Okul Yöneticileri Odası

Çevrimdışı dekok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 337
  • 49
  • 337
  • 49
# 24 Oca 2022 13:19:53
Arkadaşlar merhaba bakanlığın verdiği başarı belgesini nereden çıkartabilirim ?

Çevrimdışı muratxx1988

  • Uzman Üye
  • *****
  • 1.245
  • 557
  • 1.245
  • 557
# 24 Oca 2022 13:20:47
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar merhaba bakanlığın verdiği başarı belgesini nereden çıkartabilirim ?
Okul Yöneticileri için Mebbis - e personel modülü - Raporlar

Çevrimdışı ibrahim058

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 130
  • 87
  • 130
  • 87
# 24 Oca 2022 13:23:14
kar tatillerinde halk eğitimden açılan zeka oyunları kursu ekdersi ödenir mi ?

Çevrimdışı muratxx1988

  • Uzman Üye
  • *****
  • 1.245
  • 557
  • 1.245
  • 557
# 24 Oca 2022 13:25:06
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
kar tatillerinde halk eğitimden açılan zeka oyunları kursu ekdersi ödenir mi ?
Egzersizler ödenmez hocam

Çevrimdışı sınıfçı91

  • Aktif Üye
  • **
  • 88
  • 9
  • Okul Müdürü
  • 88
  • 9
  • Okul Müdürü
# 24 Oca 2022 13:37:39
Sayın müdürlerim merhaba. Okulumuz ilk ortaokul aynı binada. İlkokul 2 derslikli birleştirilmiş sınıf. Ortaokulun İngilizce kadrosuna atanan İngilizce öğretmeni ilkokul İngilizce derslerine görevlendirilir mi

Çevrimdışı muratxx1988

  • Uzman Üye
  • *****
  • 1.245
  • 557
  • 1.245
  • 557
# 24 Oca 2022 13:41:19
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Sayın müdürlerim merhaba. Okulumuz ilk ortaokul aynı binada. İlkokul 2 derslikli birleştirilmiş sınıf. Ortaokulun İngilizce kadrosuna atanan İngilizce öğretmeni ilkokul İngilizce derslerine görevlendirilir mi
İlkokulda norm var ise görevlendirme Talebi yapılabilir

Çevrimdışı sınıfçı91

  • Aktif Üye
  • **
  • 88
  • 9
  • Okul Müdürü
  • 88
  • 9
  • Okul Müdürü
# 24 Oca 2022 13:43:11
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İlkokulda norm var ise görevlendirme Talebi yapılabilir
Teşekkür ederim hocam birleştirilmiş sınıf olduğu için norm yok sanırım

Çevrimdışı muratxx1988

  • Uzman Üye
  • *****
  • 1.245
  • 557
  • 1.245
  • 557
# 24 Oca 2022 13:44:52
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Teşekkür ederim hocam birleştirilmiş sınıf olduğu için norm yok sanırım
Gerçi norm olmayan branşlara da bazen olur ile görevlendirme yapılıyor bir şekilde. Görüşmeniz lazım

Çevrimdışı Konichiwa

  • Üye
  • *
  • 21
  • 10
  • 21
  • 10
# 24 Oca 2022 13:46:31
Arkadaşlar merhaba..Ağustos ayında doğum yapan öğretmene istekli olması halinde nöbet görevi verilebilir mi?

Çevrimdışı muratxx1988

  • Uzman Üye
  • *****
  • 1.245
  • 557
  • 1.245
  • 557
# 24 Oca 2022 13:54:36
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar merhaba..Ağustos ayında doğum yapan öğretmene istekli olması halinde nöbet görevi verilebilir mi?
Yönetmelik açık hocam, verilemez

Çevrimdışı celil65

  • Uzman Üye
  • *****
  • 1.506
  • 4.438
  • 4. Sınıf Öğretmeni
  • 1.506
  • 4.438
  • 4. Sınıf Öğretmeni
# 24 Oca 2022 13:55:42
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar merhaba..Ağustos ayında doğum yapan öğretmene istekli olması halinde nöbet görevi verilebilir mi?
26.07.2014 Tarihli ve 29072 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği'nin "Öğretmenlerin nöbet görevi" başlıklı 44. maddesi 7. fıkrasındaki; "(7) Hamile öğretmenlere, doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilmez." hükümlerine göre doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilemez.
İstekli olsa bile verilmez öğretmenim.

Çevrimdışı creasy

  • Bölüm Sorumlusu
  • *****
  • 8.184
  • 10.854
  • Okul Müdürü
  • 8.184
  • 10.854
  • Okul Müdürü
# 24 Oca 2022 14:04:29
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
26.07.2014 Tarihli ve 29072 Sayılı Resmi Gazete'de Yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği'nin "Öğretmenlerin nöbet görevi" başlıklı 44. maddesi 7. fıkrasındaki; "(7) Hamile öğretmenlere, doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilmez." hükümlerine göre doğuma üç ay kala ve doğumdan itibaren bir yıl süre ile nöbet görevi verilemez.
İstekli olsa bile verilmez öğretmenim.
(7) (Değişik:RG-10/7/2019-30827) Hamile öğretmenlere, hamileliğin yirmi dördüncü haftasından başlayarak doğum sonrası analık izni süresinin bitimini takip eden bir yıllık sürenin sonuna kadar nöbet görevi verilmez.

Hocam size ek yapayım ilgili madde 2019 da değişikliğe uğradı

Çevrimdışı atalayy92

  • Aktif Üye
  • **
  • 48
  • 3
  • 48
  • 3
# 24 Oca 2022 14:05:51
Arkadaşlar ücretli öğretmenin SGK ayrılışını yaptıktan sonra e bildirgesini yapacak mıyız.( 15 Aralık_14 Ocak e bildirgesini yapmıştık )

Çevrimdışı tufan38

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 821
  • 184
  • Müdür Yardımcısı
  • 821
  • 184
  • Müdür Yardımcısı
# 24 Oca 2022 15:17:26
Arkadaşlar Tefbis Tahmini Bütçe hangi kullanıcıdan girilecek. Okullar modülünde  bulamadım

Çevrimdışı fer_fecir

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • 116
  • 68
  • 116
  • 68
# 24 Oca 2022 15:24:35
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar Tefbis Tahmini Bütçe hangi kullanıcıdan girilecek. Okullar modülünde  bulamadım
Okul aile birlikleri modülü

 


Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK