Okula Gelebilmeleri İçin öğrencilere Kıyafet, Ayak

Okula Gelebilmeleri İçin öğrencilere Kıyafet, Ayakkabı Ve Kırtasiye İhtiyacı

İl-ilçeDİYARBAKIR - SUR
Okul: Yenievler Ortaokulu
Puanla:        
e-posta: Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir.
Telefon:Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir.
Tarih:12 Mart 2022
Adres:Urfa Yolu üzeri Talaytepe Cad. Zana Tepeşehir Konutları A Blok No :43
Açıklama:Veli ziyaretleriyle devamsızlık yapan öğrencilerin okula gelebilmek için kıyafet, ayakkabı ve kırtasiye ihtiyaçlarının olduğunu tespit ettik. Onları motive edecek bu yardımları sizlerden talep ediyoruz. Bu öğrenciler köyde yaşıyor ve bir çoğu orta okulu bitirecek yaşa ulaşmalarına az kalmasına rağmen okuma yazma dahi bilemiyor, bilenlerin bir kısmı da hala heceliyor. Biz bireysel çabayla öğretmeye gönüllüyüz, yalnızca desteğe ihtiyaç duyuyoruz. Şimdiden teşekkür ederim.
Bu Okula Yapılan Yardımlar
Yardımsever: Eğitimhane Gönüllüleri
Değeri: 9.000 TL
İçeriği: Okulumuzun çeşitli ihtiyaçları karşılanmıştır.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
Hatice Can (11 Mayıs 2022 21:46)
Merhabalar, ilk etapta tespit ettiğimiz yardıma muhtaç öğrencilerimize birer takım kıyafet, ayakkabı, anasınıfı için oyuncak ve bir takım kırtasiyelik malzemelerimiz karşılanmıştır. Çok teşekkür ederiz.. Köy okulu olduğumuz için Eğitim ortamımız için şuan yardım beklemekteyiz.. Spor salonu için malzemeler, Labaratuvarımız için ihtiyaçlar, anasınıfı için elektrik süpürgesi, okulumuzun iç ve dış boyaması için de boyaya ihtiyaç duymaktayız..

Hatice Can (02 Mayıs 2022 08:32)
Merhabalar, Anasınıfı için acil bir elektrikli süpürge lazım. Bize temin edebilirseniz çok memnun olacağız.

Hatice Can (02 Nisan 2022 22:42)
Merhabalar, yardım ihtiyacımız devam etmekle birlikte diğer ihtiyaçları da karşılayabilecekler olursa memnun oluruz. Okulumuza eğer Boya temin edebilirseniz içini ve dışını biz öğretmenler olarak boyamaya hazırız. - Yine Anasınıfı için kullanılmak üzere 1 elektrikli süpürge, içi boş olan spor salonumuz için
- Futbol topu
- Basketbol topu
- Voleybol topu
- Badminton seti
- Masa Tenisi
- Voleybol filesi
- Forma
ve de Laboratuvar malzemeleri
- Bahçeye konulacak çöp kutuları bize gerekmektedir. Şimdiden teşekkür ederim..


Hatice Can (27 Mart 2022 17:25)
Sayın Gulay Tuncer Merhaba, öncelikle duyarlılıkla mesajıma karşılık verdiğiniz için teşekkür ederim. Biz 35 kişi kadar ihtiyaç sahibini tespit ettik. Bana elbette whatsapptan yazarsanız size detay vermeye hazırım. 8 kişilik cüzi bir kırtasiye eşyası şuana kadar bize ulaştı. İhtiyacımız hala devam ediyor.

Gulay Tuncer (17 Mart 2022 11:41)
Merhaba, henuz yardim almadiysaniz, mahrumiyetleri yüzünden okula devam edemeyen öğrencilerinize destek olmak isterim. Nelere ihtiyaçları olduğunu yazarmisiniz lütfen. Whatsapp'dan size yazabilirmiyim?

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK