Konu: Okul Yöneticileri Odası  (Okunma sayısı 744865 defa)

kont02

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 1.037
  • Teşekkür 154
    • Çevrimdışı
  • # 29 Şub 2020 22:06:29
Salı günü çocuğumu başka ile hasteneye götüreceğim . Nasil izin almam gerekiyor.

wesser

  • Bölüm Sorumlusu
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 6.778
  • Teşekkür 13986
    • Çevrimdışı
  • # 29 Şub 2020 22:17:45
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Salı günü çocuğumu başka ile hasteneye götüreceğim . Nasil izin almam gerekiyor.

Mazeret izni kullanabilirsiniz.

ogretmen0202

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 1.189
  • Teşekkür 500
    • Çevrimdışı
  • # 29 Şub 2020 23:17:38
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Salı günü çocuğumu başka ile hasteneye götüreceğim . Nasil izin almam gerekiyor.
refakat izni alabilirsiniz

abdullahbozok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 4.541
  • Teşekkür 6048
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 11:05:30
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Salı günü çocuğumu başka ile hasteneye götüreceğim . Nasil izin almam gerekiyor.
Mazeret izni alirsiniz. Refakat izni daha sonraki olası yatarak tedavi zamanında alınır

muratxx1988

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 580
  • Teşekkür 235
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 12:27:57
Atama için verilen kontenjanlar. kontenjan meb e düştü mü ?

waphem

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 357
  • Teşekkür 920
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 13:50:53
Okul dersliğini okul aile birliği yönetmeliği madde 15 c bendine göre özel hukuk tüzel kişiliğine kurs olarak kiraya vermeyi düşünüyoruz.
İhale yapmaya gerek var mı? Sözleşme yeterli olur mu?
Elinde bu duruma uygun örnek sözleşme olan var mı?
Ücreti muhammen bedel tespit komisyonu mu belirler yoksa okul aile birliği mi belirler?

esenbey63

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 364
  • Teşekkür 33
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 14:10:22
Deneyap teknoloji atölyesi sınavı ne Zaman sonuçlanacak bilgisi olan varmı

fikret6363

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.929
  • Teşekkür 11445
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 14:18:53
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Deneyap teknoloji atölyesi sınavı ne Zaman sonuçlanacak bilgisi olan varmı
3 martta açıklanacak
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

esenbey63

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 364
  • Teşekkür 33
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 14:43:04
Destek eğitim odasında ortaokulda branş öğretmenleri hangi derslerden açabilirler ve ilkokuldan hangi derslerden açılabilir

abdullahbozok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 4.541
  • Teşekkür 6048
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 16:44:21
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Destek eğitim odasında ortaokulda branş öğretmenleri hangi derslerden açabilirler ve ilkokuldan hangi derslerden açılabilir
Ortaokul ögretmeni ilkokuldan açamaz
 Ortaokulda ise kendi bransı ne ise ondan destek acar. Tabi Bep Birimi hangi derslerden kac saat açılacagina karar verir

yumakli

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 265
  • Teşekkür 58
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 17:18:58
Arkadaslar okulumuzda 5,6,7 ve 8. Siniflardan her birinde bir siniflik kurs acilmis. 6 ve 8. Siniflarimizdan devam eden 8 ogrenci bulunmaktadir. Koy okuluyuz. Bu durumda mevcudu 10 unun altina dusen siniflarda kurslari kapatmali miyiz?

mali8057

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.634
  • Teşekkür 194
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 18:26:25
Bir öğretmen çocuğunu doktora götüreceğinden dolayı derse gelemeyecektir. Bunun için idareye hangi belgeyi ibraz etmelidir?

Uras2016

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 387
  • Teşekkür 605
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 18:54:25
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Bir öğretmen çocuğunu doktora götüreceğinden dolayı derse gelemeyecektir. Bunun için idareye hangi belgeyi ibraz etmelidir?
Il dışı degilse doktordan refakat belgesi isteyebilir. Bebegi hasta olan anneler genelde bunu yapıyor

wesser

  • Bölüm Sorumlusu
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 6.778
  • Teşekkür 13986
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 18:57:04
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaslar okulumuzda 5,6,7 ve 8. Siniflardan her birinde bir siniflik kurs acilmis. 6 ve 8. Siniflarimizdan devam eden 8 ogrenci bulunmaktadir. Koy okuluyuz. Bu durumda mevcudu 10 unun altina dusen siniflarda kurslari kapatmali miyiz?

5 öğrenciye kadar kurs devam eder.

mali8057

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.634
  • Teşekkür 194
    • Çevrimdışı
  • # 01 Mar 2020 19:46:46
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Il dışı degilse doktordan refakat belgesi isteyebilir. Bebegi hasta olan anneler genelde bunu yapıyor
İl içi. Ancak refakat izni yok, refakat belgesi olur mu?

 

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK