Star Kids eTwinning Projesi

2 Ülke ve 11 proje ortağı ile Star Kids eTwinning projemiz çalışmalarına başladı.

Ankara  Fatih  İlkokulu Sınıf Öğretmeni Arzu ALIŞ ve Bayburt  Cumhuriyet  İlkokulu Sınıf Öğretmeni Şehriban Emir ‘in kurucu üyeliğini yapmış olduğu ‘’ Star Kids ‘’ adlı e Twinning projemiz çalışmalarına başladı.

Projeye kardeş ülke Azerbaycan ‘dan Tarana Muxtarova (Baku 251 Nömrəli Tam Orta Məktəb) başta olmak üzere Ankara Sincan İlçesinden   Suna Toksin TUNA  (GOP İlkokulu), Sinem BAYRAKTAR (Sincan İl Genel Meclisi  İlkokulu), Sevde YURTTUTAN (Nedret Arif  İlkokulu),  Berrin AYAR (Bucuk  İlkokulu), Erdal GEDİK (100.Yıl  İlkokulu), Pınar GÜLLÜ  (Yavuz Sultan Selim İlkokulu),   İzmir Seferihisar 'dan Derya ÇAKMAKUÇAR (Müşerref Hepkon İlkokulu) Adana Karataş İlçesinden Neslihan HATİPOĞLU(Atatürk İlkokulu)  proje ortağı olarak katılmaktadır.

PROJENİN AMACI:

Tarih boyunca uzay ve gök cisimleri insanlar için bir merak konusu olmuştur. İnsanlık, uzayın gizemini çözmek için birçok çalışma yaptı. Teknolojinin hızlı gelişimi günümüzde uzay ve gök cisimleri üzerine yapılan çalışmaları artırmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte web2.0 araçlarını kullanarak uzay ve dünyamız hakkında bilgi sahibi olmak için öğrencilerimizle birlikte çalışacağız.

Gönderen: aszmmehmet, 04 Mayıs 2021 02:06 Okunma: 406
Yorumlar:
UYARI: Yayınlanan haberler, Egitimhane.Com'un görüşlerini yansıtmaz. Yazılan yorumlar, onaylanmış olsalar bile yazanın sorumluluğundadır.
Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK