Konu: Okul Yöneticileri Odası 2017-2018  (Okunma sayısı 1954059 defa)

tarkan555

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 8.945
  • Teşekkür 9414
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 15:25:50
Arkadaşlar öğrenci kılık kıyafetinde eski yönetmelikte velilerin anketi belirler tarzında ibare vardı ancak bir iki yıl önce öğrencilerin kılık kıyafetini okul aile birliği üyeleri belirler tarzında resmi resmi bir yazı görmüştüm o yazıyı google bulamıyorum .
bulan varsa paylaşırsa çok sevinirim
öğrenci kılık kıyafeti belirlemede yönetmeliğin son hali nedir ?

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.] , [linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

a.badem

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • İleti: 7.868
  • Teşekkür 18382
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 15:31:06
ekders ücret oluru örnek form varmı?

ilker52

  • Moderatör
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 10.729
  • Teşekkür 284456
    • Çevrimiçi
  • # 24 Eyl 2017 15:35:25
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar öğrenci kılık kıyafetinde eski yönetmelikte velilerin anketi belirler tarzında ibare vardı ancak bir iki yıl önce öğrencilerin kılık kıyafetini okul aile birliği üyeleri belirler tarzında resmi resmi bir yazı görmüştüm o yazıyı google bulamıyorum .
bulan varsa paylaşırsa çok sevinirim
öğrenci kılık kıyafeti belirlemede yönetmeliğin son hali nedir ?

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.] , [linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık Ve Kıyafetlerine Dair Yönetmeliğin 3. maddesinin 2. fıkrasında

(2) (Değişik: 25/07/2013 tarihli ve 28718 sayılı R.G.) Öğrenciler, okul, sınıf ve şubelerde tek tip kıyafet giymeye zorlanamaz. Ancak, okul yönetimi ve okul-aile birliğinin koordinatörlüğünde, 4 üncü maddede yer alan sınırlamalara aykırı olmamak kaydıyla, velilerin yüzde ellisinden fazlasının muvafakati alınarak ilgili eğitim-öğretim yılı için okul kıyafeti veya kıyafetleri belirlenebilir. Bu fıkranın uygulanmasına dair usûl ve esaslar Millî Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yönerge ile belirlenir denilmektedir.

Maddenin en güncel hali bu şekildedir hocam.

ersen2000

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 611
  • Teşekkür 77
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 15:44:41
Arkadaşlar okulun dışarıya dönük merdivenleri için uzun ömürlü , kaliteli kaydırmaz bant neyi tavsiye edersiniz.

tarkan555

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 8.945
  • Teşekkür 9414
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 15:57:48
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Okul Öğrencilerinin Kılık Ve Kıyafetlerine Dair Yönetmeliğin 3. maddesinin 2. fıkrasında

(2) (Değişik: 25/07/2013 tarihli ve 28718 sayılı R.G.) Öğrenciler, okul, sınıf ve şubelerde tek tip kıyafet giymeye zorlanamaz. Ancak, okul yönetimi ve okul-aile birliğinin koordinatörlüğünde, 4 üncü maddede yer alan sınırlamalara aykırı olmamak kaydıyla, velilerin yüzde ellisinden fazlasının muvafakati alınarak ilgili eğitim-öğretim yılı için okul kıyafeti veya kıyafetleri belirlenebilir. Bu fıkranın uygulanmasına dair usûl ve esaslar Millî Eğitim Bakanlığı tarafından hazırlanan yönerge ile belirlenir denilmektedir.

Maddenin en güncel hali bu şekildedir hocam.

Çok teşekkür ederim saygıdeğer hocam son hali  aynen yazdığınız gibi ...
şuan veli anketini hazırladım

fatihtuğba

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • İleti: 114
  • Teşekkür 76
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 15:58:57
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Ilden  ilçeye öğretim programi tanıtımına giden öğretmene yolluk nasıl yapılır.elinde örnek olan varsa gonderebilirmisiniz.

tarkan555

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 8.945
  • Teşekkür 9414
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 16:51:19
Anket (Okul Kıyafeti) Ektedir

erhan-51

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 51
  • Teşekkür 22
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 18:17:52
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
ekders ücret oluru örnek form varmı?

Buradan oluşturabilirsiniz hocam.

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

a.badem

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • İleti: 7.868
  • Teşekkür 18382
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 18:33:56
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

Buradan oluşturabilirsiniz hocam.

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
hocam diyelim branş öğretmeni 20 saat derse giriyor. onayını 20 olarak mı 30 olarak mı almalı.
yıl içinde ders saati artabilir.

erhan-51

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 51
  • Teşekkür 22
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 18:41:02
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
hocam diyelim branş öğretmeni 20 saat derse giriyor. onayını 20 olarak mı 30 olarak mı almalı.
yıl içinde ders saati artabilir.
Olur alırken o anki durum neyse ona göre yapacaksınız hocam.
ertesi gün bile durum değişirse yeniden olur almanız gerekir.

erd444

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 144
  • Teşekkür 85
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 19:11:30
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Mebbis sınav işlemlerinde açık lise sınavları son başvuru tarihi 29 Eylül . Ama kayıt yapılmıyor neden olabilir?
Ek sınav olduğu için sadece belirli illerde yapılıyor hocam. Sizin görev yaptığınız ilde sınav olmayabilir.

meyvrik

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 1. Sınıf Öğretmeni
  • İleti: 144
  • Teşekkür 527
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 19:17:13
ANNE-BABALAR DİKKAT!
Arkadaşlar, aşağıda linkini verdiğim haberdeki ve BTK yazısındaki oyundan evimizdeki ve okulumuzdaki evlatlarımızı koruyalım.  Bu oyun aslında oyun değil sosyal medyada yayılan bir şantaj ve ölüm programı. "Blue Whale"(Mavi Balina) isimli program, oynayanlara KENDİNİ JİLETLEMEK ve son olarakta KENDİNİ ya da BAŞKASINI ÖLDÜRMEK gibi sapkın görevler vererek en sonunda çocuğu intihara yönlendiriyor. Son 6 ayda 130 kişi bu yüzden intihar etti.

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

nba2k12

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 332
  • Teşekkür 293
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 19:39:31
Genelgeyle görevlendirmeler ( norm fazlası hariç ) yasaklandı diye duydum. Doğru mu ? Yazı var mı bunla ilgili arkadaşlar

ilker52

  • Moderatör
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 10.729
  • Teşekkür 284456
    • Çevrimiçi
  • # 24 Eyl 2017 19:44:43
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Genelgeyle görevlendirmeler ( norm fazlası hariç ) yasaklandı diye duydum. Doğru mu ? Yazı var mı bunla ilgili arkadaşlar

2017/22 sayılı genelge yayınlanmıştı hocam. bahsettiğiniz bu genelge olabilir.

teachersınıf

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 457
  • Teşekkür 77
    • Çevrimdışı
  • # 24 Eyl 2017 19:45:04
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
veriliyor derken hocam mesala 18 saat girene kac saat yaziyorsunuz. (kulup nasil yapiyorlar, yapilyorlar mi?)

18 saat ders varsa 1saat planlama 19. 4 saat ekders+ 2kulüp+ 3nöbet toplam 9 saat

 

Egitimhane.Com ©2006-2023