2. Hafta Seminerleri İstediğimiz İl Veya İlçede Al

2. Hafta Seminerleri İstediğimiz İl Veya İlçede Alabilir Miyiz?

Monaa_roza - 12 Haziran 2019 13:47

?

Cevap vermek için üye girişi yapmalısınız!

         

x_direction - 12 Haziran 2019 20:39

İstanbulda seçim görevi olanlar için birşey düşünülür mü acaba? Pazar geç saate kadar görev yapacağız. 2.hafta gideceğimiz şehre yetişmek imkansız gibi.

         

Monaa_roza - 12 Haziran 2019 14:39

Müdürümüz yazı gelmediğini söylediler de

         

hakan_demir - 12 Haziran 2019 14:12

Evet hocam alabilirsiniz.

         

ankaraankara - 12 Haziran 2019 16:15

direkt bakanlığı telefonla arayıp sorduk, yazı açık, madde açık, yazı beklenmesin, 2. hafta için yazanlar geçerlidir. 38. maddede yazanlar geçerlidir yani farklı il/ilçede yapılabiliyor. dendi. bilgi almak isteyenler milli eğitim bakanlığını arayabilirler.

         

adversative - 13 Haziran 2019 15:40

Bakanlığın hattını aradım. mevzuatta ikinci hafta istenilen il/ilçede alma durumu var ancak su an okullara gönderilen bir yazı yok. Yazı gelmeden il/ilçe milli eğitiminizin programını uygulamakla yükümlüsünüz dediler. Sendikalar uyuyor.

         

hakan_demir - 12 Haziran 2019 14:14

Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliği
Madde 38... c) Öğretmenler ilk haftadan sonraki seminer çalışmalarına istemeleri halinde farklı il/ilçelerde de katılabilirler. Farklı il ve ilçelerde seminere katılacak öğretmenler, seminere katılacakları il/ilçeyi okullarına dilekçe ile bildirmek ve mesleki çalışma döneminin sonunda bu çalışmalara katıldığını belgelendirmek zorundadır."

         

Monaa_roza - 12 Haziran 2019 14:40

Lisede görev yapmaktayım bu arada

         

asabi19071985 - 13 Haziran 2019 13:34

Birleştirilmiş sınıf 2 öğretmenli kendi okulunda görev alabilir mi

         

mehtaponer - 13 Haziran 2019 20:46

halen bir netlik yok mu

Egitimhane.Com ©2006-2023