Egitimhane.com
Ana Sayfa Forum Dosyalar Haberler Okullar Test Çöz Okul Yardım
Serbest Kürsü Dernek Siteler Kitaplığımız Galeri Videolar Atama Rehberi
Yerel Forum İndir! Videolar İlkokuma Arama İletişim Tüm Linkler
 
Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon


[Ana Sayfa]  [Arama]  [Son Dosyalar]  [D. Gönderenler]  [Yönetim]  [Dosya Ekle] 

Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon

Açıklama:Kareli defteri kullanmakta çok sorun yaşıyoruz.. Sınıfın yarısı düzeni öğrenemedi.. Dolgulu kareli kağıt oluşturdum exelde. exelden örnek işlem yazımı projeksiyonla öğrencilere gösterilebilir. dolgu kareli kağıt öğrencilere dağıtılarak da uygulama yapılıp pekiştirme yapılabilir. Satır dolgularından yatay hizaya, sütun dolgularında basamakların alt alta yazılmasında hizaya dikkat çekilebilir. Umarım defter düzenini iyileştiririz.
Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon dosyası, 1. Sınıf Matematik Etkinlik ve Çalışma Kağıtları bölümünde bulunmaktadır. Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon Eğitimhane, Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon indir.
Gönderen: senizkarasah
Bölüm:1. Sınıf Matematik Etkinlik ve Çalışma Kağıtları
Tarih: 03 Mart 2012
Boyut: 0.048 Mb
İndirme: 9.581
Ogrenci.egitimhane.com

Dosya Ara Dosyayı İndir Teşekkür Et

Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon Benzer Dosyalar
Gönderilen Dosya Yorumları
Saturn_34 (03 Nisan 2014)
Hocam ellerinize sağlık hem aradığım kareli şablonu buldum hem istediğim değişiklikleri yapabildim..Çalışmalarınızda çok güzel hazırlanmış..Teşekkür ederim.

incidar (24 Şubat 2014)
Çok teşekkürler hocam. emeğinize sağlık

Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon Eğitimhane

Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon dosyası senizkarasah tarafından Eğitimhane'ye gönderildi. Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon, 1. Sınıf Matematik Etkinlik ve Çalışma Kağıtları bölümünde bulunmaktadır. Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon bugüne kadar 9.581 defa indirildi. Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon 2015-2016 Kareli defteri kullanmakta çok sorun yaşıyoruz.. Sınıfın yarısı düzeni öğrenemedi.. Dolgulu kareli kağıt oluşturdum exelde. exelden örnek işlem yazımı projeksiyonla öğrencilere gösterilebilir. dolgu k Kareli Defterde Hiza Ve Düzen İçin Kareli Dolgulu Şablon indir.


 
 

Egitimhane.Com ©2006-2023 rss