Ben O Hikayede Olsam - Classrooms Are Cool With Web 2 Tools - Ah Şu Kelimeler

Ben O Hikayede Olsam (Boho)- If I Were In That Story Projemiz Başarılı Şekilde Sona Ermiştir. 

Okuma alışkanlığını öğrencilerimiz için daha eğlenceli hale getirmeyi amaçlayan projemiz Kasım ayında başlamış ve Mart ayında bitmiştir. Bu projede çeşitli web 2.0 araçlarını da kullanarak hem öğrencilerin iletişim halinde çeşitli aktiviteler yapmasını sağlamak, onların hayal dünyalarını genişletmek ve işbirliği içinde çalışmalarını sağlamak amaçlarımızdı. Amaçlarımıza ulaşmış olarak projemizi sonlandırdık. 

Final fragmanımız

Final ürünü dijital kütüphanemiz

 

*************************

Classrooms Are Cool With Web 2 Tools Etwinning Projemiz Başarıyla Sonlanmıştır.

Web 2.0 araçlarıyla ingilizce dersini sevdirmek ve öğrencilerimizi daha aktif hale getirmeyi amaçladığımız projemizde ortaklarımızla işbirliği içinde harika etkinlikler tasarladık. Öğrencilerimiz işbirliği ve iletişim halinde, zevk alarak etkinlikleri yaptılar ve projede dolu dolu ama zevkli zamanlar geçirdik. Ekim ayında başlayan projemiz Mart ayında sonlanmıştır. 

Final ürünümüz sanal sergimiz

 

********************

Oh Those Words- Ah Şu Kelimeler (Aşk) Etwinning Projesi Başarıyla Tamamlanmıştır.

Kelime öğrenimini daha eğlenceli ve kalıcı hale getirmek ve öğrencilerimizi iletişim halinde ve kendi öğrenmelerine katkı sağlayacak etkinlikler yapma imkanı sağlayan projemiz Kasım ayında başlamış ve Mart ayında sonlanmıştır. İşbirliğinin ön planda olduğu projede öğrencilerle pandemi dönemi olmasına rağmen çok verimli bir proje dönemi geçirilmiştir. Tüm ortaklarımız ve öğrencilerimiz oldukça özverili ve işbirliği içinde çalışmıştır. 

Final Fragmanımız

EMAZE final ürünü sanal sergimiz

Final ürünümüz e-kitap

Final ürünümüz değerlendirme günlüğümüz

 

 

Gönderen: sematrkmn, 04 Nisan 2021 20:51 Okunma: 186
Yorumlar:
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK