Konu: Okul Yöneticileri Odası  (Okunma sayısı 348799 defa)

tekmen

  • Moderatör
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 19.249
  • Teşekkür 40047
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:14:54
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
bir öğretmenimiz mal bildiriminde bulundu(yeni ev almış) mal bildirim zarfını üst yazıyla mı yolluyoruz?
Dysden yazın üst yazı. Zarfı elden teslim edin.

mustafakartopu

  • Üye
  • *
  • İleti: 12
  • Teşekkür 10
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:18:37
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
okulumuza ilk defa bilgisayar kasası aldık..tife nasıl kaydedeceğiz.işlem basamakları hakkında bilgi verecek olan varmı

kbs.gov.tr üzerinden TKYS ( Taşınır Kayıt Yönetim Sistemi ) oturum açıp giriş işlemlerinden bağış yada devir nasıl aldıysanız modelini ve kdv hariç tutar artı kdv oranını girdiğiniz bir sayfa var ordan kaydedip onaylıyorsunuz
Sonra üç nüsha alıp imzalıyorsunuz bir örneği sizde iki örneği mal müdürlüğüne götürüyorsunuz

cihan00

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 282
  • Teşekkür 246
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:32:30
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Dysden yazın üst yazı. Zarfı elden teslim edin.
nasıl yazmalıyım hocam?şablon olarak var mı ilk defa yazacağım

tekmen

  • Moderatör
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 19.249
  • Teşekkür 40047
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:34:19
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
nasıl yazmalıyım hocam?şablon olarak var mı ilk defa yazacağım
okulumuz öğretmeni..... ın mal bildirim zarfı ekte sunulmuştur.
Gereğini ar ederim.

meliha58

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 335
  • Teşekkür 117
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:34:55
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Günaydın arkadaşlar, 29.11.2019 tarihinde okulumuza naklini istediğimiz bir öğrencimiz eski okuluna sağlık sebepleriyle üst üste 15, 30, 30 günlük rapor alarak hiç devam etmemiştir. Eski velimiz olduğu için ben çocuğun bu durumunu belgeleyip RAM'a evde eğitim isteği üzerine başvurması gereğini söylemiştim. Çocuğun akademik durumu iyi olduğu ve evde enfeksiyon alabilir diye herhangi bir başvuruda bulunmamıştır. Çocuk hiç okula gelemedi. Şimdi bu çocuk için ne yapmalıyız? İÖKY ve 222 sayılı kanuna baktım , 222 sayılı kanun 55. maddede hastalık nedeniyle okula gelemeyen öğrenciler izinli sayılırlar, diyor. Ama şimdi evde eğitim seçeneği olduğu için bu çocuğa not vs. takdirinde nasıl yol izlenmeli? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Günaydın arkadaşlar, 29.11.2019 tarihinde okulumuza naklini istediğimiz bir öğrencimiz eski okuluna sağlık sebepleriyle üst üste 15, 30, 30 günlük rapor alarak hiç devam etmemiştir. Eski velimiz olduğu için ben çocuğun bu durumunu belgeleyip RAM'a evde eğitim isteği üzerine başvurması gereğini söylemiştim. Çocuğun akademik durumu iyi olduğu ve evde enfeksiyon alabilir diye herhangi bir başvuruda bulunmamıştır. Çocuk hiç okula gelemedi. Şimdi bu çocuk için ne yapmalıyız? İÖKY ve 222 sayılı kanuna baktım , 222 sayılı kanun 55. maddede hastalık nedeniyle okula gelemeyen öğrenciler izinli sayılırlar, diyor. Ama şimdi evde eğitim seçeneği olduğu için bu çocuğa not vs. takdirinde nasıl yol izlenmeli? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
[/qu
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Günaydın arkadaşlar, 29.11.2019 tarihinde okulumuza naklini istediğimiz bir öğrencimiz eski okuluna sağlık sebepleriyle üst üste 15, 30, 30 günlük rapor alarak hiç devam etmemiştir. Eski velimiz olduğu için ben çocuğun bu durumunu belgeleyip RAM'a evde eğitim isteği üzerine başvurması gereğini söylemiştim. Çocuğun akademik durumu iyi olduğu ve evde enfeksiyon alabilir diye herhangi bir başvuruda bulunmamıştır. Çocuk hiç okula gelemedi. Şimdi bu çocuk için ne yapmalıyız? İÖKY ve 222 sayılı kanuna baktım , 222 sayılı kanun 55. maddede hastalık nedeniyle okula gelemeyen öğrenciler izinli sayılırlar, diyor. Ama şimdi evde eğitim seçeneği olduğu için bu çocuğa not vs. takdirinde nasıl yol izlenmeli? Daha önce böyle bir durumla karşılaşan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
habibocak, abdullahbozok,wesser hocalarım yanıtlarınızı bekliyorum.

ipek2203

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 4.137
  • Teşekkür 15544
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:52:54
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar günaydın.Yan alanı beden eğitimi öğretmenliği olan bir sınıf öğretmeni alan değişikliğine başvuru yapabilirmi?

yan alanı değil diplomaya dayalı değişiklik yapılıyor

ipek2203

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 4.137
  • Teşekkür 15544
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 13:56:24
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
habibocak, abdullahbozok,wesser hocalarım yanıtlarınızı bekliyorum.

hocam öncelikle ram raporu ile evde eğitim alacağına dair yazı çıkmadığı için evde eğitim olmaz çünkü ram o kararı alır daha sonra ilçe öğretmen atar ve notları verilir. hasatlık izni var fakat veli beyan ederse siteme işlersiniz o da yoksa olmaz bunlar yoksa devamsızlık işlemi yapacaksınız eğer okula geldiği gün var ise zaten sınıfta da kalmıyor en güzeli veli ile işbirliği yaparak evde eğitim kararı çıkarılması ve öğretmen görevlendirilmesi yaparak ders alması ve notlarının girilmesi

58NUMAN

  • Üye
  • *
  • İleti: 18
  • Teşekkür 3
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 14:01:21
Arkadaşlar merhaba. Öğrenci sayımız %25 düştüğü için kantin kiralama bedelini düşürmek istiyorum. Muhammen bedel için nasıl bir yazışma yapmalıyım,ya da işlem basamakları neler olmalıdır?Şimdiden teşekkür ederim kolay gelsin. Bu arada aynı kantincime vereceğim.

kp026

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 247
  • Teşekkür 153
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 14:17:18
İyi günler arkadaşlar,
E-imzamı yenilemek istiyorum.Başvuru yaparken kurum bilgileri kurum adı kısmında bağlı olduğumuz il millli eğitimin adı yazıyor.Böyle mi olması doğru mudur yoksa kendi okulumuzun adının mı yazması lazım?

bakirmahmut

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 1.404
  • Teşekkür 1332
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 14:23:08
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İyi günler arkadaşlar,
E-imzamı yenilemek istiyorum.Başvuru yaparken kurum bilgileri kurum adı kısmında bağlı olduğumuz il millli eğitimin adı yazıyor.Böyle mi olması doğru mudur yoksa kendi okulumuzun adının mı yazması lazım?
İl Milil Eğitimin Adı yazmalı

feusa

  • Aktif Üye
  • **
  • İleti: 61
  • Teşekkür 5
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 14:26:22
Destek Eğitim odasında 8 saat görevli sınıf öğretmeni öğrenci gelmediği zaman ek dersini alır mı?

abdullahbozok

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Okul Müdürü
  • İleti: 3.538
  • Teşekkür 4818
    • Çevrimiçi
  • # 11 Ara 2019 14:27:07
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Destek Eğitim odasında 8 saat görevli sınıf öğretmeni öğrenci gelmediği zaman ek dersini alır mı?

Alamaz

bandure

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 72
  • Teşekkür 62
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 15:44:23
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İçerisinde faaliyet planı ve kontrol listesi de mevcut.
ÇALIŞMA PLANINDA BELİRTTİĞİNİZ ÇALIŞMALARI DA YÜKLEYEBİLİR MİSİNİZ

vartom

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 1.108
  • Teşekkür 208
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 16:00:36
E Okulda Öğrencilerin T.c No Ve Doğum Tarihleri Bir Arada Alabileceğimiz Bir Rapor Veya Yöntem Var Mı ?

ipek2203

  • Bilge Üye
  • *****
  • İleti: 4.137
  • Teşekkür 15544
    • Çevrimdışı
  • # 11 Ara 2019 16:02:02
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
E Okulda Öğrencilerin T.c No Ve Doğum Tarihleri Bir Arada Alabileceğimiz Bir Rapor Veya Yöntem Var Mı ?

tc yasak hocam onun için sadece doğum tarihli alırsınız yanına öğrenci işlemi sınıf tıklanır oradan kopyala yapıştır yapılır ve tc li liste alınır

 

Egitimhane.Com ©2006-2023