Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20
251
Genel Konular / Ynt: Anlamlı Yazılar
« Son İleti Gönderen: ahmet75 18 Nis 2024 21:41:13 »
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
😂😂 Güzel bakış açısı her aldatildiginizda kendinizi muhasebe edin o zaman size kolay gelsin. Yanliz devir kötü işin içinden çıkamayacak olursanız bir muhasebeci tutmanızı tavsiye ederim. ( Yanlız güzel manipülasyon tekniği😉 ) 
muhasebeciler bu işe bakıyor mu?
252
Kültürel Paylaşımlar / Ynt: Mevlana'dan Güzellikler
« Son İleti Gönderen: Aynürrıza33 18 Nis 2024 21:34:21 »
Herkese iyi insan diye açarsan gönül pencereni; kimi camını indirir , kimi çerçeveni.
                   Şems Tebrizi
253
Genel Konular / Ynt: Anlamlı Yazılar
« Son İleti Gönderen: Aynürrıza33 18 Nis 2024 21:32:35 »
Öyle bir devirdeyiz ki kendi kazdığı kuyuya düşenler bile kendini Hz. Yusuf zannediyor .
254
Eğitim-Öğretim / Ynt: Ösym, Aöf Sınav Görevleri Bölümü
« Son İleti Gönderen: ilkayduru 18 Nis 2024 21:32:30 »
İşaretleyici ücretini ne kadar ? Nette baktım bulamadım 
255
« Son İleti Gönderen: Goksukrsn 18 Nis 2024 21:14:30 »
E kpps bina yedek görevlisi ne kadar
alıyor bilen var mı arkadaşlar,süre ne kadar sınav için

Sinav bitene kadar bekliyorsun
762 civarındaydı sanirim
256
Atama ve Yer Değiştirme / Ynt: 2024 Meb Ekys Paylaşım
« Son İleti Gönderen: semih1606 18 Nis 2024 21:07:04 »
ankara da öyle
257
Genel Konular / Ynt: Tatil İçin Nereye Gidelim, Önerileriniz?
« Son İleti Gönderen: Gülengözler 18 Nis 2024 21:00:41 »
Arkadaşlar Kapadokya Bölgesi için kalınabilecek temiz, nezih yer önerileriniz var mı?
 Öğretmen evi nasıl temiz mi? Konuk evi de olabilir temizse..
O bölgede olan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim..Teşekkür ederim...

Hocam Uygulama otelleri ( meslek liselerinin uygulama otelleri ) fena değildi ben yıllar önce gitmiştim ama son yıllarda gitmedim simdi nasıldır bilmiyorum.
258
İdari İşler / Ynt: Okul Yöneticileri Odası
« Son İleti Gönderen: serkankaraca 18 Nis 2024 20:59:18 »
23 Nisanı 1 gün önce kutlasak ssorun olurmu arkdaşlar bununla ilgil yönetmelik varmı

Hocam resmi kutlamalar gününde olur şikayet olursa başınız ağrır
259
« Son İleti Gönderen: coAch 18 Nis 2024 20:59:05 »
Merhaba. Müdür yardımcısı istifa ettiğinde isterse ve boş norm varsa kendi okulunda kalabilir mi? Ve dilekçeyi direkt ilçeye mi vermesi gerekir yoksa okul müdürüne mi?

Dilekçenizde gerekli açıklamayı yaptıktan sonra hangi kuruma da atanmak istediğinizi yazarsınız. Dilekçeyi okul kanalı ile ilçeye gönderirsiniz. Kabul edilirse istifanız kendi okulunuza atanırsınız. (Zaten size de söylenir şu şu okullarda boşluk var diye.)
260
« Son İleti Gönderen: serkankaraca 18 Nis 2024 20:58:27 »
Merhaba. Müdür yardımcısı istifa ettiğinde isterse ve boş norm varsa kendi okulunda kalabilir mi? Ve dilekçeyi direkt ilçeye mi vermesi gerekir yoksa okul müdürüne mi?

Hocam istifa dilekcenizi yazıp dilekçeye okulumuzdaki boş norma atanmak istediğinizi söyleyerek dilekçeyi okul müdürlüğüne okul müdürlüğü de üst yazı ile ilçeye yollayacak oradan da il milli eğitime yazı gittikten sonra sizi atayacaklar
261
Genel Konular / Ynt: Tatil İçin Nereye Gidelim, Önerileriniz?
« Son İleti Gönderen: beren72 18 Nis 2024 20:51:07 »
Arkadaşlar Kapadokya Bölgesi için kalınabilecek temiz, nezih yer önerileriniz var mı?
 Öğretmen evi nasıl temiz mi? Konuk evi de olabilir temizse..
O bölgede olan arkadaşlar varsa bilgi almak isterim..Teşekkür ederim...
262
Genel Konular / Ynt: Eyt Çıkarsa
« Son İleti Gönderen: beren72 18 Nis 2024 20:46:14 »
Arkadaşlar emekli promosyonu için daha başvuru yapmamıştım yazdan beri artar diye..
Mart ayında başvurumu yaptım, nisan başında 14.500 TL olarak promosyonum yattı..Yapı Kredi Bankası..
263
Genel Konular / Ynt: Eyt Çıkarsa
« Son İleti Gönderen: beren72 18 Nis 2024 20:41:57 »
Merhaba sevgili hocalarım
Size danışmak amacıyla yazıyorum.
24/03/1998 de göreve başladım. Yani görevde 26 yılım bitti. 27 ye başladım. Şu anda eyt kapsamında emekli olmaya hak kazandım.
Eğer eyt çıkmasaydı 5 yıl sonra yine emekli olabiliyordum. Hep iç dünyamda eyt kapsamında değil de diğer şekilde yani 5 sene daha çalışıp emekli olma fikri hakimdi.
Sizlere sorum şu: Şimdi emekli olmak ile beş sene sonra emekli olmak arasındaki ekonomik sosyolojik biyolojik ruhsal artıları eksileri ne olur? Eyt den emekli olunca daha mı düşük emekli maaşı alınıyor?
Eyt den emekli olan arkadaşların şu anki görüşlerini merak ediyorum. Emekli olduğunuz için pişmanlık duydunuz mu?
Şu anda emekli olmak konusunda kararsızım. Iştişare yapmaya ihtiyacım var

Hocam eyt ile emekli oldum ve hiç pişman değilim..İyi ki olmuşum diyorum olduğumdan beri..Normal emeklilikle bir farkı yok eytli emekli olmanın ...Maddi açıdan sıkıntım olmaz, azıcık aşım ağrısız başım olsun derseniz hemen olun derim..
Günlerim öyle dolu geçiyor ki sıkılmaya henüz vakit olmadı:)))
Allah herkesin gönlüne göre versin ne diyelim hayırlısı hakkınızda..
264
Genel Konular / Ynt: Şehitlerimiz Adına...
« Son İleti Gönderen: hacile 18 Nis 2024 20:30:50 »
Amin
Allah kabul eylesin.
Okunan sureler hürmetine ülkemize,tüm insanlığa birlik,dirlik,hidsyrt ve merhamet versin.Doğal ve yapay afetlerin hrpsinden korusun.
265
« Son İleti Gönderen: züleyha11 18 Nis 2024 20:22:08 »
Arkadaşlar Ata gis görevlileri belli oldu mu?
266
« Son İleti Gönderen: abt 18 Nis 2024 20:14:54 »
                       675.  Hatmi Şerif  Duası
Ya Rabbi, senin rıza-ı şerifin için okumuş olduğumuz Kur-anı Kerimden (Hatmi Şeriflerimizden) hasıl olan ecir ve sevabı, evvela sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa Aleyhisselamın aziz, latif, mübarek ve muazzez ruh-u şerifelerine,
Bütün Peygamberlerin (Aleyhissalatû vesselam) aziz, mübarek ve muazzez ruh-u şerifelerine,
Ashab-ı kiramın, Ehl-i beyti nebevinin ve ezvac-ı tahiratın, hassaten Hazret-i Ebu Bekri Sıddıkın, Hazret-i Ömer-ülFarukun, Hazret-i Osman-ı Zinnureynin, Hazret-i Ali-yül Mürtezanın ve Aşere-i mübeşşerenin, Eshab-ı Bedir’in ve Eshab-ı Uhud’un ve Biat-ı Rıdvanın ve Hazret-i Âişe-i Sıddıka validemizin ve Hazret-i Hadice-tül kübra validemizin ve Hazret-i Fatıma-tüz Zehra validemizin, sevgili Peygamberimizin mübarek annesi Hazret-i Âmine ve mübarek babası Hazret-i Abdullah’ın ve Hazret-i Hasan ve Hazret-i Hüseyin’in aziz, mübarek ve muazzez ruh-u şerifelerine,
Tabiin ve tebe-i tabiin, bütün müctehidlerin ve bütün müfessirlerin ve bütün âlimlerin ve salihlerin ve velilerin;
 Anne, baba ve kardeşlerimizin, kayınpeder, kayınvalide ve bütün dedelerimizin, ninelerimizin, hala, teyze, amca, dayı ve sair akrabalarımızdan olup ahirete göç edenlerin ve diğer bütün ehli imanın ruhlarına ve Ehl-i sünnete hizmet edenlerin bütün geçmişlerinin ruhlarına;
Ve aramızdan ahirete irtihal eden yakınlarımızdan Halil Çövüt, Ali KOŞAR, Serkan GİRGİÇ, Zeynep ÜSTÜNDAĞ, Asiye TÜRKMEN, Zeynep ÇOCUK, Ali AYDINLIK , İsmet Kurt amca, Lütfi Amca, İlhan Amca ve İsmail Amca’yla birlikte, bütün geçmişlerimizin  ruhlarına;
Dünyada hiç kimsesi kalmamış, mümin ve mü-minat’ın da ruhlarına hediye eyledik, vasıl eyle Rabbim!
Ya Rabbi, günahlarımızı affet, kusurlarımızı bağışla, dualarımızı sevdiklerinin hürmetine kabul eyle!
Ya Rabbi, ahir ve akıbetlerimizi hayreyle!
Son nefesimizde kelime-i Şehadeti söylememizi nasip eyle!
Allah’ım, Ölmüşlerimizin kusurlarını af ve mağfiret eyle, onlara rahmetinle muamele eyle.
Ya Rabbi,  şeytanın şerrinden, düşmanlarımızın şerrinden ve nefs-i emmaremizin şerrinden sana sığınırız, bizleri bütün şerlerden muhafaza eyle.
Evlerimize iyilikler, hayırlı ve bereketli rızıklar lutfeyle.
Ehl-i İslama selamet, basiret ihsan eyle! Din düşmanlarını, insanlık düşmanlarını ıslah eyle. Eğer ıslah olmazlarsa, Rabbim sen adil-i Mutlaksın  Adaletine havale ediyoruz, adaletinle muamele eyle Allahım...
Ya Rabbi, hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva, borçlularımıza eda ihsan eyle.
Ya Şafi,
Ya Baki,
Ya Hay,
Ya Kayyum,
Ya Adl
Ya Rahim
Ya Rahman
Ey Rabbimiz,
Ya Şafi; Hasseten uzun zamandır hasta düşmüş, bakıma muhtaç kullarından, Orhan Abi, Hidayet kardeşimiz, Bekir Berkiten, Fidan Teze ve Yusuf kardeşimiz ve onlar gibi, bakıma muhtaç ele düşmüş, yakınlarımıza, ‘’Şafi’’ ismin hürmetine Şifa ver. Çektikleri eza ve cefayı, hesap gününde günahlarına kefaret eyle Allah’ım. Bu aciz kullarına bakan kardeşlemize de sabır ve sebat ver...   
Ya Rabb, Peygamber efendimiz gibi bizde:’’- Allah’ım! Gazabından rızana, cezandan affına ve senden yine sana sığınırım…” diyerek dua buyurduğu gibi; Kabe-i Muazzama da, Arafatta yapılan dualar hürmetine, kazlardan, belalardan, kuraklıktan, hastalıklardan sana sığınıyoruz, rahmetinden imdat istiyoruz , sana iltica ediyoruz, kabul buyur Allah’ım.
Ey Rabbimiz;  yeryüzünde zulme uğrayan, mazlum din kardeşlerimize, ve mazlum milletlere, mazlum insanlara yardım eyle. Onlara zulm eden zalimleri ıslah eyle, eğer o zalimler ıslah olmazlarsa, Rabbim sana havale ediyoruz. Onlara adaletinle muamele eyle.
Ya Rab, Bizlerde Hz Yunus (SAV) gibi;
 ''La ilahe illa Ente sübhaneke inni küntüm minezzalimi(y)n.’’ diyerek sana niyaz ediyoruz, kabul buyur...
Ey Rahmeti sonsuz Yüce Rabbimiz; Mülk senindir... Hüküm senin. Bizleri aciz kaldığımız deprem, sel, heyelan gibi afatlarından, sahili selamete ulaştır. Aczimizi ve fakrımızı sana arzediyoruz. Rabbim merhametine sığınmış kullarını naçar bırakma. Rabbim zorlukları aşmada bizlere kolaylıklar lütfet.
Rabbim haddimizi aştık, bizleri doğru yola ulaştır. Rabbim bizleri helak olmuş kavimlerden eyleme. Aldanmışlardan,sapkınlardan,sana ortak koşanlardan nankörlerden eyleme.
Ey kudreti sonsuz Ulu Allah’ım. Sen herşeyi evirip çevirensin, Senin herşeye gücün yeter. Ol dediğinde olduran, bütün mevcudatın sahibi yüce Mevlamız. Bizleri zayi eyleme. Bizleri rüsva eyleme...
Gazabından rızana, azabından Rahmetine, cezandan affına, senden yine sana sığınıyoruz bizi sahipsiz bırakma Allahım ...
Rabbim depremlerde, sel felaketlerinde vefat edenlere rahmetinle muamele eyle. Yaralananlara acil şifalar, kalanlara sabrı cemiller  ihsan eyle Allahım.
Allah’ım; Özellikle gelmiş, geçmiş Bütün Şühedanın ruhlarına hediye eyledik, kabul buyur Allah’ım.
Allah’ım. Okumuş olduğumuz  Hatimi şerifi dergahı izzetinde kabül buyur.
Ya Rab, Rasüli Kibriya Hz. Muhammad (SAV) hürmetine, okunan hatimler hürmetine, bu mübarek gece hürmetine, günahlarımızı affeyle,
Ya Rab, sen affedicisin, affetmeyi seversin. Bizlerinde günahı çok. Bizleri affeyle Allahım.

Âmin, Âmin, Âmin.
Sübhane Rabbike Rabbil izzeti amma yasıfun ve selamün alel mürselin velhamdü-lillahi Rabbilalemin...
267
Genel Konular / Ynt: Genel Sohbet Günlüğü
« Son İleti Gönderen: poyraz01 18 Nis 2024 20:14:30 »
İyi akşamlar...
Emekçi kardeşlerim..
İyi akşamlar..
268
Bilgisayar / Ynt: Fotoğrafçılık
« Son İleti Gönderen: toplum-bilim 18 Nis 2024 20:13:26 »
Gönen/Ilıca oba mahallesi
269
Genel Konular / Ynt: Kahramanmaraş Depremi
« Son İleti Gönderen: bahtiyarca 18 Nis 2024 20:08:27 »
Geçmiş olsun arkadaşlar.
270
« Son İleti Gönderen: bahtiyarca 18 Nis 2024 20:04:04 »
Hayırlı akşamlar.
Geçmiş olsun Tokat..
271
« Son İleti Gönderen: abt 18 Nis 2024 20:03:19 »
Başta Allah Rızası İçin, Kur'an-ı Kerimi Anlamak; Peygamber Efendimiz(SAV) ve Tüm Peygamberlerimizin Ruhları İçin, Tüm Şehitlerimiz İçin, Kaybettiğimiz Yakınlarımız İçin, Sıkıntısı Olan Kardeşlerimizin Feraha Ermesi  için,

675. Hatmi Şerif   

1.Cüz: hacile--  --  --  OKUNDU
  2.Cüz: osmançövüt..........OKUNDU
  3.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  4.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  5.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  6.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  7.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  8.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  9.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
10.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
11.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
12.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
13.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
14.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
15.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
16.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
17.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
18.Cüz: dark city....... OKUNDU
19.Cüz: memetrabia..........OKUNDU
20.Cüz: F.Coskun...............OKUNDU
21.Cüz: F.Coskun...............OKUNDU
22.Cüz: memetrabia......... OKUNDU
23.Cüz: memetrabia......... OKUNDU
24.Cüz: memetrabia - - - - OKUNDU
25.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
26.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
27.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
28.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
29.Cüz: dark city ....... OKUNDU
30.Cüz: osmançövüt - - - OKUNDU

18 Nisan 2024 Perşembe akşamına kadar  okuyan arkadaşlarımız, geri bildirim yaparlarsa seviniriz.

676. Hatmi Şerif   

1.Cüz: osmançövüt
  2.Cüz: hacile
  3.Cüz: memetrabia
  4.Cüz: memetrabia
  5.Cüz:
  6.Cüz:
  7.Cüz:
  8.Cüz:
  9.Cüz:
10.Cüz:
11.Cüz:
12.Cüz:
13.Cüz:
14.Cüz:
15.Cüz:
16.Cüz:
17.Cüz:
18.Cüz:
19.Cüz:
20.Cüz:
21.Cüz:
22.Cüz:
23.Cüz:
24.Cüz:
25.Cüz:
26.Cüz:
27.Cüz:
28.Cüz:
29.Cüz:
30.Cüz:

25 Nisan 2024 Perşembe akşamına kadar okuyan arkadaşlarımız, geri bildirim yaparlarsa seviniriz.

İbni Mesut radıyallahu anh‘den rivayet edildiğine göre, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

"Kim Kur’ân-ı Kerîm’den bir harf okursa, onun için bir iyilik sevabı vardır. Her bir iyiliğin karşılığı da on sevaptır. Ben, elif lâm mîm bir harftir demiyorum; bilâkis elif bir harftir, lâm bir harftir, mîm de bir harftir.” (Tirmizî, Fezâilü’l-Kur’ân 16.)
272
« Son İleti Gönderen: virüs 18 Nis 2024 19:58:53 »
273
« Son İleti Gönderen: blue38127 18 Nis 2024 19:55:37 »
Kayseride de çok hissettik.tam okuldan geldim 10 dk oturdum oturmadım çok sallandık. Geçmiş olsun Tokat...
274
« Son İleti Gönderen: enderun. 18 Nis 2024 19:54:31 »
23 Nisanı 1 gün önce kutlasak ssorun olurmu arkdaşlar bununla ilgil yönetmelik varmı
275
« Son İleti Gönderen: blue38127 18 Nis 2024 19:53:29 »
Hayırlı akşamlar arkadaşlar..
276
« Son İleti Gönderen: blue38127 18 Nis 2024 19:52:49 »
Kayseride çok hissettik avize baya sallandı. Geçmiş olsun Tokat..
277
« Son İleti Gönderen: Baydur 18 Nis 2024 19:46:45 »
Depreme halen hazır değiliz.Kayserinin adı tvde bile geçmiyor.Maras, Yozgat,Tokat, Malatya,Adana 7 siddetinde olsun Kayseri iyi sallanır çünkü toprağı yumuşak, zemin düz ve 15 katlı binaları var.Sizin belediye 3 katlı sağlam binaları yıkıp rezidans turu binalar yapiyor
278
« Son İleti Gönderen: Hüzün 18 Nis 2024 19:42:41 »
Bahar mı kaldı hocam bu sene hemen yaz geldi
Yaz mı gelmiş?
Haklısınız ne hocam.
279
Genel Konular / Ynt: Sendikalar Ve Öğretmen Maaşı
« Son İleti Gönderen: isikayhan 18 Nis 2024 19:41:15 »
“Anayasa Mahkemesi’nin kararıyla iptal edilen toplu sözleşme ikramiyesi memurlara yeniden verilecek. Bu konuyla ilgili düzenleme müjdesini Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1 Mayıs’ta verebilir.”
280
« Son İleti Gönderen: neo24 18 Nis 2024 19:38:25 »
Bizde hissettik Kayseri de... Avize baya bir gitti geldi.. 12-13 sn sürdü.
281
« Son İleti Gönderen: Gülengözler 18 Nis 2024 19:36:47 »
Bahar geliyor galiba 👏👏
Bahar mı kaldı hocam bu sene hemen yaz geldi
282
« Son İleti Gönderen: TURKUM 18 Nis 2024 19:35:46 »
Tokat, geceden beri 2 kez sallandı. Herkes sokaklarda. Eve giremiyoruz.
Geçmiş olsun hocam🙏
283
« Son İleti Gönderen: memetrabia 18 Nis 2024 19:34:00 »
Hayırlı akşamlar.
675. Hatmi Şerif  ,24.cüz okundu.Allah kabul eylesin.

676.Hatmi Şerif 3/4.cüzleri okuyacağım inşaAllah.

284
« Son İleti Gönderen: deniz777 18 Nis 2024 19:33:46 »
Tokat, geceden beri 2 kez sallandı. Herkes sokaklarda. Eve giremiyoruz.
285
« Son İleti Gönderen: taso1903 18 Nis 2024 19:33:23 »
adana çok az yer açıkladı ilkokulda.
286
Eğitim-Öğretim / Ynt: Bilsem İçin Öğrenci Gönderenler
« Son İleti Gönderen: isikayhan 18 Nis 2024 19:29:44 »
idarenin yapacağı bir şey var mı

15 Mayıs 2024 tarihinde ilk aşamayı geçen öğrencilerin bireysel değerlendirme giriş belgeleri e-okuldan çıkarılacak.
287
« Son İleti Gönderen: BAYRAM ALİ 18 Nis 2024 19:27:13 »
Hayırlı akşamlar.

Cuma gecemiz mübarek olsun.
288
« Son İleti Gönderen: Karatepe28 18 Nis 2024 19:26:38 »
Bakanlık başarılı-başarısız kavramlarını kullanmak istememiş:

“Bilim ve sanat merkezlerine öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecinde yapılan ön değerlendirme uygulaması öğrenilmiş bilgileri ölçmeye yönelik bir süreç olmadığı için sonucunda başarı veya başarısızlık durumu söz konusu değildir.

Bu sürece dâhil olan öğrencilerimizin olumsuz etkilenmemesi için ön değerlendirme aşamasından bireysel değerlendirme aşamasına geçecek öğrencilerin sonuç ekranında ‘Bireysel değerlendirme randevunuz oluşturulacaktır.’ ifadesi, bireysel değerlendirme aşamasına girmeyecek öğrencilerimiz için ise ‘Bireysel değerlendirme randevunuz oluşturulmayacaktır.’ ifadesi yer alacaktır.”
idarenin yapacağı bir şey var mı
289
« Son İleti Gönderen: isikayhan 18 Nis 2024 19:25:38 »
Bakanlık başarılı-başarısız kavramlarını kullanmak istememiş:

“Bilim ve sanat merkezlerine öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecinde yapılan ön değerlendirme uygulaması öğrenilmiş bilgileri ölçmeye yönelik bir süreç olmadığı için sonucunda başarı veya başarısızlık durumu söz konusu değildir.

Bu sürece dâhil olan öğrencilerimizin olumsuz etkilenmemesi için ön değerlendirme aşamasından bireysel değerlendirme aşamasına geçecek öğrencilerin sonuç ekranında ‘Bireysel değerlendirme randevunuz oluşturulacaktır.’ ifadesi, bireysel değerlendirme aşamasına girmeyecek öğrencilerimiz için ise ‘Bireysel değerlendirme randevunuz oluşturulmayacaktır.’ ifadesi yer alacaktır.”
290
« Son İleti Gönderen: askmen38 18 Nis 2024 19:24:23 »
Geçmiş olsun Tokat . Kayseri ' de  etkili bir şekilde hissedildi.
291
« Son İleti Gönderen: Karatepe28 18 Nis 2024 19:23:54 »
Kontenjanları iller yayımlamaya başladı
292
Eğitim Haberleri / Ynt: Parasız Yatılılık Bursluluk Sınavı 2022-2023
« Son İleti Gönderen: zeynep3327 18 Nis 2024 19:20:40 »
Sayın hocam bence, sınav giriş bilgileri çıktısı resmi bir belge olmayıp, sadece öğrenciler yanlış yere gitmesinler diye yanlarında bulunduracakları bir bilgi kâğıdı.
Bu nedenle bu çıktıları vermek daha yararlı olacaktır tabiki.  Hele öğrenci sayısı az olunca daha kolay. Ama 200 civarı öğrenci olduğunu düşünelim, o zaman kâğıt israfı olur bence.

katılıyorum hocam.benim de çok ogrencim olsa bu işe girmezdim sanırım.sadece yaptığımda ilgili bilgi vermek istedim arkadaşlara.yoksa elzem.birsey deil bencede
293
« Son İleti Gönderen: Yıldıray2967 18 Nis 2024 19:18:46 »
Bilsemin tek sınavla 3 alanda yeteneği belirleyebilecek bir uygulamayı başarması, uzaya gitmemizle paralel bir gelişme olmuş.
Emeği geçenleri tebrik etmek lazım. Edenler vardır herhalde?
294
« Son İleti Gönderen: semih1606 18 Nis 2024 19:18:19 »
münhal yerler bugun yayimlanmayacak mi? takvim değisti mi?
295
« Son İleti Gönderen: maskot 18 Nis 2024 19:16:12 »
28 dogru yetmiyor , kazanamamis . Seviyesi de orta diyebilirsiniz .ikinci sinif icin 39 dogru lazim.
296
« Son İleti Gönderen: maskot 18 Nis 2024 19:15:48 »
Bir an birinci sınıf zannettim. 35 istiyormuş 2.sınıf için.
Ölçütü nedir bir cevap bulabilsek ona göre yorumlayacağız.
Normal bir öğrenci kaç doğru yapar, ortalama üstü ne yapar gibi.
Benim de 28 doğru yapmış ama değerlendiremiyorum.

Ekleme: Ben öğrencinin geçip geçmediğini biliyorum. Sonuca göre seviyesini merak ettim arkadaşlar .

28 dogru yetmiyor , kazanamamis . Seviyesi de orta diyebilirsiniz .
297
« Son İleti Gönderen: Karatepe28 18 Nis 2024 19:15:02 »
aman hocam idareciliğe gecince dünya varmıs dedim. öğretmenlik cidden çok yıpratıyor.
Seversen yıpranmazsın, sevilmeyen yıpratır
298
« Son İleti Gönderen: maskot 18 Nis 2024 19:14:51 »
1.siniflar 36,2.siniflar 39 ve 3.siniflar 42 dogruyla kazaniyor

Bu dogru sayilarini ve ustlerini yapanlar basarili zaten.

2. Sinifiz , bir ogrencim 37 dogru ,baska ogrencim 38 de kaldi .

Zaten simdi kazansalar bile zeka testi zor , orda da elemeler olacak .
299
« Son İleti Gönderen: Karatepe28 18 Nis 2024 19:13:00 »
aman hocam idareciliğe gecince dünya varmıs dedim. öğretmenlik cidden çok yıpratıyor.
Seversen yıpranmazsın, sevilmeyen yıpratır
300
« Son İleti Gönderen: MuratKarabas 18 Nis 2024 19:11:29 »
Hayırlı akşamlar
Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK