2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Etkinliği -2-

2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Etkinliği -2-

Açıklama teşekkürü unutmayınız
2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Etkinliği -2- dosyası, 2. Sınıf Matematik Etkinlik ve Çalışma Kağıtları bölümünde bulunmaktadır. 2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Etkinliği -2- Eğitimhane, 2. Sınıf Matematik Bölme İşlemi Etkinliği -2- indir.
Gönderen salihozenc
Bölüm 2. Sınıf Matematik Etkinlik ve Çalışma Kağıtları
Tarih09 Ocak 2017
Boyut0.126 Mb
İndirme6.063
Teşekkür30
Teşekkür Et Yorum Yaz Rapor Et
Gönderilen Dosya Yorumları:
salihozenc (22 Şubat 2017)
ben size katılmıyorum hocam. bu bir tercih meselesi. ben hazırladığım etkinlikleri kendi öğrencilerime yönelik hazırlıyorum ve etkinliklerimde de ismim ve şablonumun görünmesini istiyorum. ayrıca başka arkadaşların etkinliklerini de kullanırken isimlerinin yazması da beni rahatsız etmiyor aksine emek vermiş uğraşmış bir arkadaşımın etkinliğinde isminin olması bir nevi ona teşekkür demektir.

sümerli (22 Şubat 2017)
Değerli arkadaşlarım;Yaptığınız çalışmaları pdf dosyası halinde değilde zip dosyası olarak gönderirseniz daha iyi olmaz mı? Arkadaşlarımız dosyaları yazıcıdan çıktı aldığı zaman hazırlayan kişinin adı çıkıyor.Zaten dosyayı gönderenin adı zaten var.Yıllardır yaptığım çalışmaları zip dosyası halinde gönderdim. İsteyen arkadaşlarım değişiklik yapabilsın diye.Teşekkür ederim.

Egitimhane.Com ©2006-2023