Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 20
1
Atama ve Yer Değiştirme / Ynt: 2024 Yılı Alan Değişikliği
« Son İleti Gönderen: tegmenmy Bugün, 00:03:35 »
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Sınıf öğretmenliğinden alan değiştiren arkadaşlar. Üniversitedeki yan alan derslerine göre mı geçiyorsunuz? Başka belgelerle yapılabiliyor mu?
diploma gerekli hocam, yan alana, alan değişikliği yok
2
Kültürel Paylaşımlar / Ynt: Bam Teli
« Son İleti Gönderen: bahtiyarca Bugün, 00:00:23 »
Ben çiçek gibi taşımıyorum göğsümde aşkı
Ben aşkı göğsümde kurşun gibi taşıyorum
Gelmiş dayanmışım demir kapısına sevdanın
Ben yaşamıyor gibi yaşamıyor gibi yaşıyorum
3
Genel Konular / Ynt: Genel Sohbet Günlüğü
« Son İleti Gönderen: Yağmur2019 Dün, 23:52:10 »
Hayırlı akşamlar, bugün ben hastaydım rapor aldım. Son yıllarda hayat beni o kadar yordu ki akşam olunca çok şükür bir gün daha bitti ömrümden diyorum...
Geçmiş olsun hocam.Evet ömürden bir gün daha geçiyor.Ben de 1 yaş yaşlandım mesela😔
4
Genel Konular / Ynt: Banka Promosyonları !!
« Son İleti Gönderen: Baydur Dün, 23:51:10 »
Günlük bankaya yarıyor.
5
Eğitim-Öğretim / Ynt: Yeni Müfredat
« Son İleti Gönderen: behzat c Dün, 23:43:28 »
Bu gereksiz seminerlere bakanlığın bu kadar para harcama keyfiyeti olamaz!!?Neden uzaktan online yapilmiyor,uygulamaya yönelik bir eğitimde değil!!?
Haklısın
6
Atama ve Yer Değiştirme / Ynt: Rotasyon Tekrar Gündemde
« Son İleti Gönderen: sulo555 Dün, 23:40:33 »
fakat ama lakin; köydeki öğretmene 4 öğretmen + 1 müdür + 1 hizmetli = toplamda 6 kişilik iş yaptırırken hiçkimsenin yüzü kızarmıyor da ek para verilince (ki verilmiyor bizimkisi sadece hayal) öğretmenin utanması gerekiyor öyle mi?

köydeyken yanınıza gelen müfettişlere sorun bakalım, onlar yolluk alırken utanıyorlar mıymış, öğle yemeği parası alıp köyde bedava muhtarın yemeğini yerken utanıyorlar mıymış?

yada şehir merkezindeki bir memura sorun; iş yerine giderken memur servisini kullanmaktan utanıp kendi arabasıyla işe gidiyor muymuş? ya da masasının üstündeki bir tükenmez kalem bozulunca, cebinden 1 tl çıkarıp yerine yenisini almak yerine devlet tarafından oraya kalemin yenisi konulurken utanıyor muymuş?

öğretmenler zaten insan değil evliya. bir lokma bir hırkaya da çalışırız.
ağzına yüreğine sağlık öğretmenim.
7
Seminer Çalışmaları / Ynt: Seminer Memlekette Alinabilecek Mi?
« Son İleti Gönderen: isikayhan Dün, 23:39:49 »
Arkadaşlar şimdi ben diyelim il dışından kendi ilcemi seçtim Kendi köyümde olacağım bayramda. İlçemiz çok büyük hangi okula gideceğim peki? Nasıl olacak

Üstteki mesajımda ayrıntılı yazısı var
8
« Son İleti Gönderen: ayshee Dün, 23:32:27 »
Arkadaşlar şimdi ben diyelim il dışından kendi ilcemi seçtim Kendi köyümde olacağım bayramda. İlçemiz çok büyük hangi okula gideceğim peki? Nasıl olacak
9
Kültürel Paylaşımlar / Ynt: Sevdiğimiz Şiirler
« Son İleti Gönderen: bahtiyarca Dün, 23:27:08 »
Cebeci istasyonunda bir akşam üstü
İncecikten bir yağmur yağıyordu yollara
Yeni baştan yaşıyorduk kaderimizi
Sıcak bir kara sevda
Yüreğimizin başında bağdaş kurup oturmuştu;
Acımsı, buruk.
Mühürlenmişti ağzımız bir sessizlik içinde
Sessizliği üstümüzden atamıyorduk
Bir saçak altında kararsız, yorgun
Saatlerce duruyorduk
Kimse görmüyordu bizi

Yeni baştan yaşıyorduk kaderimizi
Bir başka türlüydü bu insanlar
Sen bir başka türlüydün
Gözlerin yine öyle bir bilinmez renkteydi
Gözlerin gözlerimde erimekteydi
Bir mermer heykel gibi yanımda duruyordun
Beni bırakma diyordun
...
Ankara Kalesi'nde bir eski çalar saat
Bilmem kaça vuruyordu
Bir yağmur yağıyor inceden ince
İçimizdeki binbir düşünce
Harmanlar misali savruluyordu
Islanmış bir ceylan yavrusu gibi
Tiril tiril titriyordun
Gitsek gitsek diyordun.

Yüreğimin atışından deli gönlümce
Sırılsıklam, paramparça, permeperişan
Türküler söylüyordum
Ağlıyordun, ağlıyordun...

Şimdi, şimdi seni düşünüyorum
Cebeci yollarında rüzgarlar esiyor, serin
Paramparça düşmüş gönül ufkuma
İki yıldız gibi gözlerin
Gel ey ciğerime saplanan hançer
Gel ey yüreğime oturmuş kurşun
Göçmen kuşlar gibi çok uzaklardan
Gel artık
Ne olursun...

Y.Bülent Bakiler
10
Atama ve Yer Değiştirme / Ynt: 2024 Yılı Alan Değişikliği
« Son İleti Gönderen: tegmenmy Dün, 23:21:00 »
Emin misiniz hocam? Geçtiğimiz alımda ön başvuru yoktu. Doğrudan tercih edilebiliyordu. Acaba 2-3 diploması olan biri, birden fazla branş tercihinde bulunabiliyor mu onu merak ettim. Kesin bilgi lazım
Diğer meslektaşlarımız da belirtmiş , tek tercih...bu noktada yapacağınız en iyi şey il mem atama ile görüşüp ihtiyacın olduğu branşa yönelmek... ben 2018 den mezun olduğum 2022 ye kadar tarih branşını alan değişikliği için hep sordum...2022 de 4 kontenjan açıldı ilkine yerleştim...
11
Genel Konular / Ynt: Banka Promosyonları !!
« Son İleti Gönderen: daywalker_01 Dün, 23:07:45 »
Mayıs ayı sonuna kadar gider.
ayllik çalıştiriliyor galiba😃😃
12
« Son İleti Gönderen: züleyha11 Dün, 22:53:41 »
Peki arkadaşlar aynı ilde başka ilçede seminere katılabilme hakkımız var mı?
Sistemde kayıt açık. Ben aynı il farklı ilçe için başvuru yaptım.
13
« Son İleti Gönderen: hogan Dün, 22:52:18 »
Arkadaşlar ben idareciyim.Bir öğretmenimiz yeni müfredatla ilgili şöyle bir soru sordu:Bu yıl 8.sınıf inkilap tarihinin devamlılığı yok,seneye yeni müfredata göre mi devam edeceğiz? diye sordu.Ben de :Hocam 1.,5. ve 9.sınıflarda seneye yeni müfredat uygulanacak,8 lerde herhangi bir değişiklik yok dedim.Konuyla ilgili bilgisi olan cevaplayabilir mi acaba?Teşekkürler
Kademeli geçiş var hocam. Ortaokulda sadece 5.sınıfların müfredatı değişecek 6.7.8 aynen devam bir yıl sonra 5.6 değişecek, sonraki yıl 5.6.7 enson olarak tümü 5.6.7.8 sınıf
14
Genel Konular / Ynt: Hobi Bahçesi
« Son İleti Gönderen: eralp.30 Dün, 22:50:45 »
Su  ve elektrik problemi  olmasın  hobi sonra fobi  olabiliyor çok masraflı  bir  iş  toprak işinden anlamıyorsanız  sonra eziyete dönüşebiliyor
15
« Son İleti Gönderen: isikayhan Dün, 22:43:02 »
YAZ DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı sene sonu mesleki çalışmaları eğitim kurumlarında yüz yüze olacak
şekilde planlanmıştır. Öğretmenlerimiz talepte bulunmaları hâlinde görev yaptıkları ilin dışında istedikleri
il/ilçede görev yaptıkları kurum türü ve kademesine uygun eğitim kurumlarında mesleki çalışmalara
katılabileceklerdir.
Mesleki çalışma döneminde öğretmenlerimizin Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli Öğretim
Programlarını incelemeleri beklenmektedir. Geliştirilen öğretim programlarının “ortak metin” bölümü tüm
öğretmenlerimizce, alana özgü hazırlanan öğretim programları ise ilgili alan öğretmenlerince incelenecektir.
Alanında program değişikliği olmayan öğretmenler, “ortak metin” bölümüne ilişkin değerlendirmelerini
tamamladıktan sonra mesleki çalışmalarını okul/kurum müdürlüklerince yapılacak planlama doğrultusunda
ekli programa göre sürdüreceklerdir.
Bu çerçevede;
• Eğitim kurumu yöneticileri, öğretmenlerimizi mesleki çalışmalar konusunda bilgilendirecek ve
görev yaptığı ilin dışında mesleki çalışmalara katılacakların taleplerini alıp il/ilçe millî eğitim
müdürlüklerine bilgi vereceklerdir.
• Bulundukları ilin dışında mesleki çalışmalara katılacak öğretmenlerimiz, mesleki çalışmaya
katılacağı il/ilçe bilgilerini 20 Mayıs -2 Haziran 2024 tarihleri arasında veri.meb.gov.tr adresinde
yayımlanacak forma işleyeceklerdir.
• İl/ilçe millî eğitim müdürlükleri kendilerinin sorumluluk alanında mesleki çalışma yapmak isteyen
öğretmenlerimizin taleplerini 3-5 Haziran 2024 tarihlerinde MEBBİS modülü üzerinden alacaklar
ve mesleki çalışmanın yapılacağı okul/kurum ve çalışmaya katılacak öğretmenlerin planlamasını
(il dışından gelecek öğretmenlerin mesleki çalışmaya katılacağı okulun belirlenmesinde
öğretmenin görev yaptığı eğitim kurumu ile aynı kademe ve derecede olmasına dikkat ederek) en
geç 15 Haziran 2024 tarihine kadar sonuçlandırıp duyuracaklardır.
• Mesleki çalışma döneminde okul öncesi ve sınıf öğretmenleri mesleki çalışmalarını görev
yaptıkları ya da ilişkilendirildikleri okullarda zümreler hâlinde yapacaklardır. Ancak il dışı
talepleri nedeniyle öğretmen sayısı 5’in altında kalan veya toplam sayısı 5’in altında olan eğitim
kurumlarındaki öğretmenler mesleki çalışmalarını il/ilçe millî eğitim müdürlükleri tarafından
yapılacak planlama doğrultusunda farklı okul/kurumlarda gerçekleştirebileceklerdir.
• Alanında program değişikliği olan diğer alan öğretmenleri mesleki çalışmalarını eğitim bölgesi
düzeyinde veya il/ilçe millî eğitim müdürlükleri tarafından yapılacak planlama doğrultusunda
belirlenecek eğitim kurumlarında zümreler bazında yapacaklardır.
• Mesleki çalışmalar kapsamında bir araya gelen öğretmenler değerlendirmelerini, Ek-1 v e Ek-2
formda belirtilen açıklamalar çerçevesinde yapacaklardır.
• Kurban Bayramı sonrası 20-21 Haziran 2024 tarihlerinde çalışanların idari izinli sayılmaları
durumunda alanında program değişikliği olan öğretmenlerimiz Ek-1 formda belirtilen çalışmaları
24-25 Haziran 2024 tarihlerinde, Ek-2 formda belirtilen çalışmaları ise 26-27 Haziran 2024
tarihlerinde 2 gün olacak şekilde yapacaklardır.
• Alanında öğretim programı değişikliği olmayan öğretmenlerimiz ise idari izin verilmesi
durumunda Ek-1 form çalışmalarını 24-25 Haziran 2024 tarihlerinde, genel müdürlükler bazında
kendilerine verilen konularda yapacakları çalışmaları ise 26-27 Haziran 2024 tarihlerinde 2 gün
olacak şekilde yapacaklardır.
• Görev yaptığı okul dışında mesleki çalışmasını tamamlayan öğretmenlerin mesleki çalışmaya
katılım durumları kadrolarının bulunduğu okula yazılı olarak bildirilecektir.

Ekler:
HAZİRAN 2024 DÖNEMİ MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMI
TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ ORTAK METNİ İNCELEME FORMU EK-1
TÜRKİYE YÜZYILI MAARİF MODELİ ÖĞRETİM PROGRAMI İNCELEME FORMU EK-2
16
Eğitim-Öğretim / Ynt: Yeni Öğretmenlik Meslek Kanunu
« Son İleti Gönderen: Şevkiyat Dün, 22:42:00 »
Bu hafta bence de bir şey çıkmayacak
17
« Son İleti Gönderen: cimker Dün, 22:36:48 »
Zorunlu hizmetini veya şark görevini tamamlayan hangi meslek grubuna rotasyon var?Madem rotasyon geliyor,tüm meslek gruplarında 12 yılını dolduran bütün çalışanlara rotasyon gelsin.Neden sadece öğretmenler?
18
« Son İleti Gönderen: natal Dün, 22:31:38 »
Öncelikle 2010 affı ile ek hizmet puanı alamayan öğretmenlerin puanları verilmeli.2010 sonrası göreve başlayanlar aynı okulda görev yapan meslektaşlarına 100 150puan fark attı
kimse ilgilenmiyor sendikaların umrunda değil meb unuttu  adaletsiz bir durum evet...
19
« Son İleti Gönderen: matador54 Dün, 22:31:04 »
Arkadaşlar ben idareciyim.Bir öğretmenimiz yeni müfredatla ilgili şöyle bir soru sordu:Bu yıl 8.sınıf inkilap tarihinin devamlılığı yok,seneye yeni müfredata göre mi devam edeceğiz? diye sordu.Ben de :Hocam 1.,5. ve 9.sınıflarda seneye yeni müfredat uygulanacak,8 lerde herhangi bir değişiklik yok dedim.Konuyla ilgili bilgisi olan cevaplayabilir mi acaba?Teşekkürler
20
1. Sınıf Konuları / Ynt: 1. Sınıf Dokümanlar Günlüğü
« Son İleti Gönderen: smyi Dün, 22:25:42 »
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.] hocamın tavsiyesi ile [linkler sadece üyelerimize görünmektedir.] hocamın düzenlediği okuma yarışması programını 1 dakika süre kısıtlaması getirilebilir yaptım. yukarıdaki programın aynısı, fakat diyelim ki 1 dakika dolunca devam etmesin istiyorsunuz;

* yukarıdaki 1 dakika seçeneğini seçiniz
* program 1 dakikada durur ve sizden son kalınan kelimenin üzerine tıklamanızı ister.
* tamam dedikten sonra son kalınan kelimenin üstüne tıklayınca kelime pembe olur, hesaplamalar yapılıp tabloya aktarılır.
* eğer öğrencimiz 1 dakikadan önce bitirirse yine bitir düğmesine basılır ve program eskisi gibi hesaplamalarına devam eder.

eğer 1 dakika seçeneği seçilmezse program bitir düğmesine basılmasını bekler.
not: zipten çıkarıp html dosyasını chrome ile açınız.
21
« Son İleti Gönderen: istwest Dün, 22:22:40 »
Öncelikle 2010 affı ile ek hizmet puanı alamayan öğretmenlerin puanları verilmeli.2010 sonrası göreve başlayanlar aynı okulda görev yapan meslektaşlarına 100 150puan fark attı
22
« Son İleti Gönderen: isikayhan Dün, 22:19:35 »
Anayasa Mahkemesinin kararı sonrası 27/6/2024'e kadar zaman var
Bence meclise bu ay içinde verilir teklif
23
« Son İleti Gönderen: artland Dün, 22:15:02 »
Bu haftayı unutun arkadaşlar.
24
« Son İleti Gönderen: mosit Dün, 22:04:40 »
Romanya eğitim konusunda bizden ilerde mi?
Birçok ülkenin bizden hem eğitim hem de insani yaklaşım açısından ileride olduğunu düşünüyorum.
25
« Son İleti Gönderen: Baydur Dün, 22:03:28 »
Romanya eğitim konusunda bizden ilerde mi?
26
« Son İleti Gönderen: filiz_07 Dün, 21:52:35 »
Bu gereksiz seminerlere bakanlığın bu kadar para harcama keyfiyeti olamaz!!?Neden uzaktan online yapilmiyor,uygulamaya yönelik bir eğitimde değil!!?
27
« Son İleti Gönderen: muallim_ Dün, 21:52:11 »
Rotasyon okul idarecilerinde başarılı bir şekilde uygulanıyorken , öğretmenler için de uygulanabilir rahatlıkla. 12 yıl gibi ideal bir süreden bahsediliyor, ortam değiştirmekten bu kadar neden çekince var anlamıyorum. Yani rahatlıksa konu  tüm meslektaşlarımızın buna hakkı var, alışkanlık,  düzen vs ise onların da olur o okulda, biraz empati gerekiyor bu noktada. "Ben bir köşeyi kaptım burdan emeklilik düşünüyorum" demek, sadece kendini düşünmek. Hizmet puanı ise mesele köylerde emin olun şehir merkezinden daha fazla hizmet puanı olan bir çok arkadaş var ama yer olmadığından kıpırdayamıyor. Çocuklarıyla ilgilenemeyen köye beraber yanında götüren, orda okutan arkadaşlar var, onların merkezi yerlerde çalışmaya hakkı yok mu? Sirkülasyon olması evet zahmetli olacak ama kesinlikle destekliyorum, ne için adalet için..
28
« Son İleti Gönderen: muallim_ Dün, 21:44:13 »
Bu hafta da haftaya demezler umarım. 22.05.2024 tarihinde meclise gelecek haberleri vardı yarını bekleyelim bakalım.
29
Bilgisayar / Ynt: Evde İnternet Kullanımı İçin En Uygun Tarife?
« Son İleti Gönderen: muallim_ Dün, 21:39:41 »
Arkadaşlar evde internet taahhütümüz bitti şu andaki fiyatlarda çok yüksek
uygun bir tarife var mı bildiğiniz??

Poyraznet 100 mbps fiber kullanıyorum fiber modem kiralama ücreti dahil 270₺ şuan.  Türk telekom altyapısını kullanıyorlar sorun yaşamadım, memnunum.
30
« Son İleti Gönderen: pedagogy Dün, 21:30:20 »
Peki arkadaşlar aynı ilde başka ilçede seminere katılabilme hakkımız var mı?
31
Eğitim-Öğretim / Ynt: Ösym, Aöf Sınav Görevleri Bölümü
« Son İleti Gönderen: Gamze Ak Dün, 21:27:07 »
Merhaba hocalarım , istanbulda ata aöf final sınav görevleri için başvurular başladı mı?
32
« Son İleti Gönderen: muratxx1988 Dün, 21:25:16 »
Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Eski mebbis şifremi kaybetmiştim. Şimdi giriş yapamıyorum. E-Devlet'ten giriyordum hep. Kaldım böyle şimdi. Bilen arkadaşlar bize yardımcı olabiliriz mi?
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.] buradan bilgileri girerek idareciye gerek kalmadan rahatlıkla yeni sifrenizi oluşturabilirsiniz.
33
« Son İleti Gönderen: Baydur Dün, 21:19:53 »
Bunca ogretmen sokağa çıktı, derse girmedi, tepki  verdi, sendikalar ayaklandı.Bakalim Haziran ayında doktorların ki gibi bir şiddet yasası çıkacak mı?
34
« Son İleti Gönderen: faul Dün, 21:18:36 »
Şeytanın avukatlığını yapalım acaba kamp, kabine değişikliği falan bekliyorlar mı ? Ertelenir mi? Çok mu umutperest oldu ki? :)
35
« Son İleti Gönderen: faul Dün, 21:11:55 »
Milli eğitim komisyonunda olan biri var ki eski sendikacı, geçenlerde açıklama yapmış. O ismin geçtiği hiçbir şeye zerre güvenmem.. Şiddet falan hikaye çok mu önemli !!! kılıf.. Geçenlerde Ali Tezel 2010 referandumunda emekli yasasını hissettirmeden geçirdiler, o kadar söyledik kimse dinlemedi, 2008 sonrası memuriyete başlayanlar hem maaş, hem ikramiyelerini görünce yaşayacaklar şoku diye..2008 sonrası emekli olan olmadığı için şimdilik farkında değil kimse, dedi. O zaman da yetmez ama evet diye ortalıkta gezen sendika ağaları, memurların en büyük hak kaybına uğramasına sebep olanlardır. bunlardan biri de çıkmış açıklama yapıyor, peh.. Taraflı tarafsız kimse iyi birşeyler beklemiyor, istisnalar hariç.. Bakalım neler olacak !!!!
36
« Son İleti Gönderen: Baydur Dün, 21:05:24 »
Öğretmene şiddet gibi önemli bir konu haber kanallarında ne kadar konuşuldu?
Bizimkiler helikopter kazasının ayrıntılarını tartışıyor.Ulkenin kaderini çizen öğretmenler için devrim niteliğindeki meslek kanununun adi bile geçmiyor.
Tekin hesabına baktım haber yok.
37
« Son İleti Gönderen: suleyman45 Dün, 21:04:04 »
İyi akşamlar. Semineri il dışında almak için başvuru yapsam. Seminer zamanı o ile gitmeyip kendi okulumda seminere katılabilir miyim ? Bilgisi ilan var mı?

Kendi okulunuzda yapmanın bir sakıncası olmaz hocam.
38
« Son İleti Gönderen: abatitus Dün, 21:02:46 »
İyi akşamlar. Semineri il dışında almak için başvuru yapsam. Seminer zamanı o ile gitmeyip kendi okulumda seminere katılabilir miyim ? Bilgisi ilan var mı?
çoğu öğretmenin aklında bu bilinmez soru
39
Genel Konular / Ynt: Tatil İçin Nereye Gidelim, Önerileriniz?
« Son İleti Gönderen: A-Lev2007 Dün, 21:01:43 »
Ankaralı arkadaşlar Ankara dan hızlı tren ile İstanbul'a gitmem gerekiyor ancak trene sabah saatlerinde bineceğimiz için bir gece ankara da konaklamak zorundayım hızlı trene  yakın nerede bir gece konaklayabilirim yardımcı olur musunuz
hızlı tren garına çok yakın sivil memur misafirhanesi var.msb ye bağlı olmak koşulu var mi bilmiyorum sorun istersiniz.
40
Bilgisayar / Ynt: Evde İnternet Kullanımı İçin En Uygun Tarife?
« Son İleti Gönderen: selcuk Dün, 20:57:22 »
Arkadaşlar evde internet taahhütümüz bitti şu andaki fiyatlarda çok yüksek
uygun bir tarife var mı bildiğiniz??
41
« Son İleti Gönderen: losar Dün, 20:55:19 »
Bu yarın olayı için kaynak var mı ola ?
hani bu hafta meclisteydi
42
Genel Konular / Ynt: Hobi Bahçesi
« Son İleti Gönderen: A-Lev2007 Dün, 20:54:30 »
Hobi bahçesi alırken nelere dikkat etmek gerekir?
Kooperatifse tapu olayı yoksa ayni bahçenin birden fazla kişiye satılmış gosterilmediginden emin olun.Biz böyle bir durumu teğet geçtik diyebilirim.
43
« Son İleti Gönderen: natal Dün, 20:52:57 »
yarın mı açıklanacakmış haydi hayırlısı bakalım
44
« Son İleti Gönderen: natal Dün, 20:52:17 »
rotasyon haberleri il içi puanlarını arttırmış olabilir mi?
45
İdari İşler / Ynt: Okul Yöneticileri Odası
« Son İleti Gönderen: Karatepe28 Dün, 20:51:34 »
İyep ve destek eğitim için sene sonu neler yapacağız arkadaşlar
46
« Son İleti Gönderen: filiz_07 Dün, 20:49:18 »
Yarın bazı öğretmenler sevinecek bazı öğretmenler üzülecek.Böyle olmaz!!
öğretmene yarınlar cok surekli bir beklenti sonuç balon:)
47
İdari İşler / Ynt: Okul Yöneticileri Odası
« Son İleti Gönderen: uzman psikolog Dün, 20:44:02 »
Arkadaşlar , müfettişler kulüp karar defteri için nasıl bir şey istiyor acaba? Teftiş geçirenler yazabilir mi rica etsem
48
Dosya gönderildiğinde üzerinde değişiklik yapılabilmeli ve buda sayfa onayına tabi olabilir. Mesela yeni sürüm yayınlıyoruz özellik eklemek için düzenleme seçeneği yok.
49
1. Sınıf Konuları / Ynt: 1. Sınıf Dokümanlar Günlüğü
« Son İleti Gönderen: hatices Dün, 20:27:53 »
Arkadaşlar, 2. dönem için kazanım değerlendirme ölçeği hazırlayan var mı?
50
« Son İleti Gönderen: hakanline51 Dün, 20:25:33 »
içimde kötü hisler var, umarım doğru çıkmaz.
Kötü hissin Rotasyonsa evet
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 20

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK