Hayal Atölyem My Dream Work Shop eTwinning Projesi İşbirlikçi Ortak Ürün Çalışması

Mustafakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu okul öncesi öğretmeni Ezel Tuna koordinatörlüğünde  yürütülen" Hayal Atölyem My Dream Work Shop " eTwinning projesine öğrencileri ile işbirlikçi ortak ürünü olan iklim değişikliği proje hikaye çalışmasına katkı verdi.

BURSA - Mustafakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu Su Damlaları sınıfı öğrencileri  " Hayal Atölyesi My Dream Work Shop " projesi  işbirlikçi ortak ürün çalışması kapsamında  proje hikaye oluşturma çalışmasını gerçekleştirdiler.

Proje ortağı öğretmenlerimiz tarafından yazılan proje hikayesine öğrencilerimiz resimler çizerek  katkı gösterdiler.Öğrencilerimize katılımları için teşekkür ederiz.

Mustafakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu Su Damlaları Sınıfı öğrencileri “Hayal Atölyem My Dream Workshop” eTwinning  projesinin katılım belgelerini aldılar

Mustafakemalpaşa 14 Eylül İlkokulu Su Damlaları Sınıfı öğrencileri “Hayal Atölyem My Dream Workshop”  eTwinning projesi kapsamında atölye çalışmaları ile yaparak yaşayarak  birçok etkinlikleri gerçekleştirdiler.Proje süresince, projede ortak oldukları diğer okullardaki öğrenci arkadaşları ile online webinarlar yapmaktan ,etkinlikleri gerçekleştirmekten ,ortak ürün hazırlamaktan oldukça zevk aldılar.Proje kapsamında Okul Öncesi Öğretmeni Ezel TUNA,öğrencilere bu proje ile yeni çağın gerektirdiği problem çözme, eleştirel düşünme, üretkenlik, takım çalışması becerilerinin kazandırıldığını ifade etti.Atölye çalışmaları ile öğrenciler kendilerini geliştirdiler ve özgün ürünler oluşturdular.Uzun bir emek ve çabadan sonra öğrenciler proje katılım belgelerini almaya hak kazandılar.

Gönderen: EZEL TUNA, 22 Haziran 2020 10:47 Okunma: 1631
Yorumlar:
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK