Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 20
1
Atama ve Yer Değiştirme / Ynt: Rotasyon Tekrar Gündemde
« Son İleti Gönderen: bilimciyim Bugün, 21:17:12 »
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Bakanlık oturmuş şu öğretmenlere bir güzellik yapayım, onların iyiliği için ne olsun demiş rotasyonla kavimler göçüne karar vermiş.
La Fontaine den masallar..
2015 de de bu kullanilmisti. KAVIMLER GÖÇÜ...
2
İdari İşler / Ynt: Okul Yöneticileri Odası
« Son İleti Gönderen: bakirmahmut Bugün, 21:16:32 »
2023-2024 Ilkokul için 2. Dönem sonu iş ve işlemler yazısı olan var mı idareci arkadaşlar?Yönetmelik değişti.
3
« Son İleti Gönderen: bilimciyim Bugün, 21:15:55 »
zırt pırt dediginiz süre en az 12 sene. en az 12 yıl ve üzeri calistiysaniz bir okulda neden yer degisikligi istemediniz?
niye istesin??? Siz de okulunza yakin ev alin, duzen kurun. Tabiiki istemeyeceksiniz. Amac saten duzen degil mi?? Cocugunu okuka yollarsin onun da duzeni olsun istersin. Bu varsa niye istesin???
4
Eğitim-Öğretim / Ynt: Destek Oda Öğretmenliği
« Son İleti Gönderen: Harmoni Bugün, 21:15:24 »
Destek Odası için sene boyunca hangi evraklar gerekli arkadaşlar? Müfettişler neye bakar örneğin?

-Özel eğitim öğrenci listesi
-Bep geliştirme biriminin, destek eğitim odası açılmasına ve hangi öğrencilerin hangi dersten destek eğitim almaları gerektiğine dair kararı
-Destek eğitim verilecek derslerin yıllık planı
-Destek eğitim veli istek dilekçesi
-Destek eğitim haftalık ders programı
-Destek eğitim defteri
-Destek eğitim yıl sonu raporu.
5
« Son İleti Gönderen: Blue moon Bugün, 21:07:54 »
Bu rotasyon ara sınıfları okutan öğretmenler için de geçerli mi, şimdi sınıfı bırakıp gidecek miyiz,2. sınıfı okutuyorum,bilen aydınlatabilir mi
6
« Son İleti Gönderen: hsynmmrt Bugün, 21:07:25 »
puanın varsa mesleğin sonundaysaniz zaten kötü yere gitmeyeceksiniz.Kendi aranızda yer değiştireceksiniz.Gitmek istemediğiniz ilçelerde de memur öğretmen hakim savcı sağlıkçı yaşıyor.Yani öğretmenin düzeni bozulamaz diye anayasada bir madde yer almıyor.
Biz o memurların 100 kişilik ağır silahlı timlerle gitmeye gocunduklari yerlerde, zamanlarda,yolsuz-izsiz çalıştık.Siramizi savdik.

Kendinizin öğretmen olduğunu ve az bir zaman sonra sizi de etkileyeceğini unutmayın.
7
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 21:06:00 »
Bakanlık oturmuş şu öğretmenlere bir güzellik yapayım, onların iyiliği için ne olsun demiş rotasyonla kavimler göçüne karar vermiş.
La Fontaine den masallar..
8
« Son İleti Gönderen: dedemkorkut Bugün, 21:02:30 »
Yorumları okuyorum lakin bazı arkadaşların üslupları farklı yerlere gidiyor.
Güzel güzel fikirlerimizi paylaşsak. Bunu başarmak zor olmamalı.
9
« Son İleti Gönderen: agresiwes Bugün, 20:59:33 »
O zaman 2012 öncesi olanları tüfekle avlayalım onlara yer açılsın.
Lütfen o kadroyu boşaltın yan okuldan kuzenim gelecek
10
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:58:41 »
senden hesap soran yok.ne halin varsa da gör. Doldurduysan 12 yılı olacak olan olur.
Olan herkese olacak. Merak etme.
11
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:58:01 »
Bir defa doğuda olanlar rotasyondan dolayı üzülmesin zaten orda kimse bir okulda 12 yıl kalmıyor, memleketi oraysa nadir birileri çıkar.
Ege,iç Anadolu,Karadeniz il,ilçe merkezleri azıcık üzülür.
Bu sayede doğudan batıya kolay gelirim diyenler de boş yere beklemesin.
Ayrıca şu var,doğuda zorunlu hizmet puanını almış 10 yıl çalışmış batıya gelirse 30 yıllık öğretmeni egale eder, bu da hakkıdır çünkü eski öğretmenlerimiz doğuda 2 yıldan fazla çalışmadı kolayca yerleştiler güzel okullara.
Rotasyon 2012 ve sonrası atanmış olanlara biraz olumlu yansır.
O zaman 2012 öncesi olanları tüfekle avlayalım onlara yer açılsın.
12
« Son İleti Gönderen: ksergen00 Bugün, 20:56:31 »
Niye isteyeyim. Mutluyum, huzurluyum. Siz benim mutluluğuma düşman mısınız? Size mi hesap vereceğim?
Siz bu hesabı benim gibi gençliği Doğunun köyünde geçmiş öğretmene değil Doğu affına uğramışlara sorun. Ben size bir boy büyük gelirim
senden hesap soran yok.ne halin varsa da gör. Doldurduysan 12 yılı olacak olan olur.
13
« Son İleti Gönderen: agresiwes Bugün, 20:55:18 »
Bir defa doğuda olanlar rotasyondan dolayı üzülmesin zaten orda kimse bir okulda 12 yıl kalmıyor, memleketi oraysa nadir birileri çıkar.
Ege,iç Anadolu,Karadeniz il,ilçe merkezleri azıcık üzülür.
Bu sayede doğudan batıya kolay gelirim diyenler de boş yere beklemesin.
Ayrıca şu var,doğuda zorunlu hizmet puanını almış 10 yıl çalışmış batıya gelirse 30 yıllık öğretmeni egale eder, bu da hakkıdır çünkü eski öğretmenlerimiz doğuda 2 yıldan fazla çalışmadı kolayca yerleştiler güzel okullara.
Rotasyon 2012 ve sonrası atanmış olanlara biraz olumlu yansır.
14
« Son İleti Gönderen: ksergen00 Bugün, 20:54:33 »
Biz öğretmeniz hocam. Evlilik neyimize! Eve yakın çalışmak neyimize!
Üstelik bunlar öğretmenin öğretmen hakkındaki düşünceleri... Birde başkalarının dusuncelerini düşünmeyi bile düşünmeyin.
Bizim meslek kadar birbirine dusman hicbir meslek grubu yok. Ozel sirketlerde calisip, birbirinin rakibi olanlarda bile bu dusmanlik yok. Isciler birlik, saglikcilar birlik, kolluk kuvvetleri birlik. Birine bir sey olsa, hemen toplaniveriyorlar. Bogazim dugumleniyor o anlarda. Keske ben de oyle bir meslek mensubu olsaydim  ya da benim meslektaslarim da boyle olabilseydi...
Üstelik bunlar öğretmenin öğretmen hakkındaki düşünceleri... Birde başkalarının dusuncelerini düşünmeyi bile düşünmeyin.
hocam 18. Yılını çalışıyorum 13 kere yer değiştirdim.bu değişimler 4 farklı ilde gerçekleşti. Yer değişiminin tillahini yaşadım bu arada.
15
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:54:18 »
zırt pırt dediginiz süre en az 12 sene. en az 12 yıl ve üzeri calistiysaniz bir okulda neden yer degisikligi istemediniz?
Niye isteyeyim. Mutluyum, huzurluyum. Siz benim mutluluğuma düşman mısınız? Size mi hesap vereceğim?
Siz bu hesabı benim gibi gençliği Doğunun köyünde geçmiş öğretmene değil Doğu affına uğramışlara sorun. Ben size bir boy büyük gelirim
16
« Son İleti Gönderen: derty12 Bugün, 20:53:49 »
Bazı arkadaşlar her şeye kayıtsız şartsız itiraz ediyor,14 yıldır aynı okulda olan biri olan rotasyon gelmeli diyorum,Ha diyeceksiniz maden değişiklik istiyorsun şimdiye kadar niye tayin istemedin. . İşte bir bahane lazım...
17
Eğitim-Öğretim / Ynt: Yeni Öğretmenlik Meslek Kanunu
« Son İleti Gönderen: adamavisi Bugün, 20:52:55 »
Ekonomik açıdan bizi rahatlatacak maddeler de olmalı kanunda. Ancak esamesi okunmuyor. Gerçi ek derse yüzde 15 zammı çok görenler 20 yıllık öğretmenlerin başöğretmen olmasını elbette istemeyecektir. Zira ek derse yüzde 15 zam demek 1200 TL vermek demek. 1200 TL artış vermeyen 5000 TL'lik başöğretmen tazminatını elbette vermeyecekler. Çok üzücü bir durum. Bu haliyle ömk büyük fiyasko
Uzman/başöğretmenlik yıl düzenlemesi bu kanunun bel kemiği gibi ve sürekli öne çıkarılan bakanlıkça dillendirilen bir başlık.Ben istemeseler de mecburen uzman/başöğretmen tazminatını onaylayacaklarını düşünüyorum.Güzel bir şey olsun bee modundayım,olumlu düşünmek istiyorum🙏🌼
18
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:52:03 »
Bizim meslek kadar birbirine dusman hicbir meslek grubu yok. Ozel sirketlerde calisip, birbirinin rakibi olanlarda bile bu dusmanlik yok. Isciler birlik, saglikcilar birlik, kolluk kuvvetleri birlik. Birine bir sey olsa, hemen toplaniveriyorlar. Bogazim dugumleniyor o anlarda. Keske ben de oyle bir meslek mensubu olsaydim  ya da benim meslektaslarim da boyle olabilseydi...
Birbirinden etkinlik saklayan bir meslek grubu bu öğretmenim. Kucağında bebeğiyle eşi bir ilçede kendi bir ilçede kalan meslektaşını mı düşünecek.
Yahu bu bakanlık öğretmen için iyi bir şey ister mi hiç? Hiç mi akılları çalışmıyor bunların?
19
« Son İleti Gönderen: ksergen00 Bugün, 20:49:58 »
Öğretmen zırt pırt zorla sürgüne gönderilir de yazmıyor bunun verimli olacağı da yazmıyor. Herkes bunun bedelini öder. Öğretmen mutsuz ise herkes mutsuz olacaktır. Farkında değilsiniz ama hepimiz aynı gemideyiz.
20
« Son İleti Gönderen: niluferr Bugün, 20:47:25 »
21
« Son İleti Gönderen: hakanline51 Bugün, 20:46:55 »
Keser döner sap döner birgün!!
22
İdari İşler / Ynt: Okul Yöneticileri Odası
« Son İleti Gönderen: mamost Bugün, 20:46:22 »
2023-2024 Ilkokul için 2. Dönem sonu iş ve işlemler yazısı olan var mı idareci arkadaşlar?Yönetmelik değişti.
23
« Son İleti Gönderen: agresiwes Bugün, 20:46:14 »
Rotasyon işinde kimse kimseye mantıklı şeyler anlatmaya çalışmasın
Burda "altta kalanın canı çıksın" kanunu işler.
24
« Son İleti Gönderen: hsynmmrt Bugün, 20:44:33 »
O zaman şey de olsun, ogretmenlere evlenme yasagi gelsin. Zira ev sirtimizda il il gezeceksek, evli kalmamiz imkansiz. Malum evli ciftler ayni evde yasar.
25
« Son İleti Gönderen: niluferr Bugün, 20:44:13 »
Bir de yaşı ilerlemiş öğretmenleri dinazor diye niteleyenler var. Sanki kendisi yaşlanmaktan muaf. Emekli ol git diyenler var.(Merkezde yer açılacakmış.) Öğretmen kardeşim çalışan öğretmenle emekli öğretmen arasında yarı yarıya maaş farkı var biliyor musun? Çalışan ile emekli arasındaki maaş farkını azaltın. Dinzorlar! emekli olsun size de merkezde yer açılsın.
Cocugum icin tercih hakkim varsa, yasi ilerlemis ogretmenden yana kullanirim hakkimi. Bazi gerceklerin de farkinda olmak lazim.
Emin olun ki meslektaşım öyle de yürekleri soğumaz. Ama 10 yıl sonra merkezden geri köye dönecekleri zaman belki soğur.
Sarı öküzü vermeseydik diyecekler ama geçmiş olsun. Meslek bitmiştir artık.
Tam olarak bu durumu yasayacaklar. "Sari okuz"... Bu kadar dar dusunebilenlerle ayni mekanlarda olmak bana o kadar zor geliyor ki...
26
« Son İleti Gönderen: züleyha11 Bugün, 20:42:05 »
Bir de yaşı ilerlemiş öğretmenleri dinazor diye niteleyenler var. Sanki kendisi yaşlanmaktan muaf. Emekli ol git diyenler var.(Merkezde yer açılacakmış.) Öğretmen kardeşim çalışan öğretmenle emekli öğretmen arasında yarı yarıya maaş farkı var biliyor musun? Çalışan ile emekli arasındaki maaş farkını azaltın. Dinzorlar! emekli olsun size de merkezde yer açılsın.
Katılıyorum sayın hocam. Ayrıca eşyanın yenisi, öğretmenin eskisi makbuldur derler. Tecrübeli öğretmen her daim başkadır.
27
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:41:05 »
puanın varsa mesleğin sonundaysaniz zaten kötü yere gitmeyeceksiniz.Kendi aranızda yer değiştireceksiniz.Gitmek istemediğiniz ilçelerde de memur öğretmen hakim savcı sağlıkçı yaşıyor.Yani öğretmenin düzeni bozulamaz diye anayasada bir madde yer almıyor.
Öğretmen zırt pırt zorla sürgüne gönderilir de yazmıyor bunun verimli olacağı da yazmıyor. Herkes bunun bedelini öder. Öğretmen mutsuz ise herkes mutsuz olacaktır. Farkında değilsiniz ama hepimiz aynı gemideyiz.
28
« Son İleti Gönderen: niluferr Bugün, 20:40:37 »
nasıl ona göre eş seçiyor. Asker polis öğretmenle evlenemez mi ? Sadece benim okulumda 3 öğretmen var bu şekilde.Hayati 4 yıllık yaşıyorlar.
Ogretmenle evlenir, ogretmen de onunla tayin olur. Benim esim sirkette calisiyor. Tayin hakki gibi bir durum yok. Ben baska ile, ilceye gidersem benim aile hayatim ne olacak?
29
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:38:41 »
Sayın meslektaşım bırakın bu terbiyesizliğe devam etsinler. Kendi ayaklarına sıkıyorlar farkında değiller. Böyle böyle başlar bu işler bir bakarsın kazanılmış tüm hakların yerinde yeller esiyor.
30
« Son İleti Gönderen: ksergen00 Bugün, 20:37:38 »
Bize değil miydi hocam? Hem mesleğin başında çalıştık oralarda, hem sonunda mi calisalim?
31
« Son İleti Gönderen: beyazpiramit Bugün, 20:33:08 »
32
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 20:29:23 »
Asker, polis evlenirken ona gore es seciyor. Biz ne yapalim? Oyun ortasinda kural degisiyor. Bosanalim mi istiyorsunuz? Iciniz oyle mi soguyacak?
Emin olun ki meslektaşım öyle de yürekleri soğumaz. Ama 10 yıl sonra merkezden geri köye dönecekleri zaman belki soğur.
Sarı öküzü vermeseydik diyecekler ama geçmiş olsun. Meslek bitmiştir artık.
33
« Son İleti Gönderen: hsynmmrt Bugün, 20:29:07 »
değişsin.bunu polis asker hep yaşıyor. idareciler 4 yılda bir yaşıyor. tayini çıkmayan öğretmen ne yapsın. ona da hak değil mi iyi yerde çalışmak.
Bize değil miydi hocam? Hem mesleğin başında çalıştık oralarda, hem sonunda mi calisalim?
34
« Son İleti Gönderen: ksergen00 Bugün, 20:26:56 »
Asker, polis evlenirken ona gore es seciyor. Biz ne yapalim? Oyun ortasinda kural degisiyor. Bosanalim mi istiyorsunuz? Iciniz oyle mi soguyacak?
nasıl ona göre eş seçiyor. Asker polis öğretmenle evlenemez mi ? Sadece benim okulumda 3 öğretmen var bu şekilde.Hayati 4 yıllık yaşıyorlar.
35
Genel Konular / Ynt: Şehitlerimiz Adına...
« Son İleti Gönderen: abt Bugün, 20:20:47 »
Başta Allah Rızası İçin, Kur'an-ı Kerimi Anlamak; Peygamber Efendimiz(SAV) ve Tüm Peygamberlerimizin Ruhları İçin, Tüm Şehitlerimiz İçin, Kaybettiğimiz Yakınlarımız İçin, Sıkıntısı Olan Kardeşlerimizin Feraha Ermesi  için,
681. Hatmi Şerif

1.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  2.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  3.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  4.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  5.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  6.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  7.Cüz: muammer - - - - - OKUNDU
  8.Cüz: osmançövüt
  9.Cüz: İlknur Hoca
10.Cüz:
11.Cüz:
12.Cüz: memetrabia
13.Cüz: memetrabia
14.Cüz: Elif
15.Cüz: Uçkun
16.Cüz: H Betül
17.Cüz: H Betül
18.Cüz:  abt
19.Cüz:
20.Cüz:
21.Cüz:
22.Cüz: Zümra
23.Cüz: Zümra
24.Cüz: Zümra
25.Cüz:
26.Cüz:
27.Cüz:
28.Cüz: F.Coskun
29.Cüz: F.Coskun
30.Cüz:

30 Mayıs 2024 Perşembe akşamına kadar okuyan arkadaşlarımız, geri bildirim yaparlarsa seviniriz.
682.HATİM
1.cüz:
2.cüz:
3.cüz:
4.cüz:
5.cüz: hacile
6.cüz:
7.cüz:
8.cüz:
9.cüz: İlknur Hoca
10.cüz: osmançövüt
11.cüz:
12.cüz:
13.cüz:
14.cüz:
15.cüz:
16.cüz:
17.cüz:
20.cüz:
21.cüz:
22.cüz:
23.cüz:
24.cüz:
25.cüz:
26.cüz:
27.cüz:
28.cüz:
29.cüz:
30.cüz:

7 Haziran akşamına bitirelim inşallah.

İbni Mesut radıyallahu anh‘den rivayet edildiğine göre, Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurdu:

"Kim Kur’ân-ı Kerîm’den bir harf okursa, onun için bir iyilik sevabı vardır. Her bir iyiliğin karşılığı da on sevaptır. Ben, elif lâm mîm bir harftir demiyorum; bilâkis elif bir harftir, lâm bir harftir, mîm de bir harftir.” (Tirmizî, Fezâilü’l-Kur’ân 16.)
36
« Son İleti Gönderen: niluferr Bugün, 20:18:10 »
değişsin.bunu polis asker hep yaşıyor. idareciler 4 yılda bir yaşıyor. tayini çıkmayan öğretmen ne yapsın. ona da hak değil mi iyi yerde çalışmak.
37
« Son İleti Gönderen: beyazpiramit Bugün, 20:15:55 »
       Neymiş efendim aynı okulda uzun süre durunca öğretmende bir paslanma oluyormuş.1.senede okuldaki öğrencilerin %25 i 2.senede %50 si 3.senede %75 i 4. senede %100 ü değişmiyor mu?
       Okul idarecileri 4 sene en fazla 8 senede değişmiyor mu?Okulun taşı duvarı aynı kalıyor diye mi rotasyon?
       Neymiş efendim hizmet puanıymış Türkiyenin en ücra yerlerinde yıllarca çalış ek hizmet puanı alama.Senden yıllar sonra daha iyi şartlarda göreve başlayan bir öğretmen ek hizmet puanı alsın puan olarak seni geçsin.
38
Eğitim-Öğretim / Ynt: Destek Oda Öğretmenliği
« Son İleti Gönderen: uzman psikolog Bugün, 20:08:24 »
Destek Odası için sene boyunca hangi evraklar gerekli arkadaşlar? Müfettişler neye bakar örneğin?
39
Arkadaşlar sürekli devamsız öğrenci için şu an eokuldan ne yapmamız lazım? Her şeyi boş olacak. Karne vermeyeceğiz onu biliyorum ama eokuldan da bir şeyler yapmalı mıyız
40
« Son İleti Gönderen: ksergen00 Bugün, 20:06:10 »
Sayın meslektaşım bu işi yapamazlar. Kimi nereye nasıl hangi mantıkla verecekler. Türkiye de ne iller ilçeler var okul değiştirmek için evini hatta tüm hayatını değiştirmen gerekir.
41
« Son İleti Gönderen: allenise Bugün, 20:05:01 »
Ben 9 yıl dağda doğuda çalıştım,puanimla ilçe merkeze geldim.3 yıl sonra okulumda 12.yil doluyor.Haaa aynı ilçe merkezde denk okul ile değişim yapacaksan buyur yap ama kalk öğretmenin aile düzenini boz, ver 60 km köye yok öyle bir dünya 😡 köydeki rotasyon ister şehirdeki köyü istemez,kime neyi begendireceksin.Sendika gir devreye
42
« Son İleti Gönderen: niluferr Bugün, 19:58:29 »
Hizmet puanı ve tayin sistemi var. Rotasyon bence zorbalık. Öğretmein rahatı kaçsın, düzeni bozulsun düşüncesi hoş değil. Bir yerde uzun süee çalışan verimsiz olur düşüncesi de oldıukça yanlış bence, bilakis ortanı tanıyınca daha da verimli olur. Başlaları hakkında karar vermeye çok meraklıyız nedense.

Ilk gorev yerimde, oranin kulturune, aile yapisina hakim degildim. Kendi memleketim, yasadigim yerler gibi degerlendirmis, bir konuda bir ogrencimin babasina bazi bilgiler vermistim. Baba, cocugu sokakta dove dove eve goturmustu. Yillarin muduru olan mudurum bana demisti ki " sizleri buraya atiyorlar ama siz buralari bilmiyorsunuz. Buranin orfunu adetini, kulturunu bilmiyorsunuz, sonra boyle oluyor" demisti. Bu olay ve bu cumle beni o kadar etkilemisti ki... Orada yillar boyu kalsam, belki ancak uyum saglayabilir ya da en azindan ogrenebilirdim kulturlerini. Bir okulda, bir ogrenciyle alakali bir olay yasandiginda, her zaman o okulun en kidemlisi bizlere o ogrencinin daha onceki yillarini, abisini, ablasini, ailesini hatta kuzenlerini, sulalesini anlatir ki biz de bu sekilde olaylari daha iyi analiz eder, nasil yaklasmamiz gerektigini biliriz. Bu sekilde okulda eskiden beri olan ogretmen yoksa, orada hep zorluk cekildigini hatirliyorum. Ben ayni okulda yillanmis ogretmenlerden hep fayda gordum. Keske her okulda olsa.
43
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 19:50:06 »
Sonra o sarı öküzü vermemeliydik dememek için birlik olunmalı.
44
« Son İleti Gönderen: ölecek adam Bugün, 19:48:50 »
Hizmet puanı ve tayin sistemi var. Rotasyon bence zorbalık. Öğretmein rahatı kaçsın, düzeni bozulsun düşüncesi hoş değil. Bir yerde uzun süee çalışan verimsiz olur düşüncesi de oldıukça yanlış bence, bilakis ortanı tanıyınca daha da verimli olur. Başlaları hakkında karar vermeye çok meraklıyız nedense.
45
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 19:47:55 »
Tüm öğretmenlerin iş bırakması gerekiyor
Birlik olunmalı
Şimdiye kadar duyduğum en doğru cümle.👏
46
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 19:46:53 »
Yozgat merkezdesin zaten oralısın. Eşin de öğretmen. 2 çocuğun var biri okula gidiyor diğeri kundakta. Eşinle dönüşümlü çocuğa bakıyor. Devreyi öyle ayarlamışlar. Ana baba yaşlı bakmaya gelmemiş. Evini de almışsın. Rotasyonda da ortada kaldın. En yakın ilçe dediler eşine de yer yok orada. Çocuklar ortada. Seni de verdiler Akdağmadeni ne.
Şimdi, Bunu mu savunuyorsunuz, buna mı doğru diyorsunuz buna mı alkış tutuyorsunuz. Acınası bir meslek grubundayım. Çok Yazık!
47
Eğitim Haberleri / Ynt: Yeni Bakanımızdan İsteklerimiz
« Son İleti Gönderen: toprakana Bugün, 19:44:22 »
1. Sınıftan itibaren seçmeli Kuran ı Kerim ve dini bilgiler ile ilgili dersleri müfredata koyup isteyen ailelerin çocuklarına inanç ve değerlerini güzelce öğreten bir sistem isterdim zorunlu değil seçmeli
48
Eğitim Haberleri / Ynt: Yeni Bakanımızdan İsteklerimiz
« Son İleti Gönderen: niluferr Bugün, 19:43:35 »
İl dışı atamada 3 yıl süre şartı kaldırılsın
Madem o kadar sirkulasyon isteniyor, her yil il ici il disi hakki verilsin.
49
« Son İleti Gönderen: behzat c Bugün, 19:42:03 »
yeni  başlayana 3 yıl 23 bin verecekmiş ne zammı ıyıce dalga geçiyor bu
Tüm öğretmenlerin iş bırakması gerekiyor
Birlik olunmalı
50
« Son İleti Gönderen: TheMustt Bugün, 19:41:34 »
Kars merkezde düzenini kuran çocuğu okula giden meslektaşımı yer kalmadı diye Sarıkamış a mı verecekler. Peki öğretmen eşini ne yapacaklar
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 20

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK