Telafide Ben De Varım

Çevrimdışı kayra468

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 360
  • 577
  • 1. Sınıf Öğretmeni
  • 360
  • 577
  • 1. Sınıf Öğretmeni
# 06 Tem 2021 11:46:41
nasıl yani haftada 33 saat mi yazılacak o zaman? Bu durumda nöbet olayı da olacak mı?

Çevrimdışı hll-22

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 153
  • 129
  • Müdür Yetkili
  • 153
  • 129
  • Müdür Yetkili
# 06 Tem 2021 11:59:06
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Diyelim ki 15 dilekçe geldi ama faaliyete 10 katılım oldu.

Faaliyet iptal edilir mi?

Katılım sayısına 10 yazıp kaydetmek mi gerekir

iptal edilmez

Çevrimdışı Fani

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 1.036
  • 134
  • İlköğretim Öğrencisi
  • 1.036
  • 134
  • İlköğretim Öğrencisi
# 06 Tem 2021 12:04:42
ücretli öğretmenin telafi eğitimi vermek istiyorum diye  okula dilekçe vermesi gerekiyor mu

Çevrimdışı habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • 9.210
  • 6.997
  • 9.210
  • 6.997
# 06 Tem 2021 12:34:32
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
hocam ek ders yönetmeliğine göre bunu diyorsunuz değil mi?


Evet. Ekders karar Madde 8

Çevrimdışı habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • 9.210
  • 6.997
  • 9.210
  • 6.997
# 06 Tem 2021 12:34:48
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
nasıl yani haftada 33 saat mi yazılacak o zaman? Bu durumda nöbet olayı da olacak mı?

Yazın nöbet olmaz

Çevrimdışı habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • 9.210
  • 6.997
  • 9.210
  • 6.997
# 06 Tem 2021 12:34:58
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
ücretli öğretmenin telafi eğitimi vermek istiyorum diye  okula dilekçe vermesi gerekiyor mu

Evet

Çevrimdışı Fani

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 1.036
  • 134
  • İlköğretim Öğrencisi
  • 1.036
  • 134
  • İlköğretim Öğrencisi
# 06 Tem 2021 13:02:08
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Evet

hocam telafi vermek istiyorum diye verilen dilekçeleri insan kaynaklarına ve destek şubeye mi gönderecez

Çevrimdışı habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • 9.210
  • 6.997
  • 9.210
  • 6.997
# 06 Tem 2021 13:10:10
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
hocam telafi vermek istiyorum diye verilen dilekçeleri insan kaynaklarına ve destek şubeye mi gönderecez

Hayır okulda kalacak. Sadece ücretlileri ilçe isterse gönderebilirsiniz. İstemezse göndermezsiniz.

Çevrimdışı oktay02

  • Uzman Üye
  • *****
  • 6.991
  • 4.822
  • Müdür Yardımcısı
  • 6.991
  • 4.822
  • Müdür Yardımcısı
# 06 Tem 2021 13:12:32
Habib hocam merhaba müdür yardımcısı haftada 30 saat telafi verebilir mi o zaman 19 + 30 saat ek ders mi alacak

Çevrimdışı turk85

  • Uzman Üye
  • *****
  • 499
  • 523
  • Müdür Yardımcısı
  • 499
  • 523
  • Müdür Yardımcısı
# 06 Tem 2021 13:21:02
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Habib hocam merhaba müdür yardımcısı haftada 30 saat telafi verebilir mi o zaman 19 + 30 saat ek ders mi alacak
Bize idareciler haftalık 10 saati geçmesin dendi. 10 saat müdür 10 saat müdür yardımcısı olarak ben veriyorum isteyen hiç öğretmen olmadığı için.

Çevrimdışı habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • 9.210
  • 6.997
  • 9.210
  • 6.997
# 06 Tem 2021 13:47:28
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Bize idareciler haftalık 10 saati geçmesin dendi. 10 saat müdür 10 saat müdür yardımcısı olarak ben veriyorum isteyen hiç öğretmen olmadığı için.

Ekders karar madde 8 e göre idareciler haftada yönetim + 30 saate kadar görev alabilir

Çevrimdışı carpediem03

  • Uzman Üye
  • *****
  • 5.027
  • 8.999
  • 1. Sınıf Öğretmeni
  • 5.027
  • 8.999
  • 1. Sınıf Öğretmeni
# 06 Tem 2021 13:49:07
Her ilde bu imkanlara sahip ortalama 20 okul çıkar heralde.  Geri kalan 980 okul ne olacak? Orası muamma tabi.
Adamlar önlük bile yaptırmış bizim tuvaletlerde sabun yok :)

Çevrimdışı öğretmen0366

  • Uzman Üye
  • *****
  • 3.608
  • 5.180
  • Müdür Yardımcısı
  • 3.608
  • 5.180
  • Müdür Yardımcısı
# 06 Tem 2021 14:09:57
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Öğretmenler planlama alır ama ekders çizelgesinde belirtmeye gerek yok.

[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

hocam idareciler hafta içi 30 saate kadar telafi programında yer alıp ücretini alabilir mi?
Hafta içi mesai dışında veya hafta sonu olması mi gerekir?

Çevrimdışı habibocak

  • Bilge Üye
  • *****
  • 9.210
  • 6.997
  • 9.210
  • 6.997
# 06 Tem 2021 14:29:44
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]

hocam idareciler hafta içi 30 saate kadar telafi programında yer alıp ücretini alabilir mi?
Hafta içi mesai dışında veya hafta sonu olması mi gerekir?

Evet Hocam.

Çevrimiçi 13/04/2012

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 720
  • 194
  • 720
  • 194
# 07 Tem 2021 11:10:11
Arkadaslar gunluk 4 x40 dak.ders yapyrz.Idare 4  ek ders ucreti alacaksiniz dedi.Ama  burada 4 derse 6 saaat ek ders alinir diye soylemler var.o nasil oluyir? Bir de 16 temmuz gunu tatil mi? Bayramla birlikte birlestirilir deniyor....

 


Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK