Binbir Kitap Anlatıcısı - Oku Hem Ağacın Hem Yarınların Yeşersin eTwinning Projeleri

Kuruculuğunu  Bitlis  Mutki Küllüce Köyü  ortaokulu fen bilgisi öğretmeni Emine TİRYAKİ ve Bitlis Güroymak   Şehit Er Mahfuz Urut İlkokulu  sınıf öğretmeni Fatma TORUN’un  yaptığı “Binbir Kitap Anlatıcısı ’’projesi 2 ülke 12 ortağın katılımı ile  2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında uygulamaya başlanacaktır.

Projemizde amaç; Okuma becerilerini geliştirmelerini sağlamak Sunum becerilerini geliştirmek Bir topluluk önünde kendilerini ifade etmelerine yardımcı olmak Kendilerine olan güvenin artmasını sağlamak Empati yeteneğini geliştirmek amaçlanmıstır. “Binbir Kitap Anlatıcısı ’’ projesi Eylül 2020 de başlayıp, Ocak 2021 de bitirilmesi hedeflenmektedir. Pandemi sürecinin koşullarına göre projemizi online veya yüz yüze öğretim yöntemi ile sürdürüceğiz.Projemizde Azerbaycan ve Türkiye’den ortaklar yer alacaktır.

 

*******************************

 

Oku Hem Ağacın Hem Yarınların Yeşersin eTwinning Projesi

Kuruculuğunu  Bitlis  Mutki Küllüce Köyü  ortaokulu fen bilgisi öğretmeni Emine TİRYAKİ ve Bitlis Güroymak   Şehit Er Mahfuz Urut İlkokulu  sınıf öğretmeni Fatma TORUN’un  yaptığı “oku hem ağacın hem yarınların yeşersin’’projesi 2 ülke 12 ortağın katılımı ile  2020/2021 Eğitim Öğretim Yılında uygulamaya başlanacaktır.

Projemizde amaç; öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak,kitaplarla olan bağlarını kuvvetlendirmek ve kitaplara olan ilgiyi artırmak,hayatları boyunca kitap okumanın önemli ve gerekli olduğu bilincini kazandırmak amacıyla oluşturulmuştur.

Oku hem ağacın hem yarınların yeşersin projesi Eylül 2020 de başlayıp, Ocak 2021 de bitirilmesi hedeflenmektedir. Pandemi sürecinin koşullarına göre projemizi online veya yüz yüze öğretim yöntemi ile sürdürüceğiz.     Projemizde Azerbaycan ve Türkiye’den ortaklar yer alacaktır.

Gönderen: fatmaseda42, 01 Ekim 2020 17:51 Okunma: 184
Yorumlar:
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK