Etik Değerlerim eTwinning Projesi

Etik Değerlerim Uluslar arası eTwinning Projesi kapsamında çocuklarda olumlu ahlaki değerleri yaşantı haline dönüştürüyoruz.

Kuruculuğunu ben Adıyaman Merkez Atatürk İlkokulundan Serap Yıldız Bilgiç ve kurucu ortağım Antalya Kepez İlkokulunda Aysel Şener ayrıca on farklı şehirden öğrretmen arkadaşlarımla ve yurt dışından Belçika ve Azerbaycan'dan da ortaklarımızla Öğrencilerin duygusal, sosyal, zihinsel yönden gelişimleri sağlanırken ailesiyle birlikte ahlaki değerleri web2.0 araçlarıyla buluşturup gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

eTwinning işbirliği esasına dayalıdır. Biz de bu süreçte öğretmen ve öğrenci işbirliği içinde olup etik değerlerimizi öğrencilerimize kazandırmaktayız.

Hatay, Ankara, Gaiantep, Bursa, Ordu, Adıyaman, İstanbul, Antalya, Belçika ve Azerbaycan'ı bu projeyle öğretmen ve öğrencileri buluşturduk. eTwinning bizlere çok  güzel katkılar sağladı.

 

Doğaya Saygı etkinliği.mp4 

                 

Adıyaman Merkez Atatürk İlkokulu

Serap YILDIZ BİLGİÇ

Gönderen: serapyb_81, 02 Mayıs 2021 22:16 Okunma: 335
Yorumlar:
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK