İncirli İlkokulu (GAZİANTEP NURDAĞI)

İncirli İlkokulu

TÜM OKULLAR -> GAZİANTEP -> NURDAĞI
Kurum Kodu735184
Hizmet Puanı16
Yerleşim YeriŞehir
Hizmet Bölgesi1
Hizmet Alanı5
Zorunlu Ç. Süresi6
Not: Okul tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler, üyelerimiz tarafından girilmiştir.
Paylaş
Gönderen: Gizli (26 Mayıs 2015)

ilkokul ortaokul aynı binada eğitim öğretim yapmakta ve normal eğitim uygulanmaktadır. taşıma merkezi ve ilçeye 27 km uzaklıkta. yollar düzgün, köy arabası yok. lojman 3 tane ve dolu. yaz aylarında sık sık elektrik ve su kesintileri yaşanır. elle tutulacak tek güzel yönü öğretmenlerin ortamı.Gönderen: celilatasever (15 Ekim 2011)

Ben Celil ATASEVER Bölgenin en mükemmel okulu olan İncirli İlköğretim Okuluna (ikinci) anasınıfı öğretmeni olarak atandım. Müdürü, Müdür yardımcısı, öğretmenleri ve okul aile birliği başkanıyla abartısız söylüyorum mükemmel bir okul. Çok güzel bir ortamı, çok idealist ve çok genç bir kadrosu var. Bütün öğretmenlerin böyle ortamlarda çalışması ve böyle ortamlar yaratmaları dileğiyle. Bundan sonra tercih yapacak olan öğretmen arkadaşlarıma tavsiye ederim.Gönderen: Gizli (07 Haziran 2011)

Okulumuz taşıma merkezi bir okuldur. İlçeye uzaklığı 22 km. İdarecilerle birlikte 12 kişilik kadrosu vardır. tam gün eğitim yapılmaktadır. Sınıflarımız 20 - 25 kişiliktir. Okulun toplam öğrenci sayısı 210 civarındadır. 3 lojman vardır ,fakat üçü de doludur. Köyde ve çevre köylerde kiralık evler vardır. Çok güzel bir ortamda eğitim yapılmakta olup, tüm öğretmen arkadaşlara tavsiye ederim.Egitimhane.Com ©2006-2023