Okul Yöneticileri Odası

Çevrimdışı lacise

• Üye
  • *
  • 40
  • 9
  • 40
  • 9
# 03 May 2024 11:33:49
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
e posta adresine bilgisayardan giriş yapamıyorum.
ama telefondan girebiliyorum.

nasıl bir sorun var acaba ?

MEBBİS den k12 e-posta girşinden chorome dan giriş yapabiliyorum

Çevrimdışı sadece50

• Tecrübeli Üye
  • 675
  • 205
  • 675
  • 205
# 03 May 2024 11:46:31
Okul idareniz ödeyecek ödeme listesi mebbise düştü.Mebbise düşmeyenleri bakanlık ödüyor

Sayın hocam mebbise baktık görünmüyor e sınav görevim. bakanlık mı ödeyecek bu durumda

Çevrimdışı turk85

• Uzman Üye
  • 546
  • 548
  • Müdür Yardımcısı
  • 546
  • 548
  • Müdür Yardımcısı
# 03 May 2024 12:03:59
merhaba. ücretli öğretmeni olan hocalarım ek ders ücret onayı çizelgesi nasıl dolacak acaba, 2ye 1 diye bir şey varmış bunu nasıl göstereceğiz çizelgede, elinizde varsa paylaşabilir misiniz

Çevrimdışı bakirmahmut

• Uzman Üye
  • 2.389
  • 2.451
  • Okul Müdürü
  • 2.389
  • 2.451
  • Okul Müdürü
# 03 May 2024 12:26:55
merhaba. ücretli öğretmeni olan hocalarım ek ders ücret onayı çizelgesi nasıl dolacak acaba, 2ye 1 diye bir şey varmış bunu nasıl göstereceğiz çizelgede, elinizde varsa paylaşabilir misiniz

Çevrimdışı tekamül

• Uzman Üye
  • 1.620
  • 1.962
  • 1.620
  • 1.962
# 03 May 2024 12:35:34
ders saati toplamı ile toplam ders saatinin yarısını topluyoruz. Ektekini uyarladım hocam kullanacaksanız formülü toplamlarını kontrol ediniz. Hata olmasın.

Çevrimdışı hadis

• Uzman Üye
  • 1.585
  • 1.338
  • Müdür Yardımcısı
  • 1.585
  • 1.338
  • Müdür Yardımcısı
# 03 May 2024 12:36:48
İlçe zaten sürekli rapor aldığı için araştırma hastanesine yönlendirdi ama nafile. Nasıl bir öğretmen bu kadar rapor alabilir aklım almıyor. Çocuklar ders görmüyor. Rapor takibi yapmaktan nevrim döndü artık. Ben mazeretime rağmen yıllar önce soruşturma geçirdim. Böyle insanlar soruşturma geçirmiyor. Çivisi çıkmış bakanlığın.
dediğiniz gibi keyfi olarak alıyorsa artik ayyuka ciktiysa velilerle görüşün şikayet etsinler. Maalesef kendi personelini takmıyor meb.

Çevrimdışı hadis

• Uzman Üye
  • 1.585
  • 1.338
  • Müdür Yardımcısı
  • 1.585
  • 1.338
  • Müdür Yardımcısı
# 03 May 2024 12:37:46
İlçe zaten sürekli rapor aldığı için araştırma hastanesine yönlendirdi ama nafile. Nasıl bir öğretmen bu kadar rapor alabilir aklım almıyor. Çocuklar ders görmüyor. Rapor takibi yapmaktan nevrim döndü artık. Ben mazeretime rağmen yıllar önce soruşturma geçirdim. Böyle insanlar soruşturma geçirmiyor. Çivisi çıkmış bakanlığın.
siz savunmayi alın ilçeye yazın üzerinizden atın. Muhakkak yazısını yazın

Çevrimdışı süreyyadansorun

• Tecrübeli Üye
  • 774
  • 464
  • 774
  • 464
# 03 May 2024 12:43:27
dediğiniz gibi keyfi olarak alıyorsa artik ayyuka ciktiysa velilerle görüşün şikayet etsinler. Maalesef kendi personelini takmıyor meb.
yanlış yöntem , etik değil hocam. Okul yöneticisi İLLA Kİ      bir çare çözüm üretecektir.

Çevrimdışı hadis

• Uzman Üye
  • 1.585
  • 1.338
  • Müdür Yardımcısı
  • 1.585
  • 1.338
  • Müdür Yardımcısı
# 03 May 2024 12:45:53
yanlış yöntem , etik değil hocam. Okul yöneticisi İLLA Kİ      bir çare çözüm üretecektir.
sanki karşıdaki çok etik çok ahlaklı. O çocukların eğitim hakkı ne olacak, bu milletin parası boğazından nasıl geçecek, bazen bir musibet daha etkilidir. Fazla merhameti sevmiyorum

Çevrimdışı soundtrack

• Tecrübeli Üye
  • 434
  • 171
  • 434
  • 171
# 03 May 2024 12:57:39
Bakanlık işini hakkıyla yapan, hastayken bile rapor almamaya özen gösteren, iş disiplini ve vicdan sahibi öğretmenle uğraşır..
Arsızlığı ele almış, tatil için, gezmek için rapor alıp duran öğretmen demeye bin şahit isteyen tiplere ödül gibi bir düzen var. Özellikle doğu illerinde yetkililer tarafından bayan öğretmenlere yaranmak için çok fazla göz yumulduğunu duyuyoruz.
Yazık kere yazık.
Evet yazdıklarınızda haklısınız doğuya has bir durum değil. Doğuda değilim. Sadece 5 ayda en büyük mavi klasör dolacak kadar öğretmenler izin kullandı. Klasörlerine yerleştirmedim ki durumun vahametini göreyim. Ben hastalıkla boğuşurken bile ağrımla sızımla işimdeydim. Ben bir rapor alsam olay olur. Öğretmen 40 gününü rahatlıkla kullanabiliyor. O da yetmiyor mazeret, o da yetmiyor sevk yalanı. Ders vakti başka saat, muayene saati başka saat muayene bitişi ders başlangıcından çok önce ama okula gelmiyor sevkliyim diyerek. Şimdi neden öğretmenleri sık boğaz ediyorsunuz, idare etmek bizim görevimiz diyenler çıkacak. İdare etmek sonsuza dek, bir eğitim öğretim yılı içerisinde binlerce kez olmaz. Düzgün bir öğretmen (mesleki,kişilik) idaresini zor durumda bırakacak eylemlerden kaçınır, öğrencilere verimli olur, bencil olmaz. Tek derdi "bu ayı da okula nasıl az gelerek çıkartsak" olmaz.

Çevrimdışı soundtrack

• Tecrübeli Üye
  • 434
  • 171
  • 434
  • 171
# 03 May 2024 12:59:07
siz savunmayi alın ilçeye yazın üzerinizden atın. Muhakkak yazısını yazın
DYS'den yazdım öğretmene. Tıpış tıpış raporu gönderdi. Demek ki bu dilden anlıyor bazıları. Bir öğretmen yattığı yerden 40 bin üzeri maaş ALMAMALI. ALAMAZ.

Çevrimdışı soundtrack

• Tecrübeli Üye
  • 434
  • 171
  • 434
  • 171
# 03 May 2024 13:00:02
Çare dediğiniz şey öğretmenin KEYFİNİ beklemek mi? Bizim onlar tarafından yıpranmışlıklarımıza çare kim olacak?

Çevrimdışı isikayhan

• Moderatör
  • 12.727
  • 13.082
  • 12.727
  • 13.082
# 03 May 2024 13:02:08
Okulunuz yazdı mı anlamında sormuştum. İcmaller paylaşılmıyor mu?

Yazılmış bütün idarecilere

Çevrimdışı soundtrack

• Tecrübeli Üye
  • 434
  • 171
  • 434
  • 171
# 03 May 2024 13:03:17
Bir öğretmeni yola getirecek, yapması gerekenleri hatırlatacak, bunu her şeyiyle ona hissettirecek kişi okul müdürü değildir de kimdir?

Çevrimdışı soundtrack

• Tecrübeli Üye
  • 434
  • 171
  • 434
  • 171
# 03 May 2024 13:03:59
Yazılmış bütün idarecilere
Sorma şansınız olursa hepsinin gelip gelmediklerini öğrenebilir misiniz sayın hocam?

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK