Konu: Ücretsiz İzin  (Okunma sayısı 317497 defa)

fenerli89

  • Üye
  • *
  • İleti: 33
  • Teşekkür 5
    • Çevrimdışı
  • # 03 Kas 2018 17:13:36
15 eylülde ücretsiz izne ayrıldım. 8 ekimde göreve başladım.Maaşımı tam almıştım.Ne kadar geri ödeme yapmam gerekir?(7/3 kadrolu)

creasy

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • İleti: 6.679
  • Teşekkür 9013
    • Çevrimdışı
  • # 05 Kas 2018 09:14:04
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
15 eylülde ücretsiz izne ayrıldım. 8 ekimde göreve başladım.Maaşımı tam almıştım.Ne kadar geri ödeme yapmam gerekir?(7/3 kadrolu)
Hocam 22 günlük maaşınızı iade etmeniz gerekir. İade miktarını ilçe mutemetlik hesaplar.

creasy

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • İleti: 6.679
  • Teşekkür 9013
    • Çevrimdışı
  • # 05 Kas 2018 09:15:04
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Geçen yıl değişen maddeyle beraber derece ve kademe ilerlemesi alınabilecek tamam ama hitmet puanı vermeyecekler mi? Ben onu da alacağız sanıyordum ama eşim eylülde doğum sonrası ücretsiz izne ayrıldı ve ekimde puan alamadı. Doğru mu bu uygulama?

Bir de üstteki hocamın sorusu da cevaplanmamış. Aynı soruyu ben de sorayım. Bu yıl il dışını 4 puanla kaçırdık. Malum 1 puan bile önemli.
Doğum sonrası ücretsiz izinde kademe ilerlemesi devam ediyor ama hizmet puanı maalesef duruyor hocam.

yaroz

  • Aktif Üye
  • **
  • 3. Sınıf Öğretmeni
  • İleti: 27
  • Teşekkür 63
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:06:31
İyi akşamlar....
Kaç yıldan sonra mazeret belirtmeden ücretsiz izin alınabiliyor.Ve en fazla ne kadar süre ?Bunun için hazır dilekçe mi veriliyor?Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada 22.yılımı çalışıyorum..

göbekligeneral

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.889
  • Teşekkür 1946
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:16:43
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Doğum sonrası ücretsiz izinde kademe ilerlemesi devam ediyor ama hizmet puanı maalesef duruyor hocam.
ücretsiz izinde geçen süreler kademe ilerlemesinde dikkate alınmaz kademe tarihini ileriye aldırır,öteler.

Sarp60

  • B Grubu
  • Sosyal Bilgiler
  • İleti: 1.527
  • Teşekkür 879
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:20:59
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
ücretsiz izinde geçen süreler kademe ilerlemesinde dikkate alınmaz kademe tarihini ileriye aldırır,öteler.

Doğum sebebi ile olanlar da kademeye sayılır. Dmk madde 36 nın sonlarına bakın

Sarp60

  • B Grubu
  • Sosyal Bilgiler
  • İleti: 1.527
  • Teşekkür 879
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:22:06
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İyi akşamlar....
Kaç yıldan sonra mazeret belirtmeden ücretsiz izin alınabiliyor.Ve en fazla ne kadar süre ?Bunun için hazır dilekçe mi veriliyor?Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada 22.yılımı çalışıyorum..

5

wesser

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 4.510
  • Teşekkür 9253
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:34:48
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İyi akşamlar....
Kaç yıldan sonra mazeret belirtmeden ücretsiz izin alınabiliyor.Ve en fazla ne kadar süre ?Bunun için hazır dilekçe mi veriliyor?Yardımcı olursanız sevinirim.Bu arada 22.yılımı çalışıyorum..

5 yıl hizmet süreniz olması halinde 12 aya kadar ücretsiz izne ayrilabilirsiniz . Dilekçe ile okul müdürlüğüne basvurmalisinız.

oktay02

  • Uzman Üye
  • *****
  • Müdür Yardımcısı
  • İleti: 6.738
  • Teşekkür 4622
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:36:41
Heyet raporu özel hastanelerden alınabilir mi acaba

okulöncesi266

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • İleti: 181
  • Teşekkür 1235
    • Çevrimdışı
  • # 29 Kas 2018 21:42:54
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Heyet raporu özel hastanelerden alınabilir mi acaba
Evet hocam alabilirsiniz

göbekligeneral

  • Uzman Üye
  • *****
  • İleti: 2.889
  • Teşekkür 1946
    • Çevrimdışı
  • # 30 Kas 2018 07:54:57
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Doğum sebebi ile olanlar da kademeye sayılır. Dmk madde 36 nın sonlarına bakın
doğrudur ücretsiz izinden kastım isteğe bağlıydı başıma geldi geçen sene.

luciffero

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • Müdür Yetkili
  • İleti: 206
  • Teşekkür 326
    • Çevrimdışı
  • # 30 Kas 2018 08:55:00
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Doğum sebebi ile olanlar da kademeye sayılır. Dmk madde 36 nın sonlarına bakın
Hocam kademeye sayılan doğum sonrası 8 hafta olan mı yoksa aylıksız 1 sene alınan mı? Eşiminde kademeye sayılmadı 9 ay sonrasına ötelendi kademe terfi tarihi.

creasy

  • Bilge Meclis Üyesi
  • *****
  • İleti: 6.679
  • Teşekkür 9013
    • Çevrimdışı
  • # 30 Kas 2018 09:02:33
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Hocam kademeye sayılan doğum sonrası 8 hafta olan mı yoksa aylıksız 1 sene alınan mı? Eşiminde kademeye sayılmadı 9 ay sonrasına ötelendi kademe terfi tarihi.
Hocam doğum sonrası ücretsiz izin de kademeye sayılır.

Sarp60

  • B Grubu
  • Sosyal Bilgiler
  • İleti: 1.527
  • Teşekkür 879
    • Çevrimdışı
  • # 30 Kas 2018 11:30:53
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Hocam kademeye sayılan doğum sonrası 8 hafta olan mı yoksa aylıksız 1 sene alınan mı? Eşiminde kademeye sayılmadı 9 ay sonrasına ötelendi kademe terfi tarihi.

24 aya kadar doğum sebebi ile alınan. Öteleme şöyle olur. İzinde iken terfi yapılmaz. Dönüşte hemen yapılır ondan sonra ise normal tarihinde devam eder.

aykutgs54

  • Yeni Üye
  • İleti: 1
  • Teşekkür 0
    • Çevrimdışı
  • # 01 Ara 2018 19:28:15
Bedelli askerlik için ocakta askere gideceğim bu sene normalde doğu görevim bitiyordu fakat bu 21 gün için doğu görevim 1 sene uzar mı yani sene onunda il dışı yer değiştirmelerde zorunlu hizmet olmayan okulları da görebilir miyim?

 

Egitimhane.Com ©2006-2023