Son İletiler

Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20
251
Atama ve Yer Değiştirme / Ynt: Rotasyon Tekrar Gündemde
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:23:25 »
[linkler sadece üyelerimize görünmektedir.]
Hocam herkes aynı şartlarda tabi ki çalışmadı. Bu saydıklarınız ülkenin her yerinde standart mıydı da rotasyon beğenmiyorsunuz?
çok saçma bir yorum.
252
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:19:34 »
Rotasyon şart
o zaman doğuda hiç görev yapmayanlar ya da 1 senede kaçıp gelenler doğuya. doğrusu bu.
253
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:12:32 »
Rotasyon yapacaksan önce eş durumunu kaldır. Doğuya gelip daha 6 ay durmuş insanlar eş durumu diyerek batıya gidiyor. Resmi bi nikah beklemek hic yok. Illa batıdan birisini bulup evlenmezsek olmayacak mi yani.

Es durumu isteyenlerin yuzde 90i evli ogretmenler. Madem eşini yuvasını çok seviyor Van daki Izmir e gelmesin de Izmir de ki Van a gelsin hem doğu sorunu çözülür hem de o bir imzadan ibaret sahte evlilikler kabak gibi ortaya çıkar.
tebrik ederim. duygularıma ses olmuşsunuz.
254
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:09:50 »
   Gerçekten de adaletli bir şekilde yapılacaksa ben rotasyonu sonuna kadar destekliyorum.Özellikle 10 yılda bir doğu hizmetinden muaf tutulanlar için.
   İyi sahurlar...
kimse doğu görevinden muaf tutulmamalı. nokta bitti.
255
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:06:05 »
Sizin gunahiniz yok tabi ama ben de antepte 4 yil kaldim. Sonra puanimla istege bagli atandim izmire. Siz de yeterli puani alana kadar beklemelisiniz
sizi kınıyorum. çok mantıksız bir yaklaşım.
256
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:04:08 »
Batida da doguyu aratmayacak yerler var emin olun.Erzurumdan samsunun dag koyune atandim.Erzurumu mumla aradim.
[/quote
En azından terör yok türk kürt siz biz ayrımı yok ateistmişsin gibi muamele yok.bayansan zaten söylemeye gerek yok... Allah herkesin gönlünden geçenin hayırlısını versin.
bu yazıyı kim yazdıysa teşekkür ederim.
257
« Son İleti Gönderen: kaderkedim Dün, 06:01:24 »
Oğretmenin mutlu olduğu yerde çalışması birinci onceliğimiz ...10 yıldır Güneydoğu dayım benim de çocukların var ve buralarda okuyorlar şiveleri bile tahmin edeceğiniz gibi değişime uğradı ailemizden uzaktayız hadi dediğimizde gidemiyoruz Tayin istiyoruz çıkmıyor Her defasında depresyona girmemek için "seneye daha hayırlısı olacaktır Ya sabır " deyip hayata donuyoruz Ama hiiiçç doğuda çalışmayanların artık bizim gibilere yer açması bu taraflara gelmesinin zamanıdır ... Sistemde tıkanıklık var...Evet bu adaleti sağlayacak sağlam temelleri olan bir düzen kurulamadı ;ama bizlerin günahı ne?
aynı ben de 9 yıl Ağrı'da çalıştım. Benim günahım neydi? Bu doğuya hiç gitmeyenler ya da bir sene çalışıp batıya kaçanlar gelsin çalışsın doğuda. Ben 12 yılda-o da karaciğer nakli oldum diye- ancak şehir merkezine gelebildim. Böyle saçmalıkları yapan ya da yapmayı düşünen zihniyeti kınıyorum.
258
Genel Konular / Ynt: Öğretmenlere Şiddeti Kınıyoruz!
« Son İleti Gönderen: ücü Dün, 05:45:11 »
Uzun bir sessizlik döneminizden sonra, sizi yeniden görmek çok güzel. :) Paylaştığınız dökümanların öğrencilerime çok faydası oldu. Teşekkürler Hocam. 

Ben de dedim Tolstoyevski hocam geri geldi.Meğer 2012 yılındaki mesajmış 😔
259
Hocam bizler maalesef bu meslekte en büyük kötülüğü kendi içimizde veriyoruz, her okulda belli başlı öğretmenlerin adı duyuluyor önce sonra veliler birbirine söylüyor ve dediğiniz gibi o sınıflara iyi öğrenciler seçiliyor, veliler de ilgili ve bilinçli memur, öğretmen, okumuş kesim .  Size de mahallenin en sıkıntılı, davranış bozukluğu olan  , ailesi problemli öğrenciler düşüyor.  Seçme sınıflardaki zümreleriniz ders işlemede , öğrenci ve veliyle problem yaşamazken siz her gün şikayetlerle uğraşır durursunuz ve belli bir zamandan sonra artık öğretmenlikte modunuz çok düşer. O sınıftan kazasız belasız kurtulayım derdine düşersiniz.
Dediğiniz doğru. İdarecilikten istifa edip öğretmenliğe geçtim. Meğer geldiğim okulda öğrenciler parayla idare tarafından yönlendiriliyormuş. "Para ver, şu ve şu öğretmen çok iyi. Ona yazdıralım."
Serbest etkinlikler saatinde "satranç - halkoyunları" hocası geliyor. O sınıflar eksiksiz katılırken benim sınıfta 30 kişiden ancak 5'i katılıyor. Sınıfta bir otistik var. Tüm okula yetiyor.
1 sene zar zor atlattık ama o sene 4 sene gibi geldi. Şimdi istifa ettiğim idareciliğe geri dönüyorum.
260
3. Sınıf Konuları / Ynt: 3. Sınıf Dokümanlar Günlüğü
« Son İleti Gönderen: adlec Dün, 02:38:57 »
Dört işlem problemleri.

Yapay Zeka Cevaplıyor.
Problemlerin Çözümleri:
1. Bir düzine 12 yumurta olduğuna göre, 8 düzine yumurta 8 * 12 = 96 yumurta eder. 16 tanesi kırıldıktan sonra geriye 96 - 16 = 80 yumurta kalır.
2. Kadın yolcuların sayısı 22 olduğuna göre, erkek yolcuların sayısı (22 * 2) - 10 = 34'tür. Kadınların yarısı kadar çocuk olduğuna göre, otobüste 22 / 2 = 11 çocuk yolcu vardır. Toplamda 22 + 34 + 11 = 67 kişi otobüste bulunur.
3. 6 paket çikolatada toplam 6 * 30 = 180 çikolata vardır. 24 çikolata yedikten sonra 180 - 24 = 156 çikolata kalır. Her pakette 30 çikolata olduğuna göre, geriye 156 / 30 = 5 tam paket ve 6 çikolata kalmıştır.
4. Ali'nin kumbarasındaki para miktarını resimden tespit edemiyorum. Lütfen para miktarını belirtin.
5. Bölüm bölenin 3 katı olduğuna göre, bölüm 8 * 3 = 24'tür. Bölünen sayıyı bulmak için, (bölüm * bölen) + kalan formülünü kullanırız: (24 * 8) + 5 = 197.
6. 96 tane çikolatayı 16'şarlı paketlemek için 96 / 16 = 6 paket yapmamız gerekir.
7. Selin'in babası 9 * 4 + 5 = 41 yaşındadır. İkisinin yaşları toplamı 9 + 41 = 50'dir.
8. Terzi toplamda 55 + 33 = 88 metre kumaş almıştır. Kumaşları 4 parçaya bölerse, her parça 88 / 4 = 22 metre olur.
9. İlk örüntüde sayılar 4'er 4'er artmaktadır. Boş bırakılan kutuya 20 + 4 = 24 yazılmalıdır. İkinci örüntüde sayılar 2'şer 2'şer artmaktadır. Boş bırakılan kutuya 6 + 2 = 8 yazılmalıdır. İki sayının farkı 24 - 8 = 16'dır.
10. Derya'nın 124 - 40 = 84 sayfa daha okuması gerekiyor. Geriye kalan sayfaları 4 günde bitirmek için her gün 84 / 4 = 21 sayfa okuması gerekir.
261
« Son İleti Gönderen: serdaraydın Dün, 01:24:27 »
Öğretmenim kınamakla kalmayalım. Bir şeyler yapmalıyız. Siyasi görüşümüz ne olursa olsun, böyle bir konuda bütün öğretmenler omuz omuza vermeliyiz. Doktorlar, yeri geliyor taksiciler bile bir şeyler yapabiliyorken biz sadece kınamakla kalıyoruz.

Uzun bir sessizlik döneminizden sonra, sizi yeniden görmek çok güzel. :) Paylaştığınız dökümanların öğrencilerime çok faydası oldu. Teşekkürler Hocam. 
262
Bilgisayar / Ynt: Hangi Yazıcıyı Tavsiye Edersiniz?
« Son İleti Gönderen: hayat_turkusu Dün, 01:23:10 »
bende de aynı problem oldu youtube göre yaptık ama sorunu çözemedim tekrar kafa almıştım.

İnşallah ben de düzelir hocam. Kaç seneden sonra yeni kafa aldınız?  4. Yılım sürekli  fotokopi çekiyorum.  Yılda  15.000 yaklaşık..
263
Bilgisayar / Ynt: Hangi Yazıcıyı Tavsiye Edersiniz?
« Son İleti Gönderen: hayat_turkusu Dün, 01:20:40 »
Hocam kartuş ömrü sizde nasıl, ortalama kaç bin sayfa baskı alabildiniz kattuşlarla.

Hocam 4 senedir  sürekli kullanıyorum.  Orjinal diye satilan murekkeplerle devam etsem hiç sıkıntı da yaşamazdım belki de ben memnunum hocam
264
Genel Konular / Ynt: Proje Okullarına Öğretmen Alımı
« Son İleti Gönderen: Ecdat42 Dün, 00:23:59 »
Eğer ülkede adalet varsa, adam kayırma yoksa atananın puanı yazar benim sayfamda, sen ne anlatıyon hocam, ben rahat bir şekilde,derslerimde, bu ülkede herkesin hakkı korunur demek istiyorum,havaya konuşuyosun, kazananların puanı saklanıyorsa herşey palavra
Hocam ben gerçekten öğrendim burda atmıyorum 4 kişi atanacakti atananların biriyle aramda 40 puan var. Daha ne desem ne yapsam bilmiyorum. Şimdi gel uyu uyuyabilirsen. Kulaklarımdan alev çıkıyor sinirden ya .
265
« Son İleti Gönderen: umiyes Dün, 00:20:55 »
Valla hocam denk mi geldi bilmiyorum ama proje okulu müdürünün düşündüğü farklı biri diye duymuştum. Ama bizim ilçedeki en yüksek hizmet puanlı hoca atandı bizim okuldan. Benim puanım düşüktü aynı okulu tercih ettim.
Eğer ülkede adalet varsa, adam kayırma yoksa atananın puanı yazar benim sayfamda, sen ne anlatıyon hocam, ben rahat bir şekilde,derslerimde, bu ülkede herkesin hakkı korunur demek istiyorum,havaya konuşuyosun, kazananların puanı saklanıyorsa herşey palavra
266
« Son İleti Gönderen: suleyman45 Dün, 00:15:24 »
Cumhurbaşkanının mesajı.
267
« Son İleti Gönderen: VEYSEL ÖZMEN Dün, 00:03:36 »
32-17 = 15 yıl kuş uçmaz kervan geçmez,her gece silah sesleriyle uyuyup 5-10 kez sıçrayerak uyandığımız, kıt aklımızla önlem almak için kapı koluna kabloiarla elektrik verdiğimiz,2 ay ilçeye inemediğimiz, eski şeker torbalarıyla taşınırken  yere konulduğu için çamur olmuş ekmekten alabilince mutlu olduğumuz,duvarında teslim ol aftan yararlan yazan okulda çalışarak bu günleri hakettiğimi düşünüyorum sayın hocam
268
Eğitim-Öğretim / Ynt: Ösym, Aöf Sınav Görevleri Bölümü
« Son İleti Gönderen: drömer 10 May 2024 23:59:26 »
Merhaba, Anadolu Aöf sınav görevleri belli oldu mu ?
olmadı
269
« Son İleti Gönderen: 6mayıs 10 May 2024 23:58:41 »
Bu üslupla 20 yıl kesintisiz grev yapsan ne olur?
Sizi  tanımadığım için şahsınızla  ilgili  bir şey  yazmıyorum. Yaklaşık yirmi sekiz  yıldır içinde  olduğum meslek  grubunun  bazı  üyelerine  dayanarak yazmıştım. Üstünüze alınacak bir şey yok.
270
« Son İleti Gönderen: 6mayıs 10 May 2024 23:55:38 »
ben de daha önceki tepkisizliğe tepki gösterdim.derdim ekders değil. İban ver ek dersi göndereyim sana.not: nöbet tutarken karakoldan aranıp ifade vermeye çağırılan öğretmen olarak yazıyorum.
Bana göndereceğinizi söylediğiniz parayı  eyleme  ek ders  nedeniyle katılmayan  cingözlere gönderin öğretmenim.
271
“Çalışanlarını savunma cesareti olmayan kişi, yönetici pozisyonlarını işgal etmemelidir."

Peter Drucker
.
272
« Son İleti Gönderen: GeCeKondu 10 May 2024 23:51:08 »
bizim okula isterseniz birlikte çalışırız :::)))

Hocam şaka bir yana ben merkezdeyim zaten, 3 senedir aynı okuldayım. İnşallah son senem, seneye Ordu ' ya isteyeceğim.
273
« Son İleti Gönderen: VEYSEL ÖZMEN 10 May 2024 23:48:27 »
bizim okula isterseniz birlikte çalışırız :::)))
274
« Son İleti Gönderen: GeCeKondu 10 May 2024 23:43:21 »
32 yılda vardır bizim de 410 puan
Benim 17 yılda 451 puan Sayın hocam.Hep merkez hep merkez, onu ister herkes .)
275
« Son İleti Gönderen: Polyanovo 10 May 2024 23:38:23 »
12 yıllık rotasyonda sadece ilk yıl zorlanırlar.  İlk yıl 12 yılını dolduran milyonlarca kişi olacaktır.Bunların yerini değiştirmek...Bir işe başlamak bitirmenin yarısıdır, denir ya hani bu işe başlamak bitirmenin neredeyse tamamı.
276
Öğretmenliğe Dair / Ynt: Uzman Ve Başögretmenlik Süreci
« Son İleti Gönderen: fzk64 10 May 2024 23:36:08 »
Emekli olanların hakkı ne olacak. Bir an önce emekliliğe de yansımalı.Doktor uzman oluyor emekli olunca bu emekliliğine yansıyor bizler uzman olunca sadece çalışırken bu ayrıntı belirtiliyor ya emekli olunca ...
277
« Son İleti Gönderen: Baydur 10 May 2024 23:34:04 »
Doktorların ki gibi ismiyle bir yasa çıkmalı.Asilsiz şikayet, dayak...Her birinin kanunda cezasını görmeliyiz.%50 değil, %100 ceza olmalı.Tutuklu yargılama işi gelirse iyi olur.At nezarete, tanıdık savcıyı bul hemen akşama çik devri bitmeli.
Bu işi de bakan değil ancak Reis yapar.
278
« Son İleti Gönderen: VEYSEL ÖZMEN 10 May 2024 23:32:27 »
32 yılda vardır bizim de 410 puan
279
« Son İleti Gönderen: Ecdat42 10 May 2024 23:32:03 »
Benim istediğim okula benden 40 puan düşük biri gitmiş.  Sinirden elim ayağım titriyor ya . Ne yapayım şimdi?
280
« Son İleti Gönderen: boran. 10 May 2024 23:26:42 »
32 yıllık öğretmenim,17 yıldır ilçe merkezinde ve aynı okulda çalışıyorum. rotasyon olunca köye tayin isteyeceğimi mi sanıyorsunuz? sadece bir duvarın ayırdığı,yanıbaşımızda bulunan okula gidecğim.oradakiler ise benim okula gelecekler.

Yo köyler 350-450 puanlı 15 senelik öğretmenlerle kaynıyor. Siz tercihinizi yaparsınız o zaman daha iyi görebiliriz yeni okulunuzu.
281
« Son İleti Gönderen: Şevkiyat 10 May 2024 23:25:24 »
Öğretmene şiddet için yasal düzenlemenin Haziran ayı başında yasalaşacağını düşünüyoruz.

Biz en az öğretmen arkadaşlarımız kadar bu sürecin işleyişinden rahatsızız ve gerekli tedbirleri alacağız. Ben öğretmenlerimizin hukukunu korumak anlamında şunu söylemek istiyorum. Hiçbir şiddeti kabul etmiyoruz, öğretmen arkadaşlarımızın sonuna kadar yanındayız. Kesinlikle buna müsaade etmeyeceğiz.

Yasal düzenleme şu anda ilgili kurullarla görüşülüyor. Tahmin ediyoruz ki önümüzdeki hafta Meclis'e sevk edilmiş olur. TBMM'nin takvimine göre Haziran ayı başında yasalaşacağını düşünüyoruz."
282
« Son İleti Gönderen: Şevkiyat 10 May 2024 23:24:53 »
Öğretmenlik Meslek Kanunun yasalaşacağı tarih belli oldu.
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, CNN Türk canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı ve öğretmene şiddetle ilgili olarak Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda yapılacak düzenlemeler hakkında bilgi verdi.
283
« Son İleti Gönderen: Ecdat42 10 May 2024 23:20:47 »
Güzel okullara yerlesenler puanları sorulunca puanı ne yapacağım diye dudağını kiviriyordu gelsin şu rotasyonda puanı ne yapacaklar hep birlikte bir dudak kiviralim .
284
« Son İleti Gönderen: Ecdat42 10 May 2024 23:19:53 »
32 yıllık öğretmenim,17 yıldır ilçe merkezinde ve aynı okulda çalışıyorum. rotasyon olunca köye tayin isteyeceğimi mi sanıyorsunuz? sadece bir duvarın ayırdığı,yanıbaşımızda bulunan okula gidecğim.oradakiler ise benim okula gelecekler.

Niye becayiş mi yapacaksınız? En iyi okullarda 32 yıl çalışanlar puanları olmadığının farkindadirlar umarım doğudaki dün ki çocuklar artırımı hizmet puanlariyla sizi geçip gittiler o iş öyle olmaz ben oraya giderim o buraya gelir. Her işi çocuk oyuncağına çeviriyorsunuz ne hak var ne adalet .
285
« Son İleti Gönderen: Bhr35 10 May 2024 23:18:41 »
hizmet puanına göre atama yapıldığına inanıyor musunuz?
Valla hocam denk mi geldi bilmiyorum ama proje okulu müdürünün düşündüğü farklı biri diye duymuştum. Ama bizim ilçedeki en yüksek hizmet puanlı hoca atandı bizim okuldan. Benim puanım düşüktü aynı okulu tercih ettim.
286
« Son İleti Gönderen: ytas@ 10 May 2024 23:18:10 »

Evlatlarımıza kattıkları bilgi ve değerler bütünüyle ülkemizin kalkınma mücadelesinde hayati önemde olan öğretmenlerimizi her türlü olumsuzluktan korumak, onlara mesleklerini icra edecekleri rahat ve güvenli ortamı sunmak asli görevimizdir.                                       

Ulvi bir mesleği icra eden, yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizi inşa ve ihya eden öğretmenlerimiz başımızın tacıdır.

Bu anlayışa kararlılıkla sahip çıkan bir hükûmet olarak öğretmenlerimize ve diğer eğitim çalışanlarımıza yönelik şiddete ilişkin kapsamlı bir düzenlemeyi süratle hayata geçireceğiz.

Kanun teklifi olarak Gazi Meclisimize sunacağımız düzenlemeyle,

• Öğretmenlerimize yönelik fiillerde ceza kanunlarında öngörülen cezalar yarı oranında artırılacak.
• Bu fiilleri işleyenlerin cezasının ertelenmesi engellenecek.
• Bu fiiller tutuklama sebebi sayılarak tutuksuz yargılamanın önüne geçilecek.
• Özel kurumlarda çalışan öğretmenlerimiz ve diğer eğitim çalışanlarımız da görevleri sebebiyle kendilerine yönelik işlenen suçlar bakımından kamu görevlisi sayılacak.

Öğretmenlerimiz müsterih olsun.

Böylesine önemli bir mesleği ülkemizin her bölgesinde fedakârca yürüten öğretmenlerimize karşı şiddet olaylarına asla sessiz kalmadık, kalmayacağız.

Bu vesileyle, İstanbul’da canice yapılan bir saldırı sonucu hayatını kaybeden İbrahim Oktugan öğretmenimize Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine, öğrencilerine ve tüm eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum.

287
« Son İleti Gönderen: VEYSEL ÖZMEN 10 May 2024 23:16:07 »
288
« Son İleti Gönderen: kuzu_cuk 10 May 2024 23:13:57 »
hocalarım bu ülke bu yüzden ilerleyemiyor. İnsanlar birbirine güvenemediği için paronayak olduk en yakınımızdan bile şüphe eder olduk. Bunları düşünmek yerine adalatin tam olarak olduğunu bilsek fikren kalben rahat olup herkese karşı daha duyarlı, iyimser ve en önemlisi daha üretken bir toplum olacağız. İnşallah bu  dediklerimi biz göremeyebiliriz de bari çocuklarımız görür. Neyse herkese hayırlı geceler. Fakir ümit etmeye devam etsin.
289
« Son İleti Gönderen: filiz_07 10 May 2024 23:10:27 »
Alt yazilarda geçiyor.Ceza varmış şimdi %50 oranında artırılacak yazıyor.Simdiye kadar kim tutuklandı da senelerce cezaevinde kaldı ki?Tam ismi konulmuş bir öğretmene şiddet yasası istiyoruz.Basogrermenlik de şimdilik elden gitmiş görünüyor.
nasıl bir ceza vardı ki?
290
« Son İleti Gönderen: Ecdat42 10 May 2024 23:09:57 »

Ama kılavuzda bunu belirtmesi gerekmez miydi hocam hangi kritere göre atama yapılacaksa ne insanları umutlandırıp hüsrana uğratıyorlar ya şuan bütün sinirlerim ayakta gerçekten.
291
« Son İleti Gönderen: filiz_07 10 May 2024 23:09:42 »
zor
292
« Son İleti Gönderen: faul 10 May 2024 23:07:37 »
Bizim bir arkadaşı proje okulu müdürü aramış Hocam seni önerdiler, 4-5 yerden de sordum sizinle çalışmak isterim tercih yapın diye, arkadaş tercih etti ama çıkmadı. Atanan sadece bir beden eğitimi öğretmeni arkadaş duydum o da meslek lisesi.
293
« Son İleti Gönderen: kuzu_cuk 10 May 2024 23:07:10 »
294
« Son İleti Gönderen: Baydur 10 May 2024 23:06:03 »
Alt yazilarda geçiyor.Ceza varmış şimdi %50 oranında artırılacak yazıyor.Simdiye kadar kim tutuklandı da senelerce cezaevinde kaldı ki?Tam ismi konulmuş bir öğretmene şiddet yasası istiyoruz.Basogrermenlik de şimdilik elden gitmiş görünüyor.
295
« Son İleti Gönderen: filiz_07 10 May 2024 23:01:55 »
Evet,önlükler de bakanlığın duvarlarına asıldı.
çok guzel
296
« Son İleti Gönderen: Bhr35 10 May 2024 23:00:32 »
İlçemizdeki en yüksek hizmet puanlı 33 yıllık öğretmen atandı proje okuluna. Görüşü de farklı. Ben de istemiştim ama hizmet puanım düşüktü. Hocamızın atanmasına sevindim
297
« Son İleti Gönderen: hayze 10 May 2024 22:57:08 »
Eğitimde sığınmacı sorunlarına mutlaka çözüm bulunmalıdır.
298
« Son İleti Gönderen: 05ozgur10 10 May 2024 22:53:37 »
20 yıl öğretmenlik şartına asker öğretmenlik dahil olur mu?
299
« Son İleti Gönderen: Ecdat42 10 May 2024 22:46:43 »
düşünüyorum aslında o okula gidip kaç puanlı kişi geldi diye. Az puanlıysa dava açabilir miyim?

Bende aynı düşüncedeyim hocam başta bakanlığa şikayet oluşturup sonra dava açmak ne cevap verecekler çok merak ediyorum yani
300
« Son İleti Gönderen: umiyes 10 May 2024 22:45:52 »
Gidin atananlara sorun ben öyle yapmayı düşünüyorum bir şekilde öğreneceğim.  Ben böyle saçma sonuç ekranı hiç görmedim kim kaç puanla yerleşmiş görünmüyor 4 kadro acıktı ya 4 üde bize düşmedi mi yani ?
düşünüyorum aslında o okula gidip kaç puanlı kişi geldi diye. Az puanlıysa dava açabilir miyim?
Sayfa: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 20

Egitimhane.Com ©2006-2023 KVKK