Konu: Destek Oda Öğretmenliği  (Okunma sayısı 700948 defa)

brsbrs42

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Öğrenci Velisi
  • İleti: 290
  • Teşekkür 454
    • Çevrimdışı
  • # 14 Eki 2019 20:54:09
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Hocam 8saat verirsiniz.%25 fazlasını alırsınız.İngilizce ve din kültürü dersinde verirseniz o dersin ekdersinin%25 fazlasını alırsınız
Branş derslerinde verilen destek derslerine ücret ödenmez.

fatih119006

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 272
  • Teşekkür 115
    • Çevrimdışı
  • # 14 Eki 2019 21:28:38
Ozel egitim seminerinde alırsınız dediler

Zemheri344

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İlköğretim Öğrencisi
  • İleti: 490
  • Teşekkür 303
    • Çevrimdışı
  • # 14 Eki 2019 21:29:56
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Ozel egitim seminerinde alırsınız dediler

Ücret alınır ama normal ücret alınır. Hocam normal ek ders dışında ekstra alamazsınız demek istedi. Artırımlı da ödemiyor bakanlık.

SEMSUR

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 770
  • Teşekkür 702
    • Çevrimdışı
  • # 17 Eki 2019 15:39:47
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Destek odası eğitimi ders saatleri içinde yapılıyorsa öğrenciyi nasıl dersten almalıyız?
Hangi dersten destek eğitim veriyorsanız o derste alabiliriniz. Örneğin Türkçe dersi verecekseniz Türkçe dersinde alabilirsiniz. Farklı olan derslerde alamazsınız.

slipman

  • Üye
  • *
  • İleti: 27
  • Teşekkür 15
    • Çevrimdışı
  • # 17 Eki 2019 15:58:42
Idare ters devrede destek eğitimini bu yazıyı gerekçe göstererek onaylamıyor siz de durum nasıl arkadaşlar?

Esermertcan

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 27
  • Teşekkür 23
    • Çevrimdışı
  • # 17 Eki 2019 16:30:03
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Idare ters devrede destek eğitimini bu yazıyı gerekçe göstererek onaylamıyor siz de durum nasıl arkadaşlar?
gerekcelendirme hatalı. 2018 yönetmelik değişikliği var. 

slipman

  • Üye
  • *
  • İleti: 27
  • Teşekkür 15
    • Çevrimdışı
  • # 17 Eki 2019 17:10:44
yönetmeliğin hangi maddesinde değişiklik var hocam yardımcı olur musun

5gulsah2

  • Yeni Üye
  • İleti: 3
  • Teşekkür 1
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eki 2019 00:27:32
Öğrenciler hangi dersten alınıyorsa destek eğitim o dersten verilecek peki İlkokulda branş öğretmenlerinin derse girdiği saatte kendi sınıfımdan alamam çünkü ing yada din kült yapmak gerek ,başka sınıftan alsam benim boş dersim öğrencinin resim -müzik vs denk geliyor

abdullahbozok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 2.833
  • Teşekkür 3878
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eki 2019 06:58:36
Özel egitim hizmetleri yonetmeligi madde 25 c fikrası

abdullahbozok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 2.833
  • Teşekkür 3878
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eki 2019 07:01:05
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Öğrenciler hangi dersten alınıyorsa destek eğitim o dersten verilecek peki İlkokulda branş öğretmenlerinin derse girdiği saatte kendi sınıfımdan alamam çünkü ing yada din kült yapmak gerek ,başka sınıftan alsam benim boş dersim öğrencinin resim -müzik vs denk geliyor

Bu mumkun olmadigi durumlarda ders dısı ve hata haftasonu da yapabilirsiniz.

Ozel egitim hizmetleri yonrt. Madde 25- c fikrası

5gulsah2

  • Yeni Üye
  • İleti: 3
  • Teşekkür 1
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eki 2019 10:39:42
Teşekkür ederim.

Esermertcan

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 27
  • Teşekkür 23
    • Çevrimdışı
  • # 18 Eki 2019 13:20:13
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
yönetmeliğin hangi maddesinde değişiklik var hocam yardımcı olur musun
Özel Eğitim Hizmetleri Yönetmeliği madde 25/d

Destek eğitim BEP geliştirme biriminin planlaması doğrultusunda okulun ders saatleri içinde veya dışında ihtiyaç halinde haftasonu da planlanabilir. Öğrenciye ders saatleri içinde eğitim verilecekse destek eğitim alması planlanan dersin saatinde o derse ilişkin eğitim verilir.

mali8057

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.333
  • Teşekkür 175
    • Çevrimdışı
  • # 20 Eki 2019 16:33:48
Dyk dahil 40 saate giren bir öğretmen destek eğitim odasında görev alabilir mi?

abdullahbozok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 2.833
  • Teşekkür 3878
    • Çevrimdışı
  • # 20 Eki 2019 16:51:17
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Dyk dahil 40 saate giren bir öğretmen destek eğitim odasında görev alabilir mi?

Brans ogretmeni 30 saatten sonra destek egitik alamaz

mali8057

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.333
  • Teşekkür 175
    • Çevrimdışı
  • # 20 Eki 2019 19:47:23
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Brans ogretmeni 30 saatten sonra destek egitik alamaz
24 saat ders, 16 saat dyk ise görev alır mı?

 

Egitimhane.Com ©2006-2023