumda olanlarla  kıyafet tasarlayarak ortak defileye katıldılar.

Giyip attığımız giysilerimiz, evsel ve diğer atıklarımız ile çöp bir gezegen olma yoluna giderken buna bir dur demek ve  geri dönüşümün önemine dikkat çekmek için yer aldıkları Geç Kalma Dönüşüme Başla eTwinning projesi öğrencileri, atık malzemelerden ilginç kıyafetler tasarladılar.

Proje yürütücü öğretmeni Selçuk Kahyaoğlu rehberliğinde öğrenciler renkli atık poşetlerden tasarladıkları elbiseyle defileye katkı sağladılar. 

Uzaktan eğitim sürecinde olunması nedeniyle her okulun tasarladığı elbiseyle çektiği videolar birleştirilerek oluşturulan ortak defile videosu sosyal medyada paylaşıldı.

Atık malzemelerden oluşturulan defile beğeni ile izlendi.

Gönderen: skahyaoglu61, 15 Haziran 2021 13:01 Okunma: 1856
Yorumlar:
mosit
16 Haziran 2021 14:10
13     1
Poşetler sıfır gibi duruyor. Dikkat çekme açısından tebrik ederim ama sıfır çöp poşeti alıp geri dönüşüme dikkat çekiyorum demek biraz yapmış olmak için yapmak mantığını küçük yaşta öğretiyor gibi olur o da sorun oluyor işte. Bundan bence çok çekiyoruz.
skahyaoglu61
16 Haziran 2021 13:39
1     7
Öğretmen ve öğrencileri kutluyorum
skahyaoglu61
16 Haziran 2021 13:37
1     7
Tebrik ediyorum
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK