2024 Yeniden Yönetici Görevlendirmeleri

Çevrimdışı mustafa4461

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 169
  • 76
  • 169
  • 76
# 01 Mar 2024 09:21:21
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İstifada 1 yıl ceza kalktı mı acaba
b
ben kalktı anladım

Çevrimdışı muallim_

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 803
  • 589
  • 803
  • 589
# 01 Mar 2024 09:26:23
Ek-2'de Zümre başkanlığı vs yapmak maddeleri ilginç olmuş. 4 yıldır idareci olan kişi nasıl ilçe/il Zümre  başkanı olabilir ki?

Çevrimdışı Fani

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 1.409
  • 184
  • İlköğretim Öğrencisi
  • 1.409
  • 184
  • İlköğretim Öğrencisi
# 01 Mar 2024 09:28:29
Arkadaşlar ben 2022 de müdür yardımcısı olarak 2 yıl çalıştıktan sonra istifa ettim. Şimdi yapılan değişikliklere göre, tekrar müdür yardımcısı olarak atanmak için yeniden görevlendirme kapsamında mı başvuru yapmam lazım yoksa tekrar sınava mı girmem gerekiyor...

Çevrimdışı HelinBilgen

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 337
  • 1.568
  • Beden Eğitimi Öğrt.
  • 337
  • 1.568
  • Beden Eğitimi Öğrt.
# 01 Mar 2024 09:28:34
İlkokul müdür sınıfçı olmak zorunda, md yrd İngilizce, din kültürü, rehber olabilir doğru mu anladık acaba

Çevrimdışı matador54

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • 102
  • 15
  • 102
  • 15
# 01 Mar 2024 09:49:37
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Arkadaşlar ben 2022 de müdür yardımcısı olarak 2 yıl çalıştıktan sonra istifa ettim. Şimdi yapılan değişikliklere göre, tekrar müdür yardımcısı olarak atanmak için yeniden görevlendirme kapsamında mı başvuru yapmam lazım yoksa tekrar sınava mı girmem gerekiyor...
Sınava girmenize gerek yok tekrar başvuru yapabilirsiniz hocam

Çevrimdışı selmaaa20

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • 96
  • 55
  • 96
  • 55
# 01 Mar 2024 09:50:53
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Eski okulun da yer yoksa ilçeye atanır diyor hocam, eski ilçenin emrine verilirsiniz diye düşünüyorum.
aynı ilçedeyim zaten hocam

Çevrimdışı faul

  • Uzman Üye
  • *****
  • 4.339
  • 6.069
  • Kimya Öğretmeni
  • 4.339
  • 6.069
  • Kimya Öğretmeni
# 01 Mar 2024 10:05:04
EK MADDE 1- (1) Daha önce yöneticilik görevinde bulunanlardan öğretmen olarak görev yapanlar, yeniden ve ilk defa görevlendirmelerden sonra yapılacak duyuru üzerine yeniden görevlendirilmek için başvuruda bulunabilir.

(2) Başvurular, en az bir yıl yönetici olarak görev yapmış olmak şartıyla daha önce görev yaptığı yöneticilik ya da daha alt yöneticilik görevleri için yapılabilir.

(3) Başvuruda bulunanların görevlendirilmeleri, bu Yönetmeliğin yeniden yönetici olarak görevlendirilme hükümlerine göre yapılır.

Düşündüğüm için değil de , bu maddeye göre daha önce istifa etmiş biri boşta kalan yöneticilik görevlerine sonradan duyuruya çıkıldığında başvurabilir diyor sanki, peki sınav şartı var mı yine ?? Sanki 3. maddeye göre sınav şartı yok gibi

Çevrimdışı turk85

  • Uzman Üye
  • *****
  • 543
  • 548
  • Müdür Yardımcısı
  • 543
  • 548
  • Müdür Yardımcısı
# 01 Mar 2024 10:09:10
E twinningde aldigimiz avrupa kalite ve ulusal kalite belgeleri sayilmayacakmi şimdi MEB Belgelendirme hizmetleri kapsaminda?

Çevrimdışı hece

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 962
  • 479
  • 962
  • 479
# 01 Mar 2024 10:09:15
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
EK MADDE 1- (1) Daha önce yöneticilik görevinde bulunanlardan öğretmen olarak görev yapanlar, yeniden ve ilk defa görevlendirmelerden sonra yapılacak duyuru üzerine yeniden görevlendirilmek için başvuruda bulunabilir.

(2) Başvurular, en az bir yıl yönetici olarak görev yapmış olmak şartıyla daha önce görev yaptığı yöneticilik ya da daha alt yöneticilik görevleri için yapılabilir.

(3) Başvuruda bulunanların görevlendirilmeleri, bu Yönetmeliğin yeniden yönetici olarak görevlendirilme hükümlerine göre yapılır.

Düşündüğüm için değil de , bu maddeye göre daha önce istifa etmiş biri boşta kalan yöneticilik görevlerine sonradan duyuruya çıkıldığında başvurabilir diyor sanki, peki sınav şartı var mı yine ?? Sanki 3. maddeye göre sınav şartı yok gibi
yok zaten hocam, yeniden ve ilk atama olduktan sonra duyuruya çıkan il olursa başvuru yapılabilecek.

Çevrimdışı sonermehmet

  • Üye
  • *
  • 17
  • 7
  • 17
  • 7
# 01 Mar 2024 10:10:48
arkadaşlar takvim yayınlanmayacak mı

Çevrimdışı hece

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 962
  • 479
  • 962
  • 479
# 01 Mar 2024 10:11:00
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
E twinningde aldigimiz avrupa kalite ve ulusal kalite belgeleri sayilmayacakmi şimdi MEB Belgelendirme hizmetleri kapsaminda?
heralde kalktı hepsi, sosyal etkinlikler yönergesi nedir? ordan ne puan alınabilir?

Çevrimdışı Fani

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 1.409
  • 184
  • İlköğretim Öğrencisi
  • 1.409
  • 184
  • İlköğretim Öğrencisi
# 01 Mar 2024 10:12:42
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
yok zaten hocam, yeniden ve ilk atama olduktan sonra duyuruya çıkan il olursa başvuru yapılabilecek.
İl dışı da oluyor mu hocam.

Çevrimdışı hece

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 962
  • 479
  • 962
  • 479
# 01 Mar 2024 10:14:36
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İl dışı da oluyor mu hocam.
il dışı çok söylendi tayin hakkı verilecek diye ama ben göremedim olmamış sanırım, 11. madde ne diyor?

Çevrimdışı fenmen

  • Çalışkan Üye
  • ***
  • 67
  • 65
  • 67
  • 65
# 01 Mar 2024 10:15:58
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Ek-2'de Zümre başkanlığı vs yapmak maddeleri ilginç olmuş. 4 yıldır idareci olan kişi nasıl ilçe/il Zümre  başkanı olabilir ki?
Bu madde bir şekilde idareden ayrılmış ve sonrasında tekrar idareci olmak isteyenler için konulmuş sanki. sınavında bir önemi kalmadı. önceden 1 yıl idarecilik yaptıysa tekrar olabilir zaten.

Çevrimdışı mustafa4461

  • Tecrübeli Üye
  • ****
  • 169
  • 76
  • 169
  • 76
# 01 Mar 2024 10:21:07
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
İl dışı da oluyor mu hocam.
il dışı öğretmen olarak giden sınavsız yeniden kalan yerlere başvuruyor

 


Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK